New Posts New Posts RSS Feed - Beachbody Insanity
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Beachbody Insanity

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 121>
Author
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 19:13
Koriste se i utezi ili resistance band - ona traka elasticna ili gume sa ruckama. A sad neznam dal se može bez toga u svim videima?

Ja upravo odradila Back to core - zadovoljna sam. Malo mi je šok jer nije niti slicno onom Insanityu!!!
Radila sam sa resistance band - ali potrebna je samo za 2 vježbe, znaci može se i bez nje. Rade se uglavnom ledja i kao cijeli "core". Ali ja sam najviše ledja osjetila.
I stekla sam dojam da nije jako teško, ali shvacam sad da je to zato jer nema ludjackog cardia i totalno je drugacije od onog što se zapravo ocekuje kod insanitya. Nije lagano, nemojte krivo shvatit, ali nije ni onaj osjecaj kad prvi put ideš radit Insanity pa umireš na podu u lokvi znoja Ali dobar je, planiram 1x tjedno ga ubacit definitivno.
Back to Top
Cabxxm View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cabxxm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 17:19
Ludilo! Hvala ti! :)
Onda se uhvatim toga za jedno mjesec dana! :)
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 17:15
Agility ladder, to se može napraviti bez problema, ja sam zalijepio trake na pod pa sam tako imao, a šipka za zgibove može biti potrebna al ako nemaš u samom videu su i alternative tako da nema problema :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Cabxxm View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cabxxm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 15:04
Jeli koristite kakve rekvizite za Asylum?
Ja san ga skinija i pogleda pa san odlucija jos jednom obicni insanity jer san vidija da se koriste neke stvari koje neman doma...

moze li se bez tih rekvizita?
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 10:34
White svaka cast!
Baš sam pregledavala Asylum i takodjer mi se svidja što je više naglasak na snazi, tj. ucinilo mi se tako dok sam pregledavala pa mi se to svidjelo.
Veselim se današnjem treningu
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 10:13
Od insanity sam prošao cijeli insanity dva puta u proteklih 2 godine, i dva puta ovih prvih mjesec dana što je lakši u zadnjih 6 mjeseci jer mi ovaj drugi mjesec prenaporan za koljeno još uvijek pa ga ne radim.

Asylum 1 sam prošao prošle godine negdje u prvo mjesecu isto sve, više je baziran na snazi i brzini što se meni svidja jer ojacaš dosta ako dobro papaš.
Asylum 2 nisam zato cuvam to za 10 i 11 mjesec kada budem poceo iza svoje ove ture od 120 dana što sam poceo sada nedavno pa cu taman biti spreman za oba :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
denisan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote denisan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2013 at 20:24
tocno tako Irija.
a ovo pripremanje dan prije mi nije po guštu jer je to hladno a nemam gdje podgrijati.

  Smile
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2013 at 20:11
Mate hvala, skinula sam!

Nego White, jesi probao koji trening? Ja si mislim ne raditi po programu njihovom nego obaciti tu i tamo što mi treba. Recimo sutra cu onaj neki za core i ledja, baš me zanima!

Denisan - pa nemoraš se držat njihovog programa, samo se zdravo hrani. To vec valjda znaš kako izgleda. Ujutro zobene, voce, posni, popodne meso, povrce, integr. riža itd., a predvecer isto posni, riba, meso, masl. ulje, orašasti plodovi.... Dan ranije skuhaj i pripremi sve, nosi sa sobom na posao, nema druge
Ovaj shake nakon treninga meni dobro izgleda, ali to je više cjelovit obrok, mislim drži te sitom neko vrijeme nakon što ga popiješ jel?
Back to Top
denisan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote denisan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2013 at 10:53
bok!
jel ima ko plan prehrane za insanity ali nekako prolagodjeni da mogu i oni koji imaju ludo radno vrijeme nešto dobro pojesti. ne stignem raditi, pripremati hranu, vježbati, biti sa djecom......
premalo je 24 sata Smile

koristim chia sjemenke, protein konoplje, psyllium, malo zobenih, banana,  mljeko i voda, i to mi je shake poslije treninga.

e sad , dali je to ok?

tnx



Edited by denisan - 05 Lipanj 2013 at 11:05
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2013 at 10:23
Eto mate je bio brži pošto nisam puno na netu jer treniram 0-24 pa ne stignem i umorni si mi prstici :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2013 at 09:25
np
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2013 at 16:23
Hvala mate! :D
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2013 at 15:46
http://thepiratebay.sx/torrent/6347676/Insanity_Asylum_Workout
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2013 at 14:56
i ja bi link!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2013 at 14:52
White - joj meni je velika želja odradit asylum, ali izgledao mi je strašno
Ajde kad nadješ vremena šalji mi link na pp ili stavi tu. Sad si me sjetio na njega i zaintrigirana sam, ne mogu si pomoc
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2013 at 14:40
p.s. imam linkove za sve ako kome treba :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 121>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.