New Posts New Posts RSS Feed - Posni sir
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Posni sir

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 38>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2008 at 10:42
Ma stisni zube i jedi posni...meni je fin i sam...samo dok se navikneš na okus malo.... 
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2008 at 12:01
Originally posted by dalila dalila wrote:

Ma stisni zube i jedi posni...meni je fin i sam...samo dok se navikneš na okus malo.... 

upravo to, s vremenom se navikneš i ne trebaju ti nikakvi dodaci za poboljšavanje okusa.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Iva1989 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iva1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2009 at 14:51

 Bok ljudi!

Ja bih vam preporucila DUKATOV Zrnati sir u pakiranju od 200g jako je ukusan i ima puno bolji okus od posnoog sira možda zato jer u zrnatom ima soli.

DUKAT ZRNATI SIR: š00g proizvoda sadrži 2,2g masti ,š3g uglijkohidrata,a samo 83 kcal.

To znaci da u 200g koliko i sadrži ta jedna kantica ima oko š66 kcal, super za dorucak ili veceru , iskreno da kažem ja ga volim jesti samoga i veoma je ukusno.  CHAO!!!

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2009 at 15:05
Originally posted by Ivaš989 Ivaš989 wrote:

 Bok ljudi!

Ja bih vam preporucila DUKATOV Zrnati sir u pakiranju od 200g jako je ukusan i ima puno bolji okus od posnoog sira možda zato jer u zrnatom ima soli.

DUKAT ZRNATI SIR: š00g proizvoda sadrži 2,2g masti ,š3g uglijkohidrata,a samo 83 kcal.

To znaci da u 200g koliko i sadrži ta jedna kantica ima oko š66 kcal, super za dorucak ili veceru , iskreno da kažem ja ga volim jesti samoga i veoma je ukusno.  CHAO!!!


Dobar ali skup.

Bolje opcija je zrnati iz Lidla, jeftiniji i ukusniji
Back to Top
audreyh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote audreyh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2009 at 18:53

Originally posted by dalila dalila wrote:

Ma stisni zube i jedi posni...meni je fin i sam...samo dok se navikneš na okus malo.... 
 

Potpisujem!

Ne mogu opisati kako mi je u pocetku bio odvratan, bljutav... Sad uživam u njemu samom!

A zrnati Dukatov mi je još najgoreg okusa... :/

 

Edited by audreyh
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2009 at 00:15
Ja osobno nikako ne mogu jesti obicni posni od dukata...ko beton mi je :) ...jedino sto jedem je taj zrnati sir jer je koliko-toliko ok ali je skuuuuuuuuuuuuuuuup....
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2009 at 13:09
  ja jedem "bucu"
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2009 at 22:46
Pilos rula... jedem ga uvjek uz nešto, tipa, sendwich, jaja ili tako nešto
Back to Top
audreyh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote audreyh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2009 at 18:34

Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Ja osobno nikako ne mogu jesti obicni posni od dukata...ko beton mi je :) ...jedino sto jedem je taj zrnati sir jer je koliko-toliko ok ali je skuuuuuuuuuuuuuuuup....
 

Mooolim? ko beton? :O hehehe, ma i meni je bio u pocetku...stvarno ne mogu opisati kako mi je odvratan bio kad sam tek pocela s dijetom i tim...doslovice sam cepila nos dok sam ga jela......sad sam se valjda naviknula pa mi je ukusan i bez icega! a dukatov zrnati mi definitvno nije najukusniji baš...a buco, pilos...?  nikad ni probala ni vidjela da ima kupiti....

 

Edited by audreyh
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2009 at 20:18
  buco ti je topljeni sir iz Belja, ali šalio sam se..

meni kod posnog ne smeta okus, miris ili tako nešto, nego je baš kao beton.
znam ga nekada i pošeceriti da brže do smažem, tako nije loš okus, ali ni šecer koliko ja stavljam nije zdrav
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2009 at 22:10
Pozdrav... Evo da budem iskrena nisam NIKAD probala posni sir , ali cim odem u ducan cu ga kupiti, isprobat cu sve dok ne nađem koji mi paše i ubacit u jelovnik!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2009 at 11:59
ja ako ga nisam pojeo do sad š00 kg nisam ni jednu :P

tu negdje.. doslovno :P

Edited by Iluvatar
Back to Top
Monique View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monique Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2009 at 17:21
Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

Ne bih bas rekao da je to tocno, pa kako se mast moze stvarati sama od sebe to mi bas ne ide u glavu to "zamascivanje"A ja ga ionako uvijek drzim u frizideru i pokriven je s poklopcem, tako da nemam te brige


kak ne?

stavis slatko mlijeko (ne pasterizirano) i na temperaturi to mlijeko nakon 4 dana postane kiselo, dakle gušce i masnije sa slojem "kajmaka" iliti vrhnja, kako god koji je full mastan jel. ako ga jos neko vrijeme ostavis dobiš skroz vrhnje...

mozd je na to mislio....

neam pojma...al meni ima logike
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2009 at 18:49
E da se pohvalim, probala sam posni i baš mi je supeer

Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2009 at 21:10
Evo probala sam danas  od Gurmana posni iz Getroa i grooozan je fuuuuj, pregorak 

Najbolji je dukatov zrnati, malo košta jbg ali je bolji...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2009 at 21:30
Originally posted by ewie ewie wrote:

Evo probala sam danas  od Gurmana posni iz Getroa i grooozan je fuuuuj, pregorak 

Najbolji je dukatov zrnati, malo košta jbg ali je bolji...

Inace Pilos iz lidla je meni najjaceg okusa i uz to je svega šškn/500g, i još ak kao ja danas naletiš na 30% nižu cijenu zbog roka trajanja veselju nema kraja
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 38>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.