New Posts New Posts RSS Feed - Posni sir
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Posni sir

 Post Reply Post Reply Page  <1 35363738>
Author
Lady_Y View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2010
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady_Y Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 10:57
Weeee.... stigla Milbona opet!
i bila sam prva!
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 15:49
Mene docekala 2 kartona :D
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 16:19
joj super..to mi je najbolji posni.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 16:46
milbona stigne baš kad ja odustanem od bodibildinga
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Murki View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Murki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2012 at 21:31
Ja ne jedem posni sir veci od 15% m m a najbolij mi je od firme PILOS BiH!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2012 at 13:06
Originally posted by Murki Murki wrote:

Ja ne jedem posni sir veci od 15% m m a najbolij mi je od firme PILOS BiH!

Ak je preko 15% nije posni, a kao drugo pilos nije posni, vec obicni svježi sir.

Uostalom nebitno, bitno da ima 12-13g proteina.
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2012 at 21:27
....dodjem u ducan tragajuci za posnim sirom(dukat), nema u jednom, drugom, trecem, samo onaj po 200 grama, nije mi jasno, onda san se sitia onih štrajkova do ima koji dan pa mi je sve bilo jasnije,....ali smisao cijele ove price je u necem drugom,...tražeci dukat naiša sam na svježi posni sir Zdenka, pogledam sastav a ono 18 g bjelancevina na 100 g sira...WTF
...ima li tko iskustva s tim Svježim posnim sirom Zdenka ??

Edited by Thor - 08 Ožujak 2012 at 21:28
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 12:17
Originally posted by Thor Thor wrote:

....dodjem u ducan tragajuci za posnim sirom(dukat), nema u jednom, drugom, trecem, samo onaj po 200 grama, nije mi jasno, onda san se sitia onih štrajkova do ima koji dan pa mi je sve bilo jasnije,....ali smisao cijele ove price je u necem drugom,...tražeci dukat naiša sam na svježi posni sir Zdenka, pogledam sastav a ono 18 g bjelancevina na 100 g sira...WTF
...ima li tko iskustva s tim Svježim posnim sirom Zdenka ??

sir sko i drugi, samo je dosta suh, vjerojatno se u tome nalazi tajna tih 18g P na 100g
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 13:37
jel se to meni smo cini ili su svi poskupili? Ja sad na placu kupujem od Veronike http://www.veronika.hr/proiz-sirevi.html
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 18:12

Ja sam se navikla na Tonkin rijecki posni sir.

A gdje kupite Milbonov??

Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 18:51
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Ja sam se navikla na Tonkin rijecki posni sir.

A gdje kupite Milbonov??

ja sam mrzio tonku iz dna duse,ali sada ga jedem dvije godine svaki dan.
tako da tonka u Heart
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 20:12
I ja sam na Tonki, najbolja Smile 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2012 at 13:39
Vindija Posni light za mene...
Timeless like a broken watch
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2012 at 16:52
ima li di u splitu sniženje kakvo na milbonu, zna li iko? skoro mi je nestalo posnog xD.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2013 at 21:53
Poceo sam u zadnje vrijeme jesti K Plus zrnati sir, primjetio sam da je istog okusa kao i Kerniger (koji mi je okusom najbolji).

Malo sam gledao proizvodjaca tog K Plus zrnatog sira, i ispostavilo se da je isto Bayernland.
Odnosno K Plus nudi isti sir (200 g), koji je jeftniji, cijena mu je 7,99 kn, dok je Kerniger oko 11 kn.

Sastav nije bio jasno istaknut na K Plus siru, ali vjerujem da je jednak, tekstura i okus je 99% jednako.



Vidio konzum što se prodaje, pa samo napravili svoju verziju u drugacijem pakiranju. Big smile


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2013 at 22:04
meni je iz Lidla Linessa sir saaaavršen.. ima isti okus kao i taj kerniger, a 6,99kn

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 35363738>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.