New Posts New Posts RSS Feed - Mišicna definicija - kako se izdefinirati
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mišicna definicija - kako se izdefinirati

 Post Reply Post Reply Page  <1 678910 13>
Author
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2012 at 11:04
moje mišljenje je da je to premalo kila, i da se ove godine uopce ne zamaraš definicijom, nego vježbanjem i klopanjem... Smile
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2012 at 00:34
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Evo pošto se ljeto sve više bliži i ja se polako zanimam za defku iako sam "mršav", zanima me od prilike koliko vremenski mi treba da skinem bf na nekih 12 % , visok sam 180 cm težak 72 kg variram dnevno naravno. Osobno sam mislio ici na nekih 67-68 kg sad me zanima vaše mišljenje ?


Previše je to 70-71 kg mjera
Back to Top
lucky26 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucky26 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2012 at 18:20
pozdrav. evo ja sam nov, da vam opišem moj trening pa da mi kažete jel radim dobro.

znaci, u teretanu idem svaki dan i svaki dan radim isto, SVE :D
znaci, od svih vrsta veslanja za ledja, pa ramena, prsa, trbusnjaci, posebno za bicepse i tricepse i nakraju za noge,to sve radim u 2 serije po 12 ponavaljanja,svaku vježbu i nakon toga pretrcim jos 2 km za opustanje misica onak lagano za sagorjevanje masnoca kolko je moguce.
imam 191 cm i 96 kg, htio bi doc do 93 kg sa cim manjim postotkom masnoca na tijelu jer to mi pomaže da budem brži i skocniji u rukometu.
poslije svakog treninga uzmem weiderov whey gold protein 7 dcl.
poceo sam paziti na prehranu, da unosim cim manje masnoca i jedem što više voca i povrca.
jel imate neki savjet ili ako šta pogrešno radim volio bi da mi se napiše, hvala :)
Back to Top
jokem View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Rujan 2012
Location: split
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jokem Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2012 at 21:36
Pozdrav!!!

Ja radim sa girjom i jako sam zadovoljan sa njom odradim trening od 30 min. onda još sklekove,trbušne.

Dali mi je to dovoljno za definiciju?
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2012 at 21:46
Definiciju pocni s jelovnikom.
LiveStrong
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2012 at 18:50
Originally posted by zika zika wrote:

Definiciju pocni s jelovnikom.

Tako je, najbolji pokazatelj definicije su trbusnjaci a oni se rade u kuhinji
Back to Top
jokem View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Rujan 2012
Location: split
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jokem Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2012 at 18:14
tu sam baš totalni amater ,(
Back to Top
jokem View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Rujan 2012
Location: split
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jokem Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2012 at 12:40
evo ovako pocea sam pazit kako jedem i šta jedem,izbacio sam kruh,pivu,fast food,pazim da ne jedem iza 8 navecer ali opet kada sa posla dodjem u ponoc kuci nekad sam gladan pa znam pojest fetu kruha i 1-2 jogurta.trening mi se sastoji od kombiniranja trcanja i vježbi sa girjom.plus da kažem da mi se posao sastoji od 9 sati stajanja na nogama,al baš stojim radni prostor mi je metar za metar :(((
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2012 at 19:40
ovaj kruh izbaci navecer (najbolji bi bio posni sir ali i 2 jogurta po meni nisu loše rješenje) i bilo bi dobro da nakon tog posla obaviš lijepo istezanje ili da možda razmotriš jogu jer ti ledja sigurno pate na tom poslu jbg
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2012 at 21:05
Joga je definitivno fenomenalna stvar:))
Za dobro istezanje i gipkost nema boljeg. Ja nakon posla znam odradit u dane bez treninga 30-45 min joge i osjecam se odlicno nakon toga i što je najbolje puna energije (to mi odlicno dodje za nocno ucenje:))
Back to Top
mare369 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare369 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2012 at 16:00
pozdrav, imam jedan roblem pa molim ako ko ima savjet. :;)
dakle, cura sam, imam 29 godina, 1, 67 i 65 kg. Kili su fino rasporedjeni po meni, iako imam povecu guzu te jace noge, trbuh ravan! Zadnja 4 mjeseca odradjivam trening doma, koji sam sama smislila. Pocelo je sa 25 min dnevno, a sad je 50 min tri puta tjedno. Kao što rekoh imam jace noge i sad mi se cini da moje bedre samo još više rastu. Ne želim ih takve zaobljene i mišicave ali želim maknut šugavi celulit. Pazim na prehranu ali ne previše.
Moj trening:
5-7 min zagrijavanja preskakanjem preko užeta
15 sklekova normalnih te 20 ženskih ( ruke unutra, ruke van)
40 cucenjva, izmedju svakog podizanje jedne pa druge noge unatrag( zatezanje)
15 dvostrukih iskoraka jednom i 15 drugom nogom
10 podizanja tijela sa ispruženim nogama i rukama na trbuhu
- stanem na sve cetri, nogu podižem gore, 20 puta pa skvrcim u koljenu pa podižem u zrak još 20 ( vježbe za guzu)
- na ledjima, skvrcim noge podižem guzu, jedna noga u zrak, ponovno 10 puta
35 trbušnjaka klasicno
15 min skakanje preko užeta. The end

krepam , oznojim se, dobila sam mišica i sve je 5, ali što cu sa bedrama???
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2012 at 23:36
Nema parcijalnog skidanja sala. Eventualno manji fokus na vjezbe za noge. Pozabavi se prehranom, ako je vec nisi sredila
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
ljuba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ljuba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 07:06
Tteba znati jedno,a to je da se definicija radi u kuhinji,a ne u teretani.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 10:47
A kaj smo vec tri put napisali?
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 12:55
Treba znati jedno da se i definicija i masa rade i u kuhinji i na treningu. Za maximalan ucinak.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 17:48
Originally posted by diinnoo diinnoo wrote:

Treba znati jedno da se i definicija i masa rade i u kuhinji i na treningu. Za maximalan ucinak.

Tako je
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 678910 13>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.