New Posts New Posts RSS Feed - Kamo na more?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kamo na more?

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 23:17
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by tweety tweety wrote:


Moje misto je Tisno, mogu ti tamo vidit, za ostala mista ne znam, nije mi trebalo...


Tisno s onim mosticem koji se diže?
Bio sam i tamo i u mjestu Murteru..


Lega, kakvo je tvoje iskustvo s Murterom?
Jel ima tamo lokala, ducana, rulje?

Nije mi potrebno da bude š milijun ljudi, no ne volim biti .. pavle sam na svijetu..

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
tweety View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tweety Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 23:21
Pa nismo baš selendra! al nismo ni Vodice..
Bolje da ti Lega kaže....samo ti dođi, eto ja te vodim di kod hoceš!

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 00:27
  Ma ja sam tamo bio sa šš,š2 godina... nisam tada razmišljao na ovaj nacin.
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 07:44
Vodiceeee
Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 09:07
 Ja grem u Starigrad- Paklenicu, nemogu mjesto pohvalit (nema puno sadržaja za mlade ) ali kome je do prirode NP  je odlican! A poslije Stg-a picim za Primošten
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 11:39
Jooj, nikada nisam bio covjek 'od prirode'

Možda kada sam ja svoj vozac i turisticki vodic pa se zaletim motorom u Baranju, ali organizirane ekskurzije i forsirano divljenje mi nikad nije ležalo.
Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 15:03
 hehe nema tebi do zlatnih ravnica   a meni  do kordunaških brda, plitvica, velebita..tamo sam si svoj na svome  treba i prirodnim ljepotama dati šansu a ne glavom bez obzira lutat plažama i tražit prvu birtiju za zapit (makar nije ni to loše -nekada-) sve ima svoje cari
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 16:01
Originally posted by mare_ mare_ wrote:

 hehe nema tebi do zlatnih ravnica   a meni  do kordunaških brda, plitvica, velebita..tamo sam si svoj na svome  treba i prirodnim ljepotama dati šansu a ne glavom bez obzira lutat plažama i tražit prvu birtiju za zapit (makar nije ni to loše -nekada-) sve ima svoje cari


Hmm.. zaista, primijetio sam da kad sam sa svojom ekipom stvarno i mogu uživati u ljepotama prirode...
Dok sa starcima to nije slucaj, nekako mi je previše usiljeno i nespontano.

Vjerojatno su to te godine...


Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 10:19
  Mislim da cu u Vodice... smještaj, hoteli? Iskustva? ;)))
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 10:37
  ja imam vikendicu u Dragama i necu vam je iznajmiti    vodice su super za nocni zivot, iskustva iz vodica vam necu pricati ahahahaha
mrtav hladan
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 10:40
Originally posted by opasni opasni wrote:

  ja imam vikendicu u Dragama i necu vam je iznajmiti    vodice su super za nocni zivot, iskustva iz vodica vam necu pricati ahahahaha


Zašto neceš?


I što su tako loša iskustva kad nam ih neceš pricati? ;) Inace....možda onda i ne Vodice... nebi baš u nocni život.....
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 10:44
  ako nezelis u nocni zivot onda nemoj ni ici u vodice , bezveze ces platiti skupo apartman , a imas i jeftinijih pustih otoka u okolici

nemam ja losih iskustva, nedovodim se u takve situacije lol xD
mrtav hladan
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 10:53
Originally posted by opasni opasni wrote:

  ako nezelis u nocni zivot onda nemoj ni ici u vodice , bezveze ces platiti skupo apartman , a imas i jeftinijih pustih otoka u okolici

nemam ja losih iskustva, nedovodim se u takve situacije lol xD


šta cu na pustom otoku... ;) Nisam ja Robinson Crusoe... bar da gledam zgodne muške... ;)))

Nešto blizu Vodica..a da je jeftinije onda....ma cemo valjda nešto nac.....
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 10:57
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by opasni opasni wrote:

  ako nezelis u nocni zivot onda nemoj ni ici u vodice , bezveze ces platiti skupo apartman , a imas i jeftinijih pustih otoka u okolici

nemam ja losih iskustva, nedovodim se u takve situacije lol xD


šta cu na pustom otoku... ;) Nisam ja Robinson Crusoe... bar da gledam zgodne muške... ;)))

Nešto blizu Vodica..a da je jeftinije onda....ma cemo valjda nešto nac.....


aha tu smo dakle

cekajmo sada thorna da iznese svoje vidjenje o pustim otocoma , zgodnim deckima i neodlucnim zenama hahaha
mrtav hladan
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 11:00
Originally posted by opasni opasni wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by opasni opasni wrote:

  ako nezelis u nocni zivot onda nemoj ni ici u vodice , bezveze ces platiti skupo apartman , a imas i jeftinijih pustih otoka u okolici

nemam ja losih iskustva, nedovodim se u takve situacije lol xD


šta cu na pustom otoku... ;) Nisam ja Robinson Crusoe... bar da gledam zgodne muške... ;)))

Nešto blizu Vodica..a da je jeftinije onda....ma cemo valjda nešto nac.....


aha tu smo dakle

cekajmo sada thorna da iznese svoje vidjenje o pustim otocoma , zgodnim deckima i neodlucnim zenama hahaha


ne ne..ja sam odlucna da samo gledam ...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 11:27
Originally posted by dalila dalila wrote:


Originally posted by opasni opasni wrote:


Originally posted by dalila dalila wrote:


Originally posted by opasni opasni wrote:

 
ako nezelis u nocni zivot onda nemoj ni ici u vodice , bezveze ces platiti skupo apartman , a imas i jeftinijih pustih otoka u okolici nemam ja losih iskustva, nedovodim se u takve situacije lol xD
šta cu na pustom otoku... ;) Nisam ja Robinson Crusoe... <span style="font-weight: bold;">bar da gledam zgodne muške</span>... ;)))Nešto blizu Vodica..a da je jeftinije onda....ma cemo valjda nešto nac.....
aha tu smo dakle cekajmo sada thorna da iznese svoje vidjenje o pustim otocoma , zgodnim deckima i neodlucnim zenama hahaha
ne ne..ja sam odlucna da samo gledam ...


Vocr?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.