New Posts New Posts RSS Feed - Ovisnica o cokoladi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ovisnica o cokoladi

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ovisnica o cokoladi
    Posted: 04 Svibanj 2007 at 17:24
Pa normalno da je.

Samo pitaj ako sta trebas
Back to Top
Slatka_bucka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Travanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slatka_bucka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2007 at 07:25

Hvala svima na podrsci

Nekako je lakse neke stvari napravit kad imas s kime popricat o njima

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2007 at 15:56
A dobro ne moras sad bas toliko sprdat Slatku bucku, nema nista loseg u pitanjima, forum i sluzi tome da se nesto pita, ne razumijem zasto te toliko iznerviralo to sta je pitala!

Bucka samo ti pitaj i sudjeluj na forumu, a i pocni "borbu" s cokoladom i kreni na neki trening

Sretno!

 
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2007 at 15:20
sorry bucka sto sam se zaletio malo , iskreno ti zelim da rijesis problem


  

Edited by Lega
Back to Top
Slatka_bucka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Travanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slatka_bucka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2007 at 14:44
 zar se na tebe doktor izvice kad dodjes kod njega kada si bolestan?
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2007 at 14:29
ma nanerviro sam se kada sam vidio da ubjedjujes kako si ovisna i kako to nemozes
cokolada sama po sebi ne izaziva ovisnost , sve je u karakteru i navikama , a tu ti vec lezi 50% uspjeha , ostatak je samo tvoj trud - mislim da nikakva strucna pomoc nije potrebna

i opet...

Originally posted by Lega Lega wrote:



... i znas sta sam shvatio u cem je fora , sto je u biti tolko jednostavno

jesi ikada uzela cokoladu nakon dobrog rucka  , onako sa jelom , predjelom i salatom... kuzis me
ja nisam , uzeo sam samo kada sam bio gladan , a prelijen da si odem i slozim neki sendvic...



javi ako si zapocela sa "borbom" , slatkise koje imas uz sebe daj siromasnima i kreni
Back to Top
Slatka_bucka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Travanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slatka_bucka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2007 at 07:13

 Voljela bih da mi kazes sto sam tako loseg bubnula?

Htjela sam samo popricat s ljudima koji malo vise znaju o nekim stvarima a ne da mi netko govori kako bez logike bubam

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2007 at 21:06
nisam nista rekao , i meni ste pomogli ne znam ni sam koliko puta
ja sam isto napisao koliko znam , a ne znam puno...

ali onda se barem pokaze neko razumijevanje i logika pri pisanju postova , a ne ovako bubniti


Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2007 at 20:17
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by Slatka_bucka Slatka_bucka wrote:

 Uopmooooooc

ovisna sam o slatkoj hrani a vec sam tokiko debela da ja to uzas



e sorry ak ja kasnim sa odgovorom , al eto ne mogu da ne kazem nista

ne mogu vjerovati s kakvim sve pitanjima ljudi dolaze na forum!?

alo cekaj , pa da si samo ovo vrijeme , koje si potrosila pri pisanju postova ,  iskoristila da uzmes olovku i papir i slozis si neki plan prehrane - isplatilo bi ti se 7 puta vise


Forum zato i postoji da ljudi predstave svoj nekakav problem a mi ostali smo tu da pokusamo pomoci.


Slatka_bucka, nadam se da smo ti pomogli i da napredujes u rjesavanju svog problemcica.

Ako imas jos kakvih pitanja - slobodno pitaj




  

Edited by Mr G.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2007 at 16:43
Originally posted by Slatka_bucka Slatka_bucka wrote:

 Uopmooooooc

ovisna sam o slatkoj hrani a vec sam tokiko debela da ja to uzas



e sorry ak ja kasnim sa odgovorom , al eto ne mogu da ne kazem nista

ne mogu vjerovati s kakvim sve pitanjima ljudi dolaze na forum!?

alo cekaj , pa da si samo ovo vrijeme , koje si potrosila pri pisanju postova ,  iskoristila da uzmes olovku i papir i slozis si neki plan prehrane - isplatilo bi ti se 7 puta vise


i eto , da ne ispadne kako sam te samo popljuvao , jer i ja sam imao u neku ruku slicne probleme , ali nisam isao u toliku krajnost da sam to prozvao "ovisnoscu"
i znas sta sam shvatio u cem je fora , sto je u biti tolko jednostavno

jesi ikada uzela cokoladu nakon dobrog rucka  , onako sa jelom , predjelom i salatom... kuzis me
ja nisam , uzeo sam samo kada sam bio gladan , a prelijen da si odem i slozim neki sendvic

aj mislim da si shvatila poruku ovoga sto sam htio napisati , ekipa uzivajte
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2007 at 13:36
Originally posted by Partyanerica Partyanerica wrote:

imaju li oni kakav site? 


Ja sam trazio prije par mjeseci..i nisam mogao naci..bilo bi dobro da ga naprave.
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2007 at 11:51

Originally posted by Slatka_bucka Slatka_bucka wrote:

 Vjerujem da nema ta vjezba nekog ucinka na skidanje kila, al ono dosta sam cula o njoj pa me zanima da li je zaista toliko ucinkovita
 

Pretpostavljam da i dalje mislis na 5 Tibetanaca... A gle, ovisi na kaj mislis pod ovim "ucinkovita". Ja sam probala taj set vjezbi, ali mozda 2-3 puta jer mi ne pase stalno raditi isto pa mi je brzo dosadilo. I inace radim pilates, jogu i slicne stvari, tak da ne mogu reci da su mi Tibetanci nekaj posebno pomogli ta 2-3 puta.

Sigurno doprinose zdravlju, vec samim time sto su lagana do umjerena tjelesna aktivnost. Pretpostavljam da kroz duzi period poboljsavaju disanje, rad srca, istezljivost, drzanje i tako. Ako se rade ujutro, daju svojevrsnu energiju. To sam i sama vidjela. Ali i druge neke stvari mogu dati isto to.

Reci mi kaj bi ti tocno htjela od Tibetanaca pa ti mogu probat rec dal ces to i dobiti. Dal se inace bavis kakvom rekreacijom? Zelis li se uopce baviti cime?

Back to Top
Slatka_bucka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Travanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slatka_bucka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2007 at 09:54
 Vjerujem da nema ta vjezba nekog ucinka na skidanje kila, al ono dosta sam cula o njoj pa me zanima da li je zaista toliko ucinkovita
Back to Top
Partyanerica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Travanj 2007
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Partyanerica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2007 at 00:26
imaju li oni kakav site? 
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2007 at 00:01
 Teretana Fit na velesajmu ti je prilicno dobra i imaju dobro osoblje
Back to Top
Partyanerica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Travanj 2007
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Partyanerica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2007 at 22:57
da da sve se moze kad se oce a ne zaboravi se kretatija sam svoje kretanje povecala za 90% kolko sam prije ili mozda cak i vise vjezbaj svaki dan ako nista drugo barem trbusnjake ja sam krenula sa š5 i sad sam dosla na 200 normalnih i 200 bocnih svaku veceri vidim rezultate vec i jos planiram krenuti u teretanu..nego...jel zna ko kakvu dobru teretanu u zagrebu da nije preskupa a opet da osoblje nije ograniceno ???
bila bi zahvalna :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.