New Posts New Posts RSS Feed - Moji rekordi - DL, BP, zgibovi. cucanj...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moji rekordi - DL, BP, zgibovi. cucanj...

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 15>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2011 at 15:13
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

prošle godine sam sve nešto brljavio s treninzima, pa tako i s maksevima sve dok nisam uzeo sheiko i buknio doslovno. ove godine znam i svoje slabe tocke na bp-u, sq-u i dl-u zahvaljujuci sgp-u tako da ih napadam odmah od pocetka i ocekujem još bolje maxeve tam negdje na ljeto


kako misliš buknio od sheaika, u masi ili snazi? ili možda oboje? :D

pa oboje illy je***u, ko da ne znaš šta je sheiko   tu sam negdje na istoj kilaži ko i prije, ajd možda kilu dvije više, a liftovi skocili i to dobrano za tako kratko vrijeme.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2011 at 15:47
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

prošle godine sam sve nešto brljavio s treninzima, pa tako i s maksevima sve dok nisam uzeo sheiko i buknio doslovno. ove godine znam i svoje slabe tocke na bp-u, sq-u i dl-u zahvaljujuci sgp-u tako da ih napadam odmah od pocetka i ocekujem još bolje maxeve tam negdje na ljeto


kako misliš buknio od sheaika, u masi ili snazi? ili možda oboje? :D
pa oboje illy je***u, ko da ne znaš šta je sheiko   tu sam negdje na istoj kilaži ko i prije, ajd možda kilu dvije više, a liftovi skocili i to dobrano za tako kratko vrijeme.


ja poceo od jucer WS4SB pa cemo vidjeti.. daleko sam ja od sheika   
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2011 at 18:27
 ako kaj znaci... mjerio danas nakon treninga bic i tric - opseg desne nadlaktice 42cm, lijeve 4š. govorim kad napnem... ja zadovoljan... 
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2011 at 18:46
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 ako kaj znaci... mjerio danas nakon treninga bic i tric - opseg desne nadlaktice 42cm, lijeve 4š. govorim kad napnem... ja zadovoljan... 


nice.. nisi nešto bolji od mene u opcenitim liftovima, a imaš dosta vece ruke... ja nemam preko 39

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2011 at 18:50

 pa na slikama izgledas zvjerski... pogotovo triceps na rukama... pump nemas preko 39 ili na hladno?  

sto se tice liftova - bas sam jucer prigovorio treneru da u njegovoj teretani malo ljudi radi DL i cucanj, a najvise je tome on kriv, tak da sam ozbiljni DL i cucanj poceo raditi tek prije 2 mjeseca...

jos nisam niti tehniku (cucnja pogotovo) usavrsio... tesko da cu u ovoj masi doci do toga, al nadam se na jesen da ce liftovi biti š40kg cucnja, š90kg BP i š30kg bencha.



Edited by GajbaPive
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2011 at 19:13
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 pa na slikama izgledas zvjerski... pogotovo triceps na rukama... pump nemas preko 39 ili na hladno?  

sto se tice liftova - bas sam jucer prigovorio treneru da u njegovoj teretani malo ljudi radi DL i cucanj, a najvise je tome on kriv, tak da sam ozbiljni DL i cucanj poceo raditi tek prije 2 mjeseca...

jos nisam niti tehniku (cucnja pogotovo) usavrsio... tesko da cu u ovoj masi doci do toga, al nadam se na jesen da ce liftovi biti š40kg cucnja, š90kg BP i š30kg bencha.


hoce na kraju benđo biti š90 ili š30?
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2011 at 19:22
 hahaha! mislim na DL a pisem BP
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2011 at 19:26
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 pa na slikama izgledas zvjerski... pogotovo triceps na rukama... pump nemas preko 39 ili na hladno?  


sto se tice liftova - bas sam jucer prigovorio treneru da u njegovoj teretani malo ljudi radi DL i cucanj, a najvise je tome on kriv, tak da sam ozbiljni DL i cucanj poceo raditi tek prije 2 mjeseca...


jos nisam niti tehniku (cucnja pogotovo) usavrsio... tesko da cu u ovoj masi doci do toga, al nadam se na jesen da ce liftovi biti š40kg cucnja, š90kg BP i š30kg bencha.



ma to jer sma bio zdefkan, plus svejtlo sjena, plus mislim da avatari razvlace u širinu

mjereno na hladno..

ma tako i ja.. poceo raditi prije 2 - 3 mj kako spada... neka, sad samo zapnemo i to je to


Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2011 at 19:52

 tako je, avatari razvlace u sirinu. i moj avatar je puno uzi.

sto se tice DL i cucnja - da li koristite pojas i na kojoj tezini ga mislite poceti koristiti? ja necu ici preko š50kg u DL i š20kg u cucnju bez pojasa. cak je i pruga rekao da ne dize vise od š50kg u DL bez pojasa.

 

 

p.s. ovo nisam ja na avataru, da ne bi bilo...

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2011 at 19:59
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 tako je, avatari razvlace u sirinu. i moj avatar je puno uzi.

sto se tice DL i cucnja - da li koristite pojas i na kojoj tezini ga mislite poceti koristiti? ja necu ici preko š50kg u DL i š20kg u cucnju bez pojasa. cak je i pruga rekao da ne dize vise od š50kg u DL bez pojasa.

 

 

p.s. ovo nisam ja na avataru, da ne bi bilo...


inace ga ne koristim. Mjesec dana prije neg cu testirat neki max ubacujem ga u zadnje , najteže serije kako bi se priviknuo na priisak i to je to.

Ali ako još uciš, zaboravi pojas
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2011 at 20:05

kazem, radne serije do š50kg DL i š20kg cucnja cu izvoditi bez, a vjerujem da je to dovoljno da mi se ojacaju stabilizatori (ili kak se to tocno naziva). ali kako jos imam vremena do tih tezina da mi postanu radne, to podrazumijeva da cu raditi bez do daljnjega.

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2011 at 23:37
Ravnam se po rm-u za pojas.. tj ispod od 3 + pon ga ne koristim
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Indigo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Indigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 16:57
Nisam zvijer ko vecina vas tu ali maxovi su mi:

BP š05kg, cucanj š30kg i DL š50kg.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 16:59
Originally posted by Indigo Indigo wrote:

Nisam zvijer ko vecina vas tu ali maxovi su mi:

BP š05kg, cucanj š30kg i DL š50kg.


koliko godina imaš?

p.s vecina nas?

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Indigo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Indigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 23:58
Imam 24.

A gledao sam tu prica se o nekim radnim serijama sa š50 kg
DL, pa reko da se to odnosi na vecinu. :D
Back to Top
Passiongym View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Passiongym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2011 at 12:12
Vidim da se tu samo decki hvale pa da ubijem monotoniju he he
Jucer sam bila jako ponosna na sebe jer sam napravila 6 ponavljanja cucnja sa 55 kg weeeeee! Mogu dic više neg kaj sam teška juhuuuuu. Sad mi je plan poradit na leđima jer su mi u biti leđa "popustila" nakon ovih 6 ponavljanja (u nogama sam osjecala snagu za još).
Mrtvo dizanje onak kak spada mogu radit s 35 kg š0 ponavljanja al morat cu se malo natjerat da budem bolja & jaca u tome. Jedva cekam sutra kad su mi na redu leđa. BTW decki dajte mi savjet kak da ojacam donji dio leđa osim s mrtvim d., & hiperekstenzijom? Hvala unaprijed!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.