New Posts New Posts RSS Feed - Beachbody Insanity
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Beachbody Insanity

 Post Reply Post Reply Page  <1 111112113114115 121>
Author
denisa009 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote denisa009 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 14:00
jel mi moze netko reci gdje nalazite te vjezbe??? i kak to ide po tjednima???
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2010 at 19:46
Prvi trening drugog mjeseca (max interval circut)...
Bio sam nekulturan, živcan, opsovao sam onoj ekipi sve živo ali nisam se dao, derao sam se ko životinja a i ponašao ko životinja, ovo nije za ljude
Uz malo vece pauze trening mi je trajao sat i pol!!!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2010 at 22:19
  Pošto jucer nisam bila u formi, neprospavana noc i dosta neplanskog hodanja, odlucila sam se da jucer još malo hodam i pustim fit test i trening za danas ;))

 Sa fit testom sam zadovoljna.... budem se ja približila onoj maloj crnki....
 A trening...ajme meni..... koja boleština.... boli me loža, gluteusi, ramena, quadsi.... i nisam uspjela sve odraditi..... ono... baš coooooooool..... kaže moj pulsmetar 900kcal potrošenih, fit test plus trening.... uglavnom.... baš mi je bilo lijepo....
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 17:45
Originally posted by Mini me Mini me wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

  Nisam još došla do toga... zašto ne možeš? di je problem?


aa... kaže on: use your core
je, kako da nije
koristim mišice za koje nisam ni znala da postoje.

ma vidit ceš..

vjerovatno to sve trebam povatat, al za sad je



OKi ...jedva cekam....doc do toga.... napokon sam zdravaa danas cu napraviti fit test i prvi trening ....pa da vidimo di sam i jel se moram vracati..... uzbuđena sam baš ;)
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 17:32
Originally posted by dalila dalila wrote:

  Nisam još došla do toga... zašto ne možeš? di je problem?


aa... kaže on: use your core
je, kako da nije
koristim mišice za koje nisam ni znala da postoje.

ma vidit ceš..

vjerovatno to sve trebam povatat, al za sad je
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 16:54
  Nisam još došla do toga... zašto ne možeš? di je problem?
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 10:32
  Max Recovery my ass
nemogu pola onih vježbi napravit...
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 17:51
Originally posted by dalila dalila wrote:

  radila sam onaj njihov balance u ned.......ma vraga cu ispocetka...nisam ja bez treninga....mogu eventualno ponoviti zadnji tjedan od prvog ciklusa.... totalno me zanima šta je u novom ciklusu ;) tako da... mislim da cu moci ja to pratiti.....

Jesi je pitala koji je razlog za ispocetka?


nisan
al tako sam i ja napravila kad sam bila bolesna tjedana dana, ponovila sam cijeli tjedan u kojem sam stala.
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 17:48
  radila sam onaj njihov balance u ned.......ma vraga cu ispocetka...nisam ja bez treninga....mogu eventualno ponoviti zadnji tjedan od prvog ciklusa.... totalno me zanima šta je u novom ciklusu ;) tako da... mislim da cu moci ja to pratiti.....

Jesi je pitala koji je razlog za ispocetka?
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 17:34
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by Mini me Mini me wrote:

  ide mi na žifce ona tanja :)
tak da my goal je isti



joj ona Tanja..ko da joj ništa teško nije... ;) mala je ko na federicima ;) tu nekako je i moj goal...ali ona je mala..manje su amplitude pokreta...tako se ja tješim ;))

Inace sam trebala krenuti sa ovim novim ciklusom u pon...ali kako sam na antibioticima...cekam sutra da krenem... jbg.... ;) imam feeling da sam se napuhala ko balon u ovih tjedan i pol bez insanitia....;)



ma da, nabrijana mala cin cin
al vidim sad u ovom 2mj da isto malo uzme predaha, tak da se tješim

haha, da manja je, dok ja sa š83cm zamahnem jednom, ona sa metar i žilet zamahne 6x, damn it , ko pcelica

a joj, tjedan ipo, jel? rekla mi je ova neka ženska, koja je ka neki insanity trener, da ak se neradi više od tjedan dana, moraš sve ispocetka
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 17:26
Originally posted by Mini me Mini me wrote:

  ide mi na žifce ona tanja :)
tak da my goal je isti



joj ona Tanja..ko da joj ništa teško nije... ;) mala je ko na federicima ;) tu nekako je i moj goal...ali ona je mala..manje su amplitude pokreta...tako se ja tješim ;))

Inace sam trebala krenuti sa ovim novim ciklusom u pon...ali kako sam na antibioticima...cekam sutra da krenem... jbg.... ;) imam feeling da sam se napuhala ko balon u ovih tjedan i pol bez insanitia....;)
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 17:23
  ide mi na žifce ona tanja :)
tak da my goal je isti
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 17:21
  ooo mogu

I da, radit cu tako dugo insanity dok ne pretecem onu crnu i onoga deceka
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 15:50
Originally posted by dianna dianna wrote:

što tocno znace ti rezultati napredovanja, 50, 59 itd. ne kužim?


imaš određene vježbe, njih neznam, 7-8, koje radiš svaka dva tjedna, i pratiš svoj napredak.
a kad izvodiš neku vježbu, bubam bzvz, sklekovi, ili neki skokovi, onda brojiš koliko si ih napravio. upišeš rez u tabelu, i tako svaka dva tjedna.

meni su zapravo mali pomaci, ugl za 2-3, al u prvih mj dana vježbe bila sam bolesna 2 puta, pa to ka uzimam ka opravdanje


tyros, nemreš tak
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 15:06
što tocno znace ti rezultati napredovanja, 50, 59 itd. ne kužim?
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 12:46
TO su FIT test rezultati, rezultati napredovanja..
Prilikom pisanja rezultata mi je palo na pamet hmmm pa mogu svašta napisati
Da nebi mislili da kenjam..

Jedino u cemu je razlika kod fit-a, je to što ja imam vece pauze imeđu radnji - po 5min...Ovako da imam 30sec pauzu, nebi mogao ništa :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 111112113114115 121>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.