New Posts New Posts RSS Feed - Posni sir
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Posni sir

 Post Reply Post Reply Page  <1 1819202122 38>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2010 at 13:30
Originally posted by Theia Theia wrote:


Originally posted by Ann Ann wrote:

Ja pojedem dnevno po 2,3 zrnata i 200g posnog.

Zrnati mi je super sam po sebi (dukatov ili iz lidla onaj strani, nije pilos, ali ima light varijantu), ali u posni stavljam vlasac, bosiljak, crne masline, rajcicu i tad je mrak! :)
<span style="color: rgb(255, 5š, 153);">Pa jel jedeš ti šta osim sira?! </span>

vegetarijanka je tako da nista cudno. zrnati ima 200gr znaci 2 zrnata 400 i 200gr posnog,pa i nije toliko puno da i do kila pojede

Edited by zmaj
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2010 at 11:01
Ljudi, kako je kod vas u drugim gradovima-kod mene u Karlovcu niti jedan centar vea tjedan dana NEMA Dukatov posni!!

Moja pretpostavka je, da, ako ga ni drugdje nema za kupit, sigurno mijenjaju tj. redizajniraju ambala3u.

Nadam se da nisu ukinuli proizvod jer sam sigurna da se jako dobro prodavao , a dovoljno je samo pogledati broj ljudi na ovom Forumu koji ga redovito kupuje



Dakle?



Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2010 at 12:01
ja Dukatov jaaaaako rijetko kupim, skup mi je jer jedem puno posnog, kupujem Lidlov Pilos , ili Kauflandov Vian, i onaj Mercatorov svi su mi preodlieni
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2010 at 12:44
Originally posted by dianna dianna wrote:

ja Dukatov jaaaaako rijetko kupim, skup mi je jer jedem puno posnog, kupujem Lidlov Pilos , ili Kauflandov Vian, i onaj Mercatorov svi su mi preodlieni



Heh, tako?er sam zadrti fan posnog, a nekako mi Dukatov ima najbolje karakteristike- ni prekremast, ni prezrnat, ni premalo ni previše kisel

Tako da, iako jest nešto skuplji od ostalih - najeešc ga kupujem i sad priko noai nigdje ga ne mogu naa.
Trese me "apstinencijska kriza" pa me baš zanimalo je li to slueaj i u drugim gradovima.


Ince, na?u se alternative i kod mene relativno eesto, eto baš trenutno pieim po KIM-ovom posnom, na visokom je 2. mjestu


Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2010 at 12:56
Originally posted by Kate Kate wrote:

Ljudi, kako je kod vas u drugim gradovima-kod mene u Karlovcu niti jedan centar vea tjedan dana NEMA Dukatov posni!!

Moja pretpostavka je, da, ako ga ni drugdje nema za kupit, sigurno mijenjaju tj. redizajniraju ambala3u.

Nadam se da nisu ukinuli proizvod jer sam sigurna da se jako dobro prodavao , a dovoljno je samo pogledati broj ljudi na ovom Forumu koji ga redovito kupuje



Dakle?






Da, ne znam šta se dešava, i ja ga tra3im vea danima....

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2010 at 13:06
u trogiru san ga ja kupija prije 4 dana bez problema,a sad danas cu vidit ima li.nadan se da ce bit bar standardvog njega nema uvik
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2010 at 13:29
Onda nešto ne štima s proizvodnjom, kad je i kod vas zakazala distribucija


Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2010 at 20:25
nije bilo dukatovog danas u konzuma,ali bilo je standardovog pa ja sritan
Back to Top
www123 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote www123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2010 at 07:36
Kome dosadi,neka proba 250g posnog,tekuei voeni jogurt 0,9m,dec vode,rukohvat suhih gro3?ica i ljepo sve skupa u mikser.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2010 at 10:01
  Mmmmm.... A moj pms je jucer zahtijevao nešto slatko pa sam si slo3ila:

  • š50 g posnog sira
  • pola mjerice wheya od eokolade
  • i sve to u zale?ivc!!!!
Mmmmmmmmmmm....
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2010 at 11:59
Za slanu varijantu izvrsna kombinacija je:

-->Posni
-->naribani hren
-->rotkvice
-->pomidor
-->tvrdo kuhano jaje-bjelanjak ili kuhana šunka

To je zapravo moj favourite Uskrsni meni



Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2010 at 12:09
Originally posted by Kate Kate wrote:

Za slanu varijantu izvrsna kombinacija je:

-->Posni
-->naribani hren
-->rotkvice
-->pomidor
-->tvrdo kuhano jaje-bjelanjak ili kuhana šunka

To je zapravo moj favourite Uskrsni meni



Odlicno zvuci. Jedva cekam Uskrs!
 

Edited by Mr G.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2010 at 12:17
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:



Originally posted by Kate Kate wrote:

Za slanu varijantu izvrsna kombinacija je:

-->Posni
-->naribani hren
-->rotkvice
-->pomidor
-->tvrdo kuhano jaje-bjelanjak ili kuhana šunka

To je zapravo moj favourite Uskrsni meni

Odlicno zvuci. Jedva cekam Uskrs!  




Very glad to hear that


A još malo pa Uskrs...pocetkom travnja mislim



Back to Top
danijel1402 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danijel1402 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2010 at 12:30
, kako sam mlad i neiskusan u toj prici o svježem posnom siru, samo sam otišao i kupio Zdenka Svježi posni sir, pola kilograma. I moram reci da mi je fuj bio - jeo sam ga samog, ali ono - što se mora - mora se 
Pa kad sam curi rekao da mi ne valja ništ ona mi rekla - to se ne jede samo sigurno. A ja njoj: ma šta ti znaš

I tako sam pojeo pola kile posnog sira za 4 dana, za cetiri vecere.

oldičan datkilgoraf trľai posoa, pąiem perko 010 rjieič um inuti, saom se jaivte ardi dogovroa an 0998030117. HVAAL NA POJVEREJNU!!
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2010 at 13:18
Originally posted by danijelš402 danijelš402 wrote:

, kako sam mlad i neiskusan u toj prici o svježem posnom siru, samo sam otišao i kupio Zdenka Svježi posni sir, pola kilograma. I moram reci da mi je fuj bio - jeo sam ga samog, ali ono - što se mora - mora se  Pa kad sam curi rekao da mi ne valja ništ ona mi rekla - to se ne jede samo sigurno. A ja njoj: ma šta ti znaš I tako sam pojeo pola kile posnog sira za 4 dana, za cetiri vecere.

zasto se nebi jea sam,ja svaku vecer 250gr samog,na zlicu i da ima nekih koji su gadniji ima koji nisu kako kome odgovara,i meni standardov nije nesto,ali s obziron na cijenu ga kupujen , a zdenku jos nisan proba

Edited by zmaj
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2010 at 21:14
Originally posted by danijelš402 danijelš402 wrote:

, kako sam mlad i neiskusan u toj prici o svježem posnom siru, samo sam otišao i kupio Zdenka Svježi posni sir, pola kilograma. I moram reci da mi je fuj bio - jeo sam ga samog, ali ono - što se mora - mora se  Pa kad sam curi rekao da mi ne valja ništ ona mi rekla - to se ne jede samo sigurno. A ja njoj: ma šta ti znaš I tako sam pojeo pola kile posnog sira za 4 dana, za cetiri vecere.





Nemaš frke, stari, uciš dok si živ..

A najviše se i najbolje nauci po metodi pokušaja/promašaja iz vlastitog i nešto malo tuđih iskustava


Svakako može posni i sam, ali ako tebi ne paše, preporucam ti da si prošvrljaš po Forumu , što na ovoj temi, što pod recepte i vidit ceš da ceš naci nešto za sebe



Edited by Kate
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1819202122 38>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.