New Posts New Posts RSS Feed - Mišicna definicija - kako se izdefinirati
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mišicna definicija - kako se izdefinirati

 Post Reply Post Reply Page  <1 89101112 13>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2013 at 16:54
bcaa mozes unit 10gr prije utega i 10gr poslin utega
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2013 at 17:22
A glukozu ostavim?

EDIT: whey da koristim i poslije cardia ujutro?


Edited by zipoe - 19 Sijecanj 2013 at 17:42
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2013 at 17:55
poslije utega glukozu ostavljas, 1:1, a whey ti nakon kardia nije potreban..doduse, mozes ga stavljati kao dio dorucka, ali ne traba ti glukoza poslije kardia s wheyem
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2013 at 21:44
Samo te nisam skuzio ovo 1:1..to si mislila omjer wheya i glukoze?
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2013 at 22:15
glukozu ostavi tako je,koliko glukoze na definiciji neznan tocno sta da ti recen oko 30gr bi tribalo bit ok
Back to Top
Remind View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Remind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2013 at 11:28
Originally posted by zipoe zipoe wrote:

uskoro krecem na definiciju pa me zanima nešto...3 ili 4 puta tjedno cu na tašte raditi cardio,a kasnije tokom dana vježbanje s utezima. E sad,kako da uzimam bcaa i/ili glukozu? Uzimao bih na kraju treninga s utezima glukozu (smanjeno radi definicije) i bcaa kod cardia. Da li da promjenim nešto?


Trening na tašte je glupost. Uvijek unesi bar nekakve ugljikohidrate u organizam prije treninga.
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2013 at 11:35
morat cu ti kontrirat, ja treniram natašte i odlicno se osjecam , to covjek mora vidjet kako mu bolje odgovara
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2013 at 11:42
Originally posted by Remind Remind wrote:


Originally posted by zipoe zipoe wrote:

uskoro krecem na definiciju pa me zanima nešto...3 ili 4 puta tjedno cu na tašte raditi cardio,a kasnije tokom dana vježbanje s utezima. E sad,kako da uzimam bcaa i/ili glukozu? Uzimao bih na kraju treninga s utezima glukozu (smanjeno radi definicije) i bcaa kod cardia. Da li da promjenim nešto?
Trening na tašte je glupost. Uvijek unesi bar nekakve ugljikohidrate u organizam prije treninga.


o ovome smo raspravljali jedno 100001 put i na kraju je uvijek zakljucak da svatko trenira kako misli da je najbolje.. postoji milijun istrazivanja koja pokazuju da je dobro trenirati nataste, a postoji i milijun koje tvrde suprotno..ako vidi bolje rezultate tako, brate deri peri meni npr. kardio srednjeg intetziteta ne djeluje nista, dok HIIT s druge strane radi cuda..tak da..
što se tice omjera, da oko 30g glukoze uzimas, ja uzimam po zoni 3 bloka (27g).. naravno, izmjeri na vagi jer vidjela sam dosta cura koje mjere mjericom za whey i glukozu i misle da je to 1:1

Edited by avangarde - 20 Sijecanj 2013 at 11:42
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2013 at 13:09
Originally posted by avangarde avangarde wrote:


o ovome smo raspravljali jedno 100001 put i na kraju je uvijek zakljucak da svatko trenira kako misli da je najbolje.. postoji milijun istrazivanja koja pokazuju da je dobro trenirati nataste, a postoji i milijun koje tvrde suprotno..ako vidi bolje rezultate tako, brate deri peri meni npr. kardio srednjeg intetziteta ne djeluje nista, dok HIIT s druge strane radi cuda..tak da..
što se tice omjera, da oko 30g glukoze uzimas, ja uzimam po zoni 3 bloka (27g).. naravno, izmjeri na vagi jer vidjela sam dosta cura koje mjere mjericom za whey i glukozu i misle da je to 1:1


A carice nemozes svima ugoditi

E ali sta zbilja mislis da je bitno jer 30 ili 25 g, mislim kad sam uzimo proteine sam stavljo od oka, daj zamisli da sam mjerio

Tebe sigurno ubija kad napisu 2 jusne zlice, PA KOLKO JE TO GRAMA AAAAA
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2013 at 16:20
hahahahahha pa nego, samo preciznu vagu cijenim a nije.. znam koliko ima mjerica grama pa je ne važem nikada nanovo

Edited by avangarde - 21 Sijecanj 2013 at 18:08
Back to Top
nixa93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2013
Location: Varazdin
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nixa93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 01:05
imam jedno pitanje mozda bude zvucalo glupo ali sam novi u ovome ^^
dal se moze odma krenuti sa def? naci bez da idem sa vijezbama i prehranom za masu :)
btw. visok sam 185 cm i imam 78 kg :)
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 01:22
a sto bi ti definirao sa 78kg na 185cm?
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 11:01
Nixa ja mislin da bi nakon takve definicije bija pre zgoljav, ja znan da bi svi odma plocice al neide to uvik tako
P,s i ja guran madu i neman plocice šta neznaci da uskoro necu imst, savjet radi masu prvo pa kad nabijes 10ak kg onda definicija
Back to Top
nixa93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2013
Location: Varazdin
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nixa93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 12:44
ma ne muce mene plocice imam ja to prirodno ^^
nego me samo zanimalo dal je moguce ili se treba prvo malo napucati ^^
hvala na odgovorima :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 15:51
pa može se ako voliš logor look prvo masa, onda defka
sretno
Back to Top
nixa93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2013
Location: Varazdin
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nixa93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 17:05
ahahahahahahahha ipak nebi :P
hvala ^^
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 89101112 13>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.