New Posts New Posts RSS Feed - Što imate od fitness opreme?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Što imate od fitness opreme?

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 11>
Author
Nautilus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2012
Location: Prim-goranska ž
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nautilus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2012 at 17:43
dva utega x 5kg i sobni bicikl..
Od pulsmetra preporucam polar.
Mislim da za neki ozbiljniji trening (priprema za maraton/utrku) pulsmetar itekako dobro dodje, pogotovo za samo natjecanje kad te ponese i jednostavno nisi više sposoban slušat svoje tijelo pa te alarm kod prevelikih bpm-a malo "otrijezni" ..

Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2012 at 07:55
trenutno imam sljedece:

dvorucna štanga, 
dvije jednorucne, 
70 kila utega, 
girja od 16kg,
šipka za zgibove,
gimnasticke karike,
orbitrek,
vreca za boks i 
fingerboard.

treba mi još kombinirana klupa, stalak za dvorucni uteg, girja od 24, i jo 40ak kila utega :)
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
ButcherCRO View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ButcherCRO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2012 at 03:50
Ravna klupa, 80kg utega, gripovi i vreca za boks 180cm, rukavice itd..!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2011 at 20:20
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Pride...


Illy jesi kad narucio preko pride-a? Smile 


Neozbiljni su i ne isporucuju robu narucenu preko web shopa. Pokusavamo komunicirati s njima vec pola godine, no nimalo se nisu pokazali poslovni. Cuo sam to sa š00 strana i sami smo to osjetili. Zao mi je jer je Pride vrhunski brend, no njima ocito nije stalo do toga.


Bebolina, pogledaj ove vijace, mozda ti neka odgovara:

Vijaca za preskakanje



Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2011 at 17:08

Ok hvala,baš malo gledam,imaju sve!!!

Nisam cula za njih, a šalju li poštom, znaš li??

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2011 at 16:17

Pride...


Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2011 at 15:38

Gdje kupiti dobru vijacu??

znam da ih ima na svakom koraku ali npr.u mojoj teretani ima 4-5 vijaca a dobra je samo jedna jer su ostale on nekog laganog konopca i teško je preko takvih preskakivati....a inace su sve zapakirane da nemožeš vidjet kakav je konopac.....HVALA!

Back to Top
unidos_zg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote unidos_zg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2011 at 12:47
2male šipke , multifunkcionalnu spravu, vrecu za box , štrik za preskakanje , roler(al prahistorijski)
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2011 at 13:04
99% ljudi koji dodju ovdje na forum sa zeljom da smrsavi pulsmetar je samo jedan nepotreban trosak. osoba koja se bavi triatlonom ili nekim duzim trcanjem (polu)maraton su dovoljno informirani i ne smatram da bi na FITNESS forumu ispitivali za takve stvari.
a ljudima je napunjena glava sa onih 65% max-a kao zona topljenja masti i sad im je kao potreban pulsmetar...

p.s. blago onima kojima 800kn nista ne znaci. oni nek si kupe i neki skuplji brand, a ne sigmu...


Edited by GajbaPive
Back to Top
RGNgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RGNgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2011 at 00:31
za neke stvari se definitivno ne isplati kupovat... al dobro dode ak se primarno bavis nekim sportom u kojem je izdrzljivost glavna... triatlon, trcanje, itd..
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2011 at 18:34
za takve stvari najbolje internet shoping. iako mislim da je to jedna od vecih gluposti za kupovinu kaj se moze kupiti.
Back to Top
RGNgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RGNgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2011 at 15:31
Originally posted by lakyberry lakyberry wrote:

Ekipa hitno mi treba pulsmetar. Neki najjednostavniji i najefitiniji. Gdje da kupim??



http://www.ciklo-centar.hr/new/artikli.asp?ID=69
sigma pulsmetri.. nisu skupi koliko vidim.. ja imam polar ft7... nekih 800kn je dosao u intersportu...

ima ih i u webshopu:
https://www.fitness.com.hr/shop/Brand/Polar.aspx

mene polar jos nije razocarao.... mogu sve radit sa njim.. od trcanja, plivanja, vjezbanja u teretani... itd
pa sad biraj... ;)
Back to Top
lakyberry View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lakyberry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2011 at 19:58
Ekipa hitno mi treba pulsmetar. Neki najjednostavniji i najefitiniji. Gdje da kupim??
Stay safe, stay 2. amendment!
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2011 at 01:13
o jbt ja imam orbitrek, 2 bucice od 4 kg ( dobio ih za deseti rođ.), 2 bucice od š0 kg i jednu girju od š6 kg ( nadam se da cu za mj. kupit i drugu)
Back to Top
silva07 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote silva07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2011 at 22:26
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/35388_š5š5460208694_š300š3š892_3š39905š_š528936_n.jpg

Evo moj home gym,nadam se da otvara sliku...
Back to Top
green.jazzer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote green.jazzer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2011 at 22:09
š00 kila utega, stangu za zgibove, vrecu za boks, karike. Uskoro kad ulovim vremena cu si napravit bench, nacrt i materijal je vec spreman Smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 11>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.