New Posts New Posts RSS Feed - Baby hapa:)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Baby hapa:)

 Post Reply Post Reply
Author
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Baby hapa:)
    Posted: 16 Svibanj 2007 at 14:40
  Sad sam 4. srednje, maturant sam 

Imat cu š9 godina za mjesec i pol


Edited by Ive_ri
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2007 at 13:29

 Ti si u skoooooooli?!

Pa koliko imas ti god?

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2007 at 22:30
Sa svim tim svejedno sam premrsav(nisam toliko mrsav, nego tesko dobivam misicnu masu), tako da se ne moram brinut, ali i inace sam dosta aktivan , sjedim jedino kad sam u skoli jer onda moram tako da ...  

Edited by Ive_ri
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2007 at 22:10

 A jooooooooooooj! Koja je to ENERGETSKA BOMBA!

Ako nakon toga ne ides kopati cijeli dan, predlazem ti da se drzis podalje od toga!

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2007 at 21:07
Da, slazem se , ja isto ujutro jedem musli sa mlijekom i eventualno jednu bananu poslije toga
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2007 at 21:06

ja jedem ovo:

dorucak:
muesli s polumasnim mlijekom, 2 bjelanka, šx centravit, šx plivit C, 2x B komplex

2-3 sata nakon dorucka:
jabuka, naranca, Acedofilno mlijeko 0,9% 200g
Back to Top
deana View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2007 at 16:15
 Ja osobno doruckujem musle sa nemasnim mlijekom, i poslje jedem neko voce...mislim...ako bilo sta fizicki radis,...ne vjerujem da mozes izdrzati dugo samo na jabuci ili naranci  

Edited by deana
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2007 at 10:44
Usput,jos jedno pitanjce.
Koliko je dobar izbor samo voce za dorucak...najcesce jabuke i narance.
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2007 at 09:07

krivo su ti rekli.

nema u tim stvarima bjelancevina nego secera.

nemoj to jest.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2007 at 02:32
Nemam iskustva s tim, ali i meni se cini da i tu ima najvise ugljikohidrata, svakako puno vise nego proteina!

Ali valjda ce se javit netko na forumu tko zna tocnije i tko je to bas probao , i onda vjerojatno bolje proucio sastav
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2007 at 00:47
Pozdrav!
U zadnje vrijeme mi jako puno osoba preporucuje tz. baby hapu
2 banane+mlijeko(nemasno)+plazma keks+med.Navodno dize imunitet i puna je proteina.Ali ono sto mene cudi je: zar sve ove namirnice ne sadrze pretezno ugljikohidrate a ne proteine?
Ako neko ima "iskustva" sa ovim jelima,da li se preporucuju,koliko su hranjiva i u kojem pogledu...

  
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.