New Posts New Posts RSS Feed - Posni sir
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Posni sir

 Post Reply Post Reply Page  <12345 38>
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2008 at 00:01

Okus, ha?  Eeeeee, kad bi tako na sve gledali.... 

I meni je zrnati zakon, ali opet, puno jedem tog sira pa ako i na mlijeku stedim s mastima, stedit cu i na siru.

Back to Top
bekica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bekica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2008 at 17:06
meni je najbolji vindijin.zbog ovog foruma sam i pocela jesti posni sir pa mogu rec od svih koje sam probala ovaj je uvijek bio mekan kad sam ga kupila i lako probavljiv
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2008 at 19:06

 Kad je vec dignuta tema iz prasine.

Niste se nikad upitali zasto je ukusniji zrnati sir od posnog/obicnog svjezeg sira? Sol.

You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2008 at 20:13
Ja sam si kupila posni sir od vindije...jela sam ga u 2 varijante
š.sa salatom od muzgavaca(zvuci bljak ali je predobro) i malo integralnog kruha...mmmm
2.sa medom,hehe nije bas da nema secera,ali je prefino,za dorucak da me digne!
(Ja inace jako volim eksperimentirat sa hranom i spajam nespojivo-mnogi se na to groze,al respect!)
Sami sir mi je bas ono-ko sto kaze Gospon,beton-zazbukam si nepce i zube!
By:©parogica:)
Back to Top
DIJAN View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DIJAN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2008 at 00:31
Kad cujem koliko malo vi jedete posnog sira, ne znam kako da vam kazem koliko ga ja jedem dnevno i da mi povjerujete.

Jedem dukatov posni sir š-2 kg dnevno
Dobar mi je jer je gotov proizvod, otvorim i odmah jedem, nema spremanja
Pun je proteina 60gr na pola kg
Malo masti i UH

Posto sam ja stalno u nekom pokretu on mi je najbolja varijanta za pojesti.
Dnevi unos proteina mi je cca 500gr...

Necu dalje... ... ...
www.all-stars.hr
TRAIN HARD OR GO HOME!
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2008 at 11:36
Pa kaj ti ne dosadi?

Ja ne mogu jednu namirnicu jesti stalno i jos u velikim kolicinama, jer mi se vec 4-5 dan povraca od same pomisli na tu istu.

Dukatov posni mi je bas fin, ali ne volim ga samog. Tako da ga malo posolim i dodam povrca u njega: paradajz, paprika i malo luka. Ispadne nesto kao grcka salata, ali vise osvjezavajuca i to mi je izvrsna kombinacija za veceru. (Ali ne duze od 2-3 dana)
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2008 at 22:03

 Dijan moram ti rec da si prilicno lud ak jedes 500 gr proteina dnevno. Tolko proteina ne treba ni covjeku od š50 kg na primjer ronnie-u, a kamoli tebi. Sam mi molim te nemoj odgovorit da to preporuca Milos šarcev jer te njegove gluposti ne pusim.

 

Back to Top
Nikola View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nikola Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2008 at 22:33
slazem se za tobom Mr.O da je 5oog proteina puno i da toliko Roniju ne treba,ali se isto tako ne slazem sto si rekao za Milosa Sarceva!on sta god ti rekao i posavetovao,nije nikako glupost,jer covek jako puno zna,profesionalac je,bavi se ozbiljno ceo zivot sa time i dobar je covek,pomognuce ti i resiti te mnogih ne doumica kao i sto je pomagao mnogim BB koji su stagnirali i on ih je podigao iz mrtvih i naucio mnogo i o suplementima i o ishrani i o treningu,tako da ne moze neko da nezna a da toliko uspe u zivotu.....a za to koliko je uspeo i kako covek izgleda samo jedno moze da dobije
 

Edited by Nikola
Slabi ste vi za mene!
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2008 at 23:05
danas sam za uskrsnjim doruckom umjesto francuske jela posni. i stavim ja malo hrena, ovak bezveze u posni. i predobro je bilo. malo za promjenu, onak ljuto, a fino..  
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2008 at 09:41
 Ma Uskrs je blagdan ko stvoren za bodybuildere- jedu se samo jaja(i moze uz to i mladi luk za svjezi dah)
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2008 at 15:40

 Ne vidim problem ako se za Uskrs pojede i nesto sa liste inace "zabranjene" hrane iz 2 razloga: velika vecina citatelja foruma nije profi niti ima ambicije za natjecanje, a kao drugo ova 2 dana se mogu iskoristiti za punjenje ako netko provodi punjenje/praznjenje U odnosno nekakvu verziju UD-a (ultimate diet-a).

You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2008 at 15:58
 jel mozes objasnit punjenje/praznjenje?  

Edited by jedna_mala
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2008 at 17:52

 Najjednostavnije receno variras kolicinu ugljikohidrata tokom tjednog ciklusa, dok su proteini i masti (dakle p+m obroci) visoko tijekom cijelog ciklusa (moze se reci dijete, iako se ovdje efekt onih dijeta na koje su ljudi navikli i ne osjeti). Primjerice najosnovniji primjer s glavnim makronutrijentima: 3 dana nizak unos U i to najvise oko treninga i ujutro a ostalo sve p+m obroci (ovisno od osobe, 75g U optimalno, ali netko ce funkcionirati i na š50g), zatim 4. dan punjenje gdje povecavas unos U (izvor nije bitan, moze cak biti i torta, riza na mlijeku, cornglakes i slicno, ali naravno treba naci mjeru - moze se puniti sporoprobavljivim U i recimo tokom dana ubacit š-2 cheat obroka kao sto sam naveo; ponavljam ovisi o pojedincu i da li te jednostavni U napuhuju ili ne) cak i do š000g! Da, cak i do š000g! Jer zapamti da ces 3 ili 4 dana biti gotovo na minimalnoj kolicini U. Iako izgleda lako za unijet, neki ce se zaista dobrano potruditi da unesu toliku kolicinu, a ona ce itekako biti potrebna za punjenje glikogena i nastavak, kao i za daljnje treninge. Druga 2 dana praznjenje, a 7 dan mozes kombinirano: ili prvu polovicu dana punit se U (naravno ne š000g :) ) a drugu p+m kao i ostalih dana praznjenja ili cijeli dan praznjenje ovisi opet o pojedincu. Uz ovakvu "dijetu" ide i varijacija Full Body treninga.

Koga vise zanima ima google i neka trazi punjenje/praznjenje; ultimate diet; full body trening.

Ovo bi bilo najkrace moguce stoga razumijem ako nekom ne bude jasno do kraja.

 

Edited by Hammerstrength
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2008 at 19:22

jel to dobro za skidanje masnog tkiva?

mislim takav nacin prehrane..

 

Edited by jedna_mala
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2008 at 20:59
 Je sustav s punjenjem je ustvari odlicna stvar jer te drzi na dijeti psihicki ali i fizioloski. Naime ako si na dijeti sa smanjenim unosom kalorija i ugljikohidrata kao sto je vecina BB dijeta onda tvoje tijelo nakon nekog vremena pocinje sve manje reagirati odnosno prilagodjava se takvom nacinu pa i trosi manje kalorija i razine hormona se smanjuju(izmedju ostalog i leptina koji je zaduzen za topljenje masti), no ako se jednom tjedno napunimo odnosno "iznenadimo" organizam vracanjem na normalu i razine hormona se vracaju na normalu i mozemo krenuti sa sljedecim tjednom skidanja toliko nam mrske masti a kaj se tice psihe ak niste znali(al vjerujem da jeste) ugljikohidrati su ti koji su "zaduzeni" za dobro raspolozenje, odnosno oni pomazu tj. poticu proizvodnju serotonina(hormona srece). zato ovak izgledate kad mrknete cokoladu
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2008 at 00:28

koliko se obicno gubi na kilazi masti i u kojem vremenu ovakvim nacinom prehrane?

kakva su vasa iskustva s time?

kaj mislite o jedenju npr 2-3 dana bjelancevina i onda jedan dan ugljikohidrati? hocu li tako izgubiti nezeljeno masno tkivo?

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 38>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.