New Posts New Posts RSS Feed - Beachbody Insanity
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Beachbody Insanity

 Post Reply Post Reply Page  <1 678910 121>
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2010 at 09:36
Originally posted by Mini me Mini me wrote:


anyway, nda, ma citala sam negdi da su neke cure preskocile recovery week jerbo ih navodno usporava, i šta sve ne...
al radim ga ja, imam još 2 dana, pa i nije da je baš lagan.



Sve ima svoj smisao pa tako i taj Recovery Week, a da usporava - istina je! Ali zato - KAD TE STISNE SLJEDEcI MJESEC!!!!!

Ma, stavit cu skile pa ceš vidjeti moje rezultate....
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2010 at 09:37
Originally posted by tyros tyros wrote:

Kažu da je P90X  intenzivniji od insanitya pa za koga onda jest taj trening P90X? Neznam kakva životinja trebaš biti  ...

Sutra mi je 24 dan treninga insanity, ponekad mi ide na povracanje od muke, ali idemo dalje, rest when you need




Eeee, trebaš vidjeti kad imaš mengu!


Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2010 at 10:34
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by tyros tyros wrote:

Kažu da je P90X  intenzivniji od insanitya pa za koga onda jest taj trening P90X? Neznam kakva životinja trebaš biti  ...

Sutra mi je 24 dan treninga insanity, ponekad mi ide na povracanje od muke, ali idemo dalje, rest when you need




Eeee, trebaš vidjeti kad imaš mengu!






hahahahahaaaa


e, htjedoh pitat
kad si pocela viđat neke vece promjene?
ja sam možda pala kilu-2, al i pale su nove hlace broj manje
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2010 at 19:42
  a... ja jedva cekam pon za ovaj žešci mjesec.... ako ozdravim do pon....
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2010 at 18:59
  ja neeeemoguuuuuuu!!!!
nemogu, nemogu, nemogu!

jbte, toliko sam slaba sa sklekovima (u svim verzijama),
i neznam zbog cega, al iman osjecaj da su mi noge atrofirale, neam snage za nijednu vježbu.. wtf??
anyway, 2 dan 2mjeseca, max inter.plyo....madafakin šit, samo sam od jucer dobila upalu svega, a neznam šta ce bit kad se ujutro probudin..
a nisam ni odradila sve vježbe do kraja....

theia, daj, reci, oni njegovi sick skekovi (onih š6 ponavljanja), ja radim ženske,kako si ti radila?
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2010 at 21:43
  Ja mislim da se u recovery weeku ne treba upotpunosti opustiti..Ja sam u tom tjednu, radim sklekice, i radim sa utezima, pijem proteine i pazim što jedem, više kao "Upper Body Weight Training"...A sutra-prekosutra cu napravit jedan FIT test, jer prvi dan u 2mj je i FIT i MAX interval tako da mi nije zgodno poslije fita još na max interval..

Hoce neko staviti svoj posljednji FIT test da malo vidimo koliko smo mocni?
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2010 at 22:26
Originally posted by tyros tyros wrote:

  Ja mislim da se u recovery weeku ne treba upotpunosti opustiti..Ja sam u tom tjednu, radim sklekice, i radim sa utezima, pijem proteine i pazim što jedem, više kao "Upper Body Weight Training"...A sutra-prekosutra cu napravit jedan FIT test, jer prvi dan u 2mj je i FIT i MAX interval tako da mi nije zgodno poslije fita još na max interval..

Hoce neko staviti svoj posljednji FIT test da malo vidimo koliko smo mocni?


da da tako sam i ja , ubacivaa ugl cardio abs, il neke vježbe oz P90x, sa utezima.

meni bed stavit svoj fit test, aj ti prvi
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2010 at 23:43
 Rezultati sa FIT test 2...Smetaju mi još neke kilice, kad se otope rezultati ce biti bolji
š. 50
2. 59
3. 8š
4. 33
5. 36
6. 2š
7. 43
8. 53

Back to Top
analee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote analee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 08:43
E,sad...ispricavam se ako pitam nešto što je vec napisano,ali ne nadjem podatak..da li imaju određeni jelovnik za taj program?
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 11:12
Originally posted by Mini me Mini me wrote:



e, htjedoh pitat
kad si pocela viđat neke vece promjene?
ja sam možda pala kilu-2, al i pale su nove hlace broj manje


Rezultate oko 4., 5. tjedna. Pogledaj moj blog.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 11:15
Originally posted by Mini me Mini me wrote:

  ja neeeemoguuuuuuu!!!!
nemogu, nemogu, nemogu!

jbte, toliko sam slaba sa sklekovima (u svim verzijama),
i neznam zbog cega, al iman osjecaj da su mi noge atrofirale, neam snage za nijednu vježbu.. wtf??
anyway, 2 dan 2mjeseca, max inter.plyo....madafakin šit, samo sam od jucer dobila upalu svega, a neznam šta ce bit kad se ujutro probudin..
a nisam ni odradila sve vježbe do kraja....

theia, daj, reci, oni njegovi sick skekovi (onih š6 ponavljanja), ja radim ženske,kako si ti radila?


MA MOOOOOOOŽEš!!!!! NAPRAVI KOLIKO GOD MOŽEš!!! A vjeruj da ceš svaki put moci po 3 ponavljanja više!!!! Svašta naš organizam može istršiti, vjeruj mi! Pa ja nisam mogla napraviti niti jedan muški sklek!!!! A sad ih derem ko vel'ka! Doooobro.... nisu baš najpravilniji , ali se trudim!

A vježbe radi..... Ako oni naprave 30 ponavljanja, ti napravi koliko možeš, ali guraj cijeli trening do kraja!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 11:17
 GOTOVA SAAAAM!!!!!

Pogledajte na blogu!

Fit test - nisam radila zadnji, ali ga evo budem danas napravila (komp mi danas ide na remont) pa cim budem u prilici, stavim svoje rezultate!
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 11:22
Originally posted by tyros tyros wrote:

 Rezultati sa FIT test 2...Smetaju mi još neke kilice, kad se otope rezultati ce biti bolji
š. 50
2. 59
3. 8š
4. 33
5. 36
6. 2š
7. 43
8. 53


pfff, nema šanse da upišen svoje, koja bi to sramota bila :

bravo bravo super su ti rez
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 11:27
kakvi su to rezultati, za što su te brojke?
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 11:31
Originally posted by Theia Theia wrote:

 GOTOVA SAAAAM!!!!!

Pogledajte na blogu!

Fit test - nisam radila zadnji, ali ga evo budem danas napravila (komp mi danas ide na remont) pa cim budem u prilici, stavim svoje rezultate!


weee suppperr!!!!!
odo citat blog

nego, naravno da mogu izdržat, i hocu, lol, nego ..izbacila sam frustraciju tako.
mrzim se osjecat slabo, uh...buden ljuta ko paprika

anyway,kapa dolje
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 12:46
TO su FIT test rezultati, rezultati napredovanja..
Prilikom pisanja rezultata mi je palo na pamet hmmm pa mogu svašta napisati
Da nebi mislili da kenjam..

Jedino u cemu je razlika kod fit-a, je to što ja imam vece pauze imeđu radnji - po 5min...Ovako da imam 30sec pauzu, nebi mogao ništa :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 678910 121>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.