New Posts New Posts RSS Feed - Slike forumaša
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slike forumaša

 Post Reply Post Reply Page  <1 178179180181182 229>
Author
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2011 at 14:18
meni izgledaš lijepo, i ona prva slika mi je nice, ne mislim da je preskinny. ali dobro, drugo su tvoji ciljevi
a mislim da je pretjerano reci da se ocekivalo puno više jer heck, ne dobiju svi savršen izgled nakon godinu dana rada i to se uvijek nekako zaboravlja... tako da je dalilin komentar na mjestu, a znam i po sebi. iluvatar je isto lijepo to sumirao
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2011 at 10:27
Evo jedna slika nakon 2 mj mase.. ne mogu reci kvalitetne mase jer je puno alkohola i junka bilo :DD




I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2011 at 11:26
@Anastasia - thanx, veselim se novoj godini i novim pohodima Wink

Davore - neozbiljan si T&#š11;ngueBig smile Dobro je to, samo dobro trenkaj, sredi malo tu prehranu i ne reži se odmah, iskoristi zimu :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2011 at 22:24
xD Davore , vidi se da su prsa dobro tj. treba malo smanjit bf Smile
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2011 at 07:24
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

xD Davore , vidi se da su prsa dobro tj. treba malo smanjit bf Smile


u fazi mase sam... nakon nove godine idem na defku..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2011 at 09:00
Napraviš li poštenu defku ,ništa nece ostati od tebe. Kažem to ne da te uvrijedim, nego fali tu mesa i mesa. Pojacaj treninge i sredi prehranu.
U mirin brah?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2011 at 09:15
Originally posted by Sebastian96 Sebastian96 wrote:

Napraviš li poštenu defku ,ništa nece ostati od tebe. Kažem to ne da te uvrijedim, nego fali tu mesa i mesa. Pojacaj treninge i sredi prehranu.


a neda mi se na mojih š80 cm nabijat neku veliku tezinu.. i tu na slici imam 93-94 kg.. jos par kg, i s definicijom skinut do 85 i to je to..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2011 at 09:17
ali na 85 kg ce ostat jos mac bfa. no abs visual itd :/
U mirin brah?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2011 at 09:20
Originally posted by Sebastian96 Sebastian96 wrote:

ali na 85 kg ce ostat jos mac bfa. no abs visual itd :/


ma bas me briga za abs.. he he.. kroz par ciklusa definicije, za par godina ce i to doci.. ovako mi to nije prioritet.. glavno da imam snage, i da se povratim u ring :))
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2011 at 09:21
aha . a onda ok :)
U mirin brah?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2011 at 09:22
Originally posted by Sebastian96 Sebastian96 wrote:

aha . a onda ok :)


kad volim jest.. jos da se toga odreknem, nebi bas imao previse uzivanja u zivotu.. LOLLOLLOL
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2011 at 09:26
hahah ja sam se i toga odreko. sada sam na kili posnog kili mesa, kili krumpira(ili 0,5 kg riže)  i wheyu+gluk. jedino povrce dolazi u obzir ostalo nista . A ironija je....Arci mi je 5 minuta od kuce
U mirin brah?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2011 at 09:28
Originally posted by Sebastian96 Sebastian96 wrote:

hahah ja sam se i toga odreko. sada sam na kili posnog kili mesa, kili krumpira(ili 0,5 kg riže)  i wheyu+gluk. jedino povrce dolazi u obzir ostalo nista . A ironija je....Arci mi je 5 minuta od kuce


auu.. puno hrane.. ja bi dosao na š20 kg tako.. he he..

joj, ja nikada nisam isao probat jest u taj Arci, a stalno se pripremam.. mozda bolje da ne probam :DD
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2011 at 09:31
a kao ljudi vole te cheeseve i to :D . naviko sam se na ovu hranu. kad ubacim neki junk ili neku namirnicu "izvana" moram priznat da to brzo izađe iz sistema haha
U mirin brah?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2011 at 09:36
ja sam neko vrijeme stvarno pazio na hranu, imao sam uvid u svaku unesenu kaloriju.. ali puknuo sam nakon 5,6 mjeseci i jbg.. sad se uzelio hrane malo.. bit ce lazanje danas :DD
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2011 at 10:38
Kaj je taj Arci? neki hambici dobri u okolici Rijeke ?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 178179180181182 229>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.