New Posts New Posts RSS Feed - Proteini - kada i koji? (tablica)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Proteini - kada i koji? (tablica)

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 13>
Author
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2012 at 18:49
Neki dan sam kupio ove proteine https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/Pro-Whey-3G.aspx naranca-mango i sa vodom mi je okus odlican. Dali ih netko od vas koristi? Kak ste zadovoljni sa njima?
Back to Top
Ribica22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2012
Location: ZG
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribica22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2012 at 08:30
Može netko ponoviti ovu tablicu iz prvog posta? Plizzz Embarrassed

Edited by Ribica22 - 19 Prosinac 2012 at 08:30
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2013 at 23:11
Takodjer bih da netko ponovi tablicu jer se više ne vidi .. 
I još nešto, vidio sam da Myprotein ima whey bez okusa i ovdje su ljudi njime zadovoljni.. gdje ga ima u Zagrebu za kupiti? 
Vidio sam oglas na Njuškalu (prodaje ga u rinfuzi??) i nekako sam skeptican .. 

Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2013 at 20:44
Ja sam zvao taj oglas prošli tjedan. U rinfuzi prodaje male kolicine, ako uzmeš 5 kila onda je u originalnom pakiranju. Do sad nisam uzimao, ali sam procitao na nekoliko foruma da su ljudi zadovoljni. Ak oce neko iz ZGa uzeti neki s okusom, nek se javi, pa podijelimo to pakiranje od 5 kg popola jer meni je 5 kila previše.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2013 at 21:34
Koja je cijena toga? Slavonka je napisala negdje da je njen frend poslao na analizu proteine s Njuskala, koja je pokazala da je 6% proteina unutra. Ali ako je original pakiranje, hm...
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2013 at 23:00
Da, pitanje je je li analiziran whey:
1) iz originalnog pakiranja ili originalne rinfuze - onda proizvodjac laže
2) iz lažnog originalnog pakiranja ili razrjedjene rinfuze - onda preprodavac laže
Trebalo bi analizirati oba ...
Naravno tu je i mogucnost da je došlo do greške prilikom analize ... 
Što se tice zadovoljstva ljudi .. tu je teško biti objektivan ... ljudi se cesto samozavaravaju, osobito ako za nešto daju dosta para. A s druge strane, da i ne uzimaju whey vjerojatno bi napredovali, tako da je oslanjanje na subjektivno zadovoljstvo korisnika nepouzdano.


Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2013 at 00:22
tako je sve je to upitno,ali myprotein na svojoj stranici ima analizu potvrdenu i moze se vidit sta pise na njoj i tesko da niko bas nikad to nije odnija na analizu,a vise virujen da to ili u rinfuzi varaju ili je doslo do pogreske tjekon analize
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2013 at 00:23
mislin da je avangardin a ne slavonkin frend odnija,lolitaWink
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2013 at 10:04
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

tako je sve je to upitno,ali myprotein na svojoj stranici ima analizu potvrdenu i moze se vidit sta pise na njoj i tesko da niko bas nikad to nije odnija na analizu,a vise virujen da to ili u rinfuzi varaju ili je doslo do pogreske tjekon analize


Naravno, i ja mislim da je najvjerojatnije da je ovaj na njuskalu muljator .. iako nije iskljuceno niti ostalo.
Znaci ništa od ovog Wheya ..
Zapravo mene zanima jel se kod nas može nabaviti neki dobar Whey bez okusa .. ?
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2013 at 11:14
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

mislin da je avangardin a ne slavonkin frend odnija,lolitaWink


Da, ma sorry, nisam isla provjeravat i trazit post.

Mislim da je poanta posta bila da je preprodavac varalica. A ne znam, ne zelim bas riskirat kad vec ionako dajem lovu pa nek bar znam za kaj...
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
igorfitness View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote igorfitness Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 19:40
ISO Muscle 94  ili 100% Whey Gold Standard molim pomoc oko odabira!! Ili predlažete nešto drugo! Do sad sam koristio 100% Whey Gold Standard!!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 20:35
nutritivni sastav ISO musclea?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 20:38
Originally posted by gordan72 gordan72 wrote:

Da, pitanje je je li analiziran whey:
1) iz originalnog pakiranja ili originalne rinfuze - onda proizvodjac laže
2) iz lažnog originalnog pakiranja ili razrjedjene rinfuze - onda preprodavac laže
Trebalo bi analizirati oba ...
Naravno tu je i mogucnost da je došlo do greške prilikom analize ... 
Što se tice zadovoljstva ljudi .. tu je teško biti objektivan ... ljudi se cesto samozavaravaju, osobito ako za nešto daju dosta para. A s druge strane, da i ne uzimaju whey vjerojatno bi napredovali, tako da je oslanjanje na subjektivno zadovoljstvo korisnika nepouzdano.


analiziran je whey iz rifuze. analizirao se na zavodu za kvalitetu i ispravnost hrane.. uglavnom, ko što rekoh, to je samo jedan od preprodavaca na njuškalu. ako ti svom vjerujes i dobivas orignial pakirano nema brige
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 21:24
ja ne vjerujem tim preprodavacima .. osobno više vjerujem zavodu nego njemu .. 
Osim toga ja samo zelim nabaviti whey bez okus (a da je kvalitetan) .. nisam još i necu kupovati preko njuskala.
dodatno je pitanje zasto se nesto ne poduzme protiv tih preprodavaca .. ok, vjerojatno ima i onih koji ne muljaju, ali s takvim stvarima nije za zezati se . nikad ne znas tko ce ti nešto podmetnuti .. i što ceš nabaviti
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 21:38
Da, mozda MVP ima bez okusa. Treba googleati. Ako da, uzimam!
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 21:53
Nisam siguran, ja kad sam kupovao nije bilo MVP-ovog bez okusa.
Ako nadjes javi

Edited by gordan72 - 27 Sijecanj 2013 at 21:54
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 13>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.