New Posts New Posts RSS Feed - Beachbody Insanity
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Beachbody Insanity

 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 121>
Author
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2013 at 13:34
ako misli insanity može raditi cardio recovery, cardio core and balance, pure cardio i max sports od insanity-a pošto su oni medju najlakšima.
Ako neku vježbu ne može neka samo trci na mjestu ili radi jumprope.

Nakon mjesec dana nek krene sa insanityom od pocetka.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2013 at 06:47
ako nema kondiciju bolje da prvo radi neki lagani cardio prvo brzo hodanje pa poslje trcanje pa tek kad dobije kondicije krenit sa insanitiem
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2013 at 02:05
hej fitovci, jedno pitanje decko mi ima 112 kila i ne jako dobru kondiciju jel bi bilo dobro za njega da pocnje sa insanitiom ili da izgubi nekih 20 kila pa da onda krene sa insanitiom.
Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 14:22
Ja sam dugogodišnji clan ovog portala ali rijetko pišem :) 

Vec sam par puta znala odraditi insanity, došla do drugog mjeseca, jako se loše hranila, nije bilo nikakvih rezultata i odustala..

No.. ovaj put je bilo drugacije, sad sam pri kraju recovery weeka i u cetvrtak mi je pocetak drugog mjeseca.. a rezultati.. nikad bolje nisam izgledala niti imala više kondicije kao sada a kljuc je prehrana :DD prije sam znala ne jest poslije treninga ili pojesti 1 jabuku ali sad sam si kupila whey (uz negodovanje decka koji je na kineziologiji--uz faks i ucenje nisam htjela razmišljati šta i koliko papat kasnije) .. ljudi me pitaju kako sam izgubila noge?? na kojoj sam dijeti? da li sam bolesna jer sam naglo smršavila a zapravo ista sam kilaža, možda -2kg a izgledam 100% bolje!
Ljudi ustrajte uz shaun t-ja i uspjet cete, ja se možda opet javim nakon drugog mjeseca ali s fotkama :D Pozz i dig deep!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2013 at 12:18
Originally posted by Ivana1 Ivana1 wrote:

Ja završila danas, zadnji dan odradjen ;) Prezadovoljna sam!

pics or it didn't happen :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Ivana1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivana1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2013 at 13:18
Ja završila danas, zadnji dan odradjen ;) Prezadovoljna sam!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2013 at 11:08
SHAUN-T kada vice PUSH PUSH...hahah uvjerljivo mi najviše da motivacije..:DDD
Back to Top
Silvy4 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Silvy4 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2013 at 10:58
Kada te iscrpi i drugi dan si za nista uzmes si recovery day.. I drugi dan nastavis normalno dalje. Tako sam si ja znala kombinirati.. Jer drugi mjesec je dosta tezi od prvog..po duzini treninga i vise iscrpljuje.. Il poedes si bananu prije treninga za vise energije :)
Marre, dig deeper   
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2013 at 10:22
Svaka cast! samo guraj naprijed!!! MARRE :) uzmi si koji dan pauze ako ne možeš..nemoj se forsirati :) 
Back to Top
Marre View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marre Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2013 at 10:03

Evo ja završila 6 tjedan jeeeeej Thumbs Up

Promjene su nevjerovatne...jedino sam se pocela muciti sa umorom ovom drugom mjesecu, doslovno me iscrpi....hm....


Back to Top
Silvy4 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Silvy4 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2013 at 22:47
Ja dosla do 55. Dana i onda krenula na asylum.. Malo promjene :) dosadilo mi stalno isto .. XD. Škalice sam si doma napravila i za sada mi se cini ful ok.. :) mislila sam krenut i 30-day AB challenge.. Onako prije ljeta malo pojacano..
Uff odradila i ja te cucnjeve pred 2 mjeseca.. Super stvar ,al upale misica nisu izostaje hahh :)
Back to Top
mrakye View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrakye Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2013 at 22:48
dan 50 zavrsen za mene :D uz to jos radim 30 days squat challange.. .imam jos 2 dana toga! danas sam imala 260 cucnjeva i max circuit.. PAKAO! ali.. mislim da sam trenutno zaljubljena u svoje tijelo hahahah
Back to Top
Cabxxm View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cabxxm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2013 at 10:00
Sritno! :)

Ma kad si dosla do tu..izdrzat ces do kraja... :)
Back to Top
Silvy4 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Silvy4 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2013 at 14:58
Pozdrav svima ..nova sam ovdje .. evo nakon 3-4 pokušaja Insanity-ja (od 10.mj. prošle godine) .. danas sam dan 51. valjda cu ovaj put doc do kraja ..
Back to Top
alguna View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Travanj 2013
Location: Zg
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alguna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2013 at 00:09
Mislim da cu prvo odradit 30day shred. Probala hip hop abs...ajme,ne stignem ja pohvatat te pokrete, lakse mi je jillian. Onda kad malo steknem grip i nadam se smrsavim par kila,mogla bih prec na insanity. Pa cemo vidit.
Back to Top
TheRainDancer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Travanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TheRainDancer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2013 at 19:43
Evo i mene, nova sam na forumu ali i u svijetu Insanityja, odradila sam dva tjedna i super se osjecam, baš sam ponosna sama na sebe jer doista svaki put dam sve od sebe i iznenadjena sam, kao da sam u sebi otkrila neku novu snagu. :)

A što se tice ovih priprema za Insanity, ne znam, moja majka je vježbala Insanity, prije toga nije bila u nekoj formi pa joj nije trebala nikakva priprema. Mislim, Insanity je naporan i sve to ali je, po mom mišljenu, OK poceti ga i ako si u nekoj prosjecnoj formi pa samo tokom vježbanja slušati svoje tijelo, znati svoje granice, raditi sporije, polako usvajati tehniku ne koncentrirajuci se na samom pocetku na brzinu.

Alguna, ako si prije toga bila aktivna mislim da možeš slobodno krenuti s Insanityjem odmah, samo se pazi, guraj koliko možeš, nabavi magnezij za eventualne upale mišica i pazi na tehniku zbog mogucih ozljeda. Forma prije svega. :) I sretno!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 121>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.