New Posts New Posts RSS Feed - Slike forumaša
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slike forumaša

 Post Reply Post Reply Page  <1 175176177178179 229>
Author
Lady View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2011 at 21:32
Originally posted by alpinist alpinist wrote:





mercy
Dead
Heart
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2011 at 23:01
Dobro je ovo alpinist ;)
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2011 at 11:19
[/QUOTE] mmmmmm hug me i will pay you š00kn [/QUOTE]
š00 kuna? ajde može Smile
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2011 at 21:41
Dobro je Alpinist, BF je taman, samo, po meni, treba tu mesa jos Wink
Mada opet, tebi bas i nije u cilju biti tezak, jel?
Koliko imas kg, i koliko si visok?
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 12:50
ne ne, ne bi ja više kila, sad sam na 74 na š79cm visine. 
Eventualno kila, dvije gore, uz još niži BF Smile 
ljetovanje je malo loše djelovalo na BF
Back to Top
bea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 10:47
penjes? nice pa ustvari masa za penjaca je ok..si penjao sad preko ljeta deep water?
Where are you?
Here.
What time is it?
Now.
What are you?
This moment.
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2011 at 08:05
jesam, nešto malo na Hvaru Smile Makar, planiramo jedne godine, baš na pravi dws izlet na par dana negdje na Kornate i sl.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2011 at 11:05

Originally posted by alpinist alpinist wrote:

ljetovanje je malo loše djelovalo na BF

Svinjo debela Angry




Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2011 at 11:28
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Svinjo debela Angry


brzo ce to na staro Smile Smile Smile
Back to Top
bea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2011 at 01:45
ma i tako je prevruce sad znojis se nema gripa onda pod prstima mah..treba ic vani
Where are you?
Here.
What time is it?
Now.
What are you?
This moment.
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2011 at 07:27
istina, jedva cekam da prođu rokovi, pa da se pocne malo više vani penjati... Smile
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2011 at 23:36
Evo dugo nije bila jedna slika iz izlaska :DD
Evo trenutno imam 89 kg.. dobio oko 7 kg :D




I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2011 at 13:46

Divlji, raspušteni,zapušteni, zamišljeni, umišljeni
U mirin brah?
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2011 at 15:18
procitala sam napušeni između ostalog
LiveStrong
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2011 at 21:51
Ruke su ti ogromne o.O
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2011 at 11:21


...mislim da Illyu dugujem nešto SmileWink

Ok, napokon sam osposobila prebacivanje slika sa moba na komp pa rekoh, ajde da šibnem koju noviju tu kad se vec toliko traže rezultati zadnje vrijeme T&#š11;ngue Ovo je dosta za narednih 2 godine, ne volim ta slikavanja Big smile

 


 

Jedna u kupacem od prvog slikanja da se vidi da još uvijek stanem u njega LOL S obzirom da mora nije vidio ove godine, bar da malo svijetla ugleda ovako hehe....



Ne mogu cijela leđa i ruke sama ali bar nekako ovako na pola... pa zamolim decka ako mi se bude dalo :)......da se utješim da i taj gornji dio napokon malo pomalo napreduje... s obzirom na štapic od ruke kojeg sam imala pred 3 god :) ...sorryte slika je mutna..ma sve su pomalo, mob je sh*t :)



Sve u svemu....nisam se nešto drasticno pomakla s obzirom na vrijeme koje je prošlo, ono što je krenulo je taj gornji dio s kojim sam sve zadovoljnija s tim da mi na slikama to izgleda i još manje vidljivo nego kad se ja gledam..al svi kažu da je napredak pa eto, valjda je Smile Ramena polako izlaze, ruke se oblikuju, mrvicu jesam veca, par kg je gore nego prije, malo i više masnih naslaga nego na prvim slikama (pogotovo na kukovima, malo sam love handlese uzgojila putem Big smile)..al kvragu i sve, nekako sam se više prebacila na nabacivanje što više mesa gore (jer ne volim taj skinny look nit mi stoji) uz istodobno forsanje gluteusa koji su katastrofa (zato ih i nema LOL) i koje davim apsolutno svim, od heavy cucnjeva  pa do Tracy vježbica Big smile, i oblikovanje nogu, pogotovo lože, jer kvadrovima ne treba puno :)... dakle, ne opterecujem se sada toliko gubljenjem masti, sve ce to doci na svoje za neko vrijeme...ove godine sam malcice pametnija, ucim sve više o svom tijelu, isprobavam razne metode treninga....zapravo veselim se svakoj godini jer uvijek imam par iskustva više :) Mislim da sam tek sada vratila izgubljenu mišicnu masu koju sam slupala svojim gluparijama, volim reci da tek sada krecem kako treba tako da.....smatram ovo svojim pocetkom Smile




Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 175176177178179 229>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.