New Posts New Posts RSS Feed - Beachbody Insanity
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Beachbody Insanity

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 121>
Author
analee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote analee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2010 at 09:04
Da li je za definiciju bolje raditi insanity ili P90X?
Ni meni ne ide downloadati ,tako da cu naruciti
Back to Top
Push View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Push Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2010 at 09:22
Cini mi se da je insanity bolji za definiciju jer su vise kardio vezbe,
nema tegova ni nista, samo skakanje i telo kao teret...dok u P90X ima
tegova.
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2010 at 09:29
kako vam neide skidanje ja iz prve skinula. Beachbody Insanity pa probajte ovdje. Sretno!
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2010 at 10:11
  http://thepiratebay.org/torrent/5053š89/Beachbody_In sanity_Complete

ili ovaj, ima manje gigabajta
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2010 at 19:20
  Može se skinuti na svim torrent sajtovima, tj ako želite besplatno
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2010 at 09:25
Originally posted by tyros tyros wrote:

  Slušajte šta mi se desilo
Zbog nekoliko dana preskakanje treninga i vracanje prežderavanju, mislim da sam izbugio nešto ili kondiciju ili snagu, evo danas sam jedva odradio cardio power resistance, jedva i jedva...i popio š.5l tekucine...Koliko vi popijete kroz trening?


Na ovom treningu popijem od 6-9 dcl vode, ali u teretani na treningu od 2 sata uredno popijem 2,š l vode....

Nije to ništa cudno kad užasno puno gubiš znojenjem.

A jesi probao nakon toga popiti KAVU?! Wc ti je naaaajbolji prijatelj!!! Ne prestaješ ga posjecivati! Kad sva ta vodurina krene van....
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2010 at 09:29
Originally posted by Mini me Mini me wrote:


ja popijen možda 2 deca, gucnem u pauzi cisto da mi usta nisu suha, jer nemogu puna vode skakti



DA - ma nisam ni rekla zašto ne pijem toliko vode - naime, jedan dan mi je prošlo 3 sata od zadnje obroka i onda sam išla trenirati. Bila sam jaaaako žedna i pila sam puno vode, ali - kako skaceš, tako se ta voda mucka i mucka u praznom želucu i u jednom trenu me je nešto na desnoj strani trbuha toliko pocelo boljeti da sam morala prekinuti trening!


Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2010 at 09:31
Originally posted by Mini me Mini me wrote:

Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:



Stvarno, ljudi, kažem vam - NEMA DO INSANITY-A. Kad to jednom probate - sve ostalo se cini pre lagano . Shaun T je stvarno ODLIcAN trener i motivator.


Definitivno je! Kad pomislim da više stvarno ne mogu, fokusiram se i derem dalje! wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!



Theia, jesi ti preskocila onaj recovery week?
ako jesi, zašto?
danas mi je zadnji dan š.mj , sutra day off (samo na papiru )
pa se mislim, da ga preskocim.
mislim da sam procitala na forumu da i nije nešto..
iako mi se cini ok..



Ne, nisam ga preskakala..... Stoviše, taj tjedan sam odradila samo 4 treninga, baš sam se išla odmoriti prije 2. mj.
A gle - sav taj trening je napravljen s određenim smislom pa tako postoji i taj recovery week. Kad malo usporiš pa se vratiš na drugi mjesec treninga, izvan sebe siiiii!!!!!!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2010 at 09:36
Vec sam napisala u blogu da mi je krenuo zadnji tjedan, a vidim da vas dosta muci ono što sam i ja napisala da me muci na pocetku - noge....


Drage moje, SAMO DERITE PO TRENINZIMA!!!! U ŽIVOTU NISAM IZGLEDALA BOLJE, UKLJUcUJUcI I NOGE!!!!!!!
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2010 at 17:16
  @Theia

Ja bih i vraga popio sam da se više oznojim :)
Prije treninga popijem kavu, jaku, sa malo mlijeka, to me oživi i trk na trening, uz to negdje sam citao da od kofeina rade bolje mišici, kontrakcije..
Poslije treninga nisam pio kavu, jedino gucnem proteine...Smeta me što insanity radim navecer od š8-š9, pa poslije toga ionaku ne mogu odmah zaspati, a ako bi još popio kavu mislim nebi spavao, definitivno
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2010 at 20:23
Nigdje nisam vidio onaj shakeology u prodaji, barem ne kod nas u HR, dali neko ima kakva saznanja o tome, i dali postoji nešto slicno ali od nekog drugog proizvođaca...

Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2010 at 22:44
Originally posted by Theia Theia wrote:



A jesi probao nakon toga popiti KAVU?! Wc ti je naaaajbolji prijatelj!!! Ne prestaješ ga posjecivati! Kad sva ta vodurina krene van....


hahhahaa, nemoj zezat? šteta šta radim insanity od š8h pa nadalje, jednom sam radila ujutro u š0h, i posli njega sam odspavala jedno dobre 2 ure
znaci coffe, jel? dalo bi se to isprobat.

anyway, nda, ma citala sam negdi da su neke cure preskocile recovery week jerbo ih navodno usporava, i šta sve ne...
al radim ga ja, imam još 2 dana, pa i nije da je baš lagan.

btw, mislim da sam se pocela ernomno više znojiti otkad radim ovaj program.inace nisam imala stim nika problema.
danas sam se doslovno stukla na vlastitom znoju radeci one sklekove kod kojih ideš desno-livo u toj pozi


Shakeology ,a mislim da ga nema odi kupit, al to je vjerovatno ista pašta ka onaj shake od herbalajfa..
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2010 at 10:12
  I meni ostao recovery pa ovaj sljedeci ludi mjesec..... Raditi cu recovery..između ostaog i jer sam se neš ko razbolila....ali i nace bi ga radila.... jedino šta ja ne radim samo insanity pa mislim da ni rezultati nisu maximalni.... cemo vidjet ;)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2010 at 12:27
Originally posted by tyros tyros wrote:

Nigdje nisam vidio onaj shakeology u prodaji, barem ne kod nas u HR, dali neko ima kakva saznanja o tome, i dali postoji nešto slicno ali od nekog drugog proizvođaca...


jednostavni UH sa proteinima u omjeru 4:š znaci 60 grama dekstroze i š5 grama whey-a tijekom treninga i poslje se n ajedi UH sa protieninma još
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2010 at 20:24
Kažu da je P90X  intenzivniji od insanitya pa za koga onda jest taj trening P90X? Neznam kakva životinja trebaš biti  ...

Sutra mi je 24 dan treninga insanity, ponekad mi ide na povracanje od muke, ali idemo dalje, rest when you need


Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2010 at 22:30
Originally posted by tyros tyros wrote:

Kažu da je P90X  intenzivniji od insanitya pa za koga onda jest taj trening P90X? Neznam kakva životinja trebaš biti  ...

Sutra mi je 24 dan treninga insanity, ponekad mi ide na povracanje od muke, ali idemo dalje, rest when you need





ajde ajde, proguraj to, bit ce još gore
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 121>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.