New Posts New Posts RSS Feed - Slike forumaša
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slike forumaša

 Post Reply Post Reply Page  <1 176177178179180 229>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2011 at 18:29
Gymka, napredak je tu, ide to polako ali sigurno. Trbuh super, trbušnjaci se polako izvlace, ruke su mi također dobre, vidi se da slažeš nešto šica gore ....uglavnom super podloga za daljnji napredak. Samo naprijed curo Big smile
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2011 at 20:28
Dzimka, nemam pojma koji su tvoji ciljevi ali moje licno misljenje da uopste nema potrebe da ides ni dole sa mastima ni sa kilazom, cist si primer kako veca brojka na vagi ili u mastima ne znaci i losiji izgled, sve u svemu - braaavo! Konacno cura koja ne uzgaja skinny look
Ramena mi se poseno svidjaju, i noge
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2011 at 00:27
@dalila - trbušni se zapravo uvlace kakvi su prije bili Big smile Ali onda sam gore bila vješalica...ma ok, kako sam rekla, što se mene tice ovo je meni ogorman napredak u odnosu na mene prije par godina jer sam stvarno bila u katastrofa stanju i sa snagom i sa cjelokupnim izgledom tako da gledam samo ono što sam uspjela do sada, sa svim tim brljavljenjima i koracima unaprijed i 5 unazad Smile Teškasto je ovako kada sam proucavaš i teoriju i sebe..gubi se dosta vremena na to, mogla sam puno više napravit da sam znala neke stvari prije ili bar da sam se usudila probat... zato i mislim da sam tek sad na nekom pravom pocetku... thanx, nazad ni ne mogu više, znaš kako je kad te uzme Wink

@Morrighan - ciljevi su mrvicu gore sa kilažom i mišicnom masom, a onda kad vec bude trebalo dole sa mastima Wink Ajmo rec da se želim izdvajat malo....lijep je taj sitan ravniji ženski izgled i mnogima savršeno stoji al meni nekako treba nešto više, nešto me gura u tom smjeru..a uostalom, nekako malo bolesnjikavo izgledam tako, jednostavno mi građa ne dopušta da budem skinny, obline ne daju mira Smile
Inace..ima tu još brdo posla i puno više nego što se možda ovako cini (jer slike ipak ne docaravaju pravu stvar ;)....al dobro....nije mi teško :) Thanx Morr Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2011 at 07:54
jedna nakon jucerašnjeg treninga (noge, ruke, trbuh)

noge: mrtvo dizanje, mrtvo dizanje ravnim nogama, cucanj s iskorakom, magarece,
ruke: dips+pregib dvorucnim superset, triceps kickback + uski zgib superset
trbuh: plank prednji, plan bocni, trbušnjaci gornji, bocni, windmill


Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2011 at 10:47
 @Gym: Meni se cinilo na fotkama da su izraženiji, al dobro, ti to bolje vnego ja preko fotkeidiš ;) Uvijek fotke pokradu detalje. Još kad se sama fotkaš...
što se tice toga, da je teško kad sam proucavaš. Slažem se. Ali je najbolje, jer ceš naci pravi nacin koji odgovara tebi. Ja manje stižem proucavati teorijski dio, a iskreno nisam taj istraživacki tip. Zapravo kad te fizicki i psihicki pojede posao, želiš se eventualno ispuhat. Ovo ljeto sam napokon p malo proucavala prehranu. I vjerojatno cu mjenjat detalje, iako radim sa nekim tko je super u tome, no opet kažem, svi smo mi razliciti. 

Recimo, sad sam prvi put nakon 3god imala 3-4 mj di sam manje trenirala i apsolutno svi su mi rekli da sam još smršavila, zategla se, a i sama se osjecam cvršce, a nisam išla dolje sa kilažom, vaga cak pokazuje više. Koliko god mrzim što pokazuje... No, ipak moj posao i moje vježbanje sa svakom grupom radi određeni katabolizam. Znaci sad je vrijeme da na tome poradim. I tako svi griješimo.....

Alpinist- stvarno jako lijepa forma, super ruke i ramena. cool....
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2011 at 12:00
Izraženiji jesu ali su nekada bili još bolji tako da je sada ovo nazadak, a ne napredak što se njih tice Big smile Malo sam ih zanemarila ove godine, tek sam ih pred mjesec dana pocela forsat na svakom treningu i vidim da je to ono što trebam radit... A to što kažeš - nece se svima dat proucavat, naravno, niti ce imat vremena za to - zato i postoje treneri, a ja mislim da ti onom s kojim radiš možeš vjerovat jer definitivno napreduješ :) Ja sam imala dovoljno vremena za teorije, a i posao je to zahtijevao od mene zadnje 2 god. tako da mi je taj dio bio malo olakšan..iako sam sebi zato usporila napredak jer sam stalno išla korak naprijed i 2 nazad al nema veze...u 30-ima cu bit najbolja Wink

alpinist - ja bi tu još malo mase dodala al pusti mene i moje preferencije - super Thumbs Up


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2011 at 13:09
Gym_girl.. wow :DDD
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2011 at 19:37
@ Gym

Sad sam tek vidio slike.....
Loše si to poslikala kaj se tice kvaliteta slika al nema veze......
Sve u svemu lijepa ženska figurica koju bi sigurno puno cura htjelo i bilo prezadovoljno........aliiiiiii......reci cu iskreno svoje mišljenje na osnovu slika koje sigurno dosta ne pokazuju dobro zbog kvalitete......
S obzirom na tvoje ciljeve i dojam koji sam dobio kroz komunikaciju s tobom o tvojim zeljama i svemu na prvoj slici ti je trup prilicno skinny,  i taj bok strši malo.........na drugoj iz daljeg izgleda bolje i tamo  se vide i  sviđaju mi se  jako ramena i ruke i trapsi.......cijeli taj prelaz od vrata preko ramenog obruca do ruku, steta kaj to nisi malo blize poslikala......
uglavnom, nemas kaj ic mrsavit, treba tu još malo mišicne  , al to i onako sama znaš Wink
Eto, cisto da nebude svi samo super, super........jbga, sve više se pretvaram u picajzlu kad ocjenjujem tijelaLOL
I da........imas kakvu slikicu before, before, jer po opisu mislim da bi to moglo bit zanimljivo......




Edited by The Phoenix
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2011 at 21:50
...ili kakvu sliku sa plaže, komentirao bih ten :P
U mirin brah?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2011 at 00:00

@Phoenix

Picajzla? To govoriš drugoj picajzli LOL Ne, nimalo picajzlasto...dapace super  Wink

Tocno to i drago mi je da si rekao što si rekao jer to i ja mislim. Iako, nisam baš toliko skinny u trupu, možda se cini ovako :) A da fali mase - fali je kronicno Big smile Al zato sam i napisala da ovako gledajuci i nije ne znam što ali meni je to ogroman napredak prema onom što je bilo prije...kad se sjetim težina koje sam dizala pred 2-3 god., totalno atrofirana od gluposti koje sam radila i usporedim ih sa ovim danas...da ne govorim o tome kako su ruke napokon pocele licit na ruke, a ramena na ramena...hehe......greška mi je ove godine što sam se još malo bojala papat - tipicna ženska boljka :) I tako stalno korak naprijed i 2 nazad....pa malo stagniram, pa se malo bojim potegnut više jer mislim da ne mogu, pa se bojim pojest fetu kruha više jer mislim da cu se pretvorit u slona....jadan moj decko sa mnom :)

Uglavnom, mogu rec da mi se tek sada glava cisti i da sam samo ovo ljeto napravila veliki pomak u nekim stvarima...tako da vjerujem da ce ova godina bit puno puno bolja...nastojat cu to potkrijepit slikama Wink

Nažalost, nemam slikicu od prije i baš mi je žao radi toga....neka ove posluže za before jednog dana :)

I da, što se kvaliteta tice....yes Embarrassed Bilo je nabrzinu, mob je nekako bzvz i svaka ispada na svoj nacin.....da sam malo više vremena posvetila tome, bilo bi više za birat al nije mi se dalo hehe....bit ce, bit ce ;)

@Sebastian - nisam ni mora ni sunca vidjela ove godine, nema tena :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2011 at 08:56
Gymka, jako jako jako jako dobro!!!
Super izdefinirano, sad sve ove "dorade" i "dotjerivanja" su optional i po tvom vlastitom guštu.
Ono što je sigurno jest da se na slikama vidi jedno zdravo, istrenirano i lijepo oblikovano tijelo - vidi se da mišici rade

Uglavnom, mogu rec da mi se tek sada glava cisti i da sam samo ovo ljeto napravila veliki pomak u nekim stvarima...tako da vjerujem da ce ova godina bit puno puno bolja...nastojat cu to potkrijepit slikama    


Ma sve pocinje u glavi, to si me ti prva naucila.
Svi imamo neke nerašcišcene stvari sa samima sobom. Treba sve te misli i retoricka pitanja posložit, nije to lako. Ali, važno je da se radi na tome.

Ti znaš što je za tebe najbolje, znaš cemu težiš i zato sretno u ostvarivanju i vecih ciljeva ako su na tvojoj "To Do" listi. U svakom slucaju, za nas koji smo još miljama daleko od ovako dobre definicije - i dalje ostaješ uzor



Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2011 at 23:37
Definitivno se vidi rad na tijelu, ali iskreno, ocekivala sam puno puno više. Možda zbog tvog nacina komunikacije, predanosti, znanja...

Ali, kao što sama kažeš, ovo ti je sada pocetak, pa navijam za tebe.

Ja isto krecem iznova s novim teorijama, pa cu vidjet kuda cu stici! Veselim se novim izazovima i rezultatima!

Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2011 at 23:53

Kate moja draga... ma ti mene uvijek malo previše ishvališ Big smileWink Ucimo mi jedna od druge stalno i hvala ti na tome Wink

@zika - mislim da cu ti sve reci ovime

Originally posted by zika zika wrote:

ocekivala sam puno puno više. 


..i ja isto od sebe Wink

Nevermind, pametnija sam i vozim dalje, glavno da ne idem u rikverc Star
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2011 at 20:21
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



...mislim da Illyu dugujem nešto SmileWinkOk, napokon sam osposobila prebacivanje slika sa moba na komp pa rekoh, ajde da šibnem koju noviju tu kad se vec toliko traže rezultati zadnje vrijeme T&#š11;ngue Ovo je dosta za narednih 2 godine, ne volim ta slikavanja Big smile   
Jedna u kupacem od prvog slikanja da se vidi da još uvijek stanem u njega LOL S obzirom da mora nije vidio ove godine, bar da malo svijetla ugleda ovako hehe....
Ne mogu cijela leđa i ruke sama ali bar nekako ovako na pola... pa zamolim decka ako mi se bude dalo :)......da se utješim da i taj gornji dio napokon malo pomalo napreduje... s obzirom na štapic od ruke kojeg sam imala pred 3 god :) ...sorryte slika je mutna..ma sve su pomalo, mob je sh*t :)Sve u svemu....nisam se nešto drasticno pomakla s obzirom na vrijeme koje je prošlo, ono što je krenulo je taj gornji dio s kojim sam sve zadovoljnija s tim da mi na slikama to izgleda i još manje vidljivo nego kad se ja gledam..al svi kažu da je napredak pa eto, valjda je Smile Ramena polako izlaze, ruke se oblikuju, mrvicu jesam veca, par kg je gore nego prije, malo i više masnih naslaga nego na prvim slikama (pogotovo na kukovima, malo sam love handlese uzgojila putem Big smile)..al kvragu i sve, nekako sam se više prebacila na nabacivanje što više mesa gore (jer ne volim taj skinny look nit mi stoji) uz istodobno forsanje gluteusa koji su katastrofa (zato ih i nema LOL) i koje davim apsolutno svim, od heavy cucnjeva  pa do Tracy vježbica Big smile, i oblikovanje nogu, pogotovo lože, jer kvadrovima ne treba puno :)... dakle, ne opterecujem se sada toliko gubljenjem masti, sve ce to doci na svoje za neko vrijeme...ove godine sam malcice pametnija, ucim sve više o svom tijelu, isprobavam razne metode treninga....zapravo veselim se svakoj godini jer uvijek imam par iskustva više :) Mislim da sam tek sada vratila izgubljenu mišicnu masu koju sam slupala svojim gluparijama, volim reci da tek sada krecem kako treba tako da.....smatram ovo svojim pocetkom Smile







Fenomenalno izgledaš, draga!!! Zaista si velika inspiracija meni i mnogima ovdje! Kad ovo kažem, mislim na psihološki utjecaj, na naše stavove, izgradnju nas kao licnosti i osoba koje se vole i koje se hrabro suocavaju sa onim što ih muci! Sve ono što si ucinila za mene, ne postoje rijeci kojima bih to mogla opisati! Znaš vrlo dobro da si me spasila od mene same!

cestitam ti i želim da zadržiš uvijek svoj optimizam i entuzijazam, kojim nas nesvjesno ovdje vecinu hraniš! Puno zagrljaja!!!
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2011 at 21:07
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

Fenomenalno izgledaš, draga!!! Zaista si velika inspiracija meni i mnogima ovdje! Kad ovo kažem, mislim na psihološki utjecaj, na naše stavove, izgradnju nas kao licnosti i osoba koje se vole i koje se hrabro suocavaju sa onim što ih muci! Sve ono što si ucinila za mene, ne postoje rijeci kojima bih to mogla opisati! Znaš vrlo dobro da si me spasila od mene same!

cestitam ti i želim da zadržiš uvijek svoj optimizam i entuzijazam, kojim nas nesvjesno ovdje vecinu hraniš! Puno zagrljaja!!!



Potpisujem sve što je rekla Smajlica
Gymka i super izgleda, a što je još važnije - ima dušu i karizmu kao malo tko.
Ona je pravi ne samo fitness nego i life coach., odnosno guru.

@Gymka ( sad svi preuzeli nadimak koji sam ti dala ) - ne mogu te ja nikad previše ishvalit. Kako rece Smajlica-nema tih rijeci kojima bih mogla opisati tvoju pozitivu i ono što si ucinila i za mene, ostani uvijek svoja - za sve nas koji te i inace znamo ti ceš uvijek biti inspiracija ne sad samo za nacin treniranja, nego i nacin življenja, u puno vecim razmjerima nego što je to fizicka aktivnost i zdrava prehrana, znaci - u svakodnevnim životnim borbama sa svijetom i samima sobom.

Keep up the good work being- you!

Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2011 at 01:38
Oooo cure moje Embarrassed...hvala vam od srca Hug Hug Ostavile vi mene bez teksta po š00. put Smile

....znate i same da naša komunikacija ide puno dalje i dublje od šturih savjeta o treningu i prehrani i to je ono u cemu najviše uživam ovdje - u saznanju da sam na neki nacin uspjela dotaknuti vaše živote. Svi savjeti ništa ne vrijede ili u najboljem slucaju vrijede na kratko ako se ne uspije srediti ono što je najvažnije - naše misli, naši stavovi, naš opceniti pogled na život... Hvala vama što meni dajete tu priliku da vam prenesem to što i sama prakticiram (iako i ja posrnem ponekad pa me vi vratite na pravo mjestoHug), a i to što sebi dajete priliku da se mijenjate...i rastete....svaka vam cast na tome - smajlice moja, ti si druga žena  StarWink

Necu puno tu pisati jer znam da se ljudima neda to citat, ostavimo prostora za slicice.....mi smo ionako iza kulisa i znamo što mislimo Wink

 Heart
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 176177178179180 229>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.