New Posts New Posts RSS Feed - Prehrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prehrana

 Post Reply Post Reply
Author
Debelii View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Debelii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prehrana
    Posted: 02 Kolovoz 2010 at 14:47
mama kuha sta ja papam, ali naravno ja to moram kupovati :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2010 at 23:50
Originally posted by amater88 amater88 wrote:

Pa eto recite kak se vi snalazite..................... 


Kuham sama
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
amater88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amater88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2010 at 14:43
thanks na savjetima....
ak još znaš nešto, dobro bi mi koristilo
......................................................
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2010 at 14:15
Originally posted by amater88 amater88 wrote:

znam da je zdravo - i fino je, al moj problem je i što si neznam odredit kolicinu unosa hrane...ne želim se igladnjivati ni prežderati, a unos proteina, UH i ostalih stvari sa ovom hranom je malo teži...tak da ako imate još neki savjet recite, jer lakše je uzet npr. posni sir gdje na deklaraciji piše koliko š00 g proizvoda sadrži to i to....


Ako se ne varam ti misliš radit na masi? Ako je tako, onda te ne treba zabrinjavat kolicina koju ceš pojest jer tako i tako trebaš bit u suficitu s kalorijama. Dakle jedi dok se ne zasitiš


Rijeąeno na PM.
Back to Top
amater88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amater88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2010 at 13:14
znam da je zdravo - i fino je, al moj problem je i što si neznam odredit kolicinu unosa hrane...ne želim se igladnjivati ni prežderati, a unos proteina, UH i ostalih stvari sa ovom hranom je malo teži...tak da ako imate još neki savjet recite, jer lakše je uzet npr. posni sir gdje na deklaraciji piše koliko š00 g proizvoda sadrži to i to....
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2010 at 11:14
Grah, sataraš i ovo šta si nabrojao je zdravo (osim ove pizze), pojedi to šta ti se skuha, još uz to neki izvor proteina i di ceš bolje 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
amater88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amater88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2010 at 01:28
Glavni problem mi je stara kojoj ne mogu svaki dan govorit što da kuha, a što ne. A nije isplativo a ni ne želi kuhati nešto samo za mene, tako da u mojoj prehrani bude svega i svacega. Od graha, sataraša, faširanih, gljiva, paniranih štapica, juhe, cobanca, pizze i tako u nedogled. Želim se zdravo hraniti, al moram birat ili ovo jest ili biti gladan. Pa eto recite kak se vi snalazite..................... 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.