New Posts New Posts RSS Feed - Posni sir
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Posni sir

 Post Reply Post Reply Page  <1 1516171819 38>
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2009 at 11:36


Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

S jedne strane i ne vjerujem da su ga mogli napraviti takvog da bude š9g p (sve mi nekako vuce na marketinški trik jer zdenkin posni od 800g ima š2gp...), dok opet s druge strane gledam na to da ako me jednako zasiti kao i ostali sirevi da tu nema razlike onda. Jednako kao i whey izolat i koncentrat...meni je to isti qrac, zagrabim jednaku mjericu ovog il onog.




Danas sam malo to check u ducanu i skužim da je onaj od 800 g i drugacijeg sastava u vidu masnoca-taj od 800 ima nešto više masti. Da nije to razlog neskladu sa bjelancevinama?



Edited by Kate
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2009 at 11:41
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Nego da se vratimo, koji posni sir konzumirate??


Dukat, Dukat, Dukat!
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2009 at 12:20
Ma, da. I ja kažem.

Koji god da probam, kakav god da kratki izlet napravim prema nekim drugim markama, uvijek se vratim Dukatu.
Back to Top
Manzilla_OS View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Manzilla_OS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2009 at 15:54
Mislim da smo sva 3-ica u pravu. Nije to nista skupo koliko mi nemomo love :)...mislim da ako hocu nesto ulozit u sebe onda nebi bilo uredu da tu nesto ustedim.
Ok vejrujem da sam mogao proci i jeftinije ali sam izabarao ono za sta sam mislio da je zicer.Citao sam i raspitivao se i na stranim forumima  gdje je to zastupljenije vecinom sam naisao na pozitivne odgovore, jer sam bio skeptican zbog raznig drloga
kojih ima na trzitu.cang slang he he he...
Back to Top
Manzilla_OS View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Manzilla_OS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2009 at 16:01
 
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2009 at 19:45
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Nego da se vratimo, koji posni sir konzumirate??


Kerniger jer mi dukatov zrnati preskup.
 

Edited by Mr G.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2009 at 19:48
Originally posted by Manzilla_OS Manzilla_OS wrote:

Mislim da smo sva 3-ica u pravu. Nije to nista skupo koliko mi nemomo love :)...mislim da ako hocu nesto ulozit u sebe onda nebi bilo uredu da tu nesto ustedim.Ok vejrujem da sam mogao proci i jeftinije ali sam izabarao ono za sta sam mislio da je zicer.Citao sam i raspitivao se i na stranim forumima  gdje je to zastupljenije vecinom sam naisao na pozitivne odgovore, jer sam bio skeptican zbog raznig drloga kojih ima na trzitu.cang slang he he he...


Ako govoriš o herbalife-u, nema tu, sigurno, ne sigrun, pljacka je pljacka :D sve to možeš kod kuce puno jeftinije napraviti, od jednako sigurnoh sastojaka
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 10:03
  Oni su bas pljacka. Ja sam mislio radit za njih, i onda si razmisljam: pa u danasnje vrijeme krize, kako ces ti nekoga navest da dodatno trosi na te preparate koji su kostali oko š000kn?!?! Ljudi idu radije na dijetu, pa manje jedu i time cak ustede novce.. Nema smisla..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2009 at 19:48
VITA MILK iz GETROA isproban!
Nije loše.

Od noviteta zasad mi najviše kotira Zdenka(iz vrecice, pa imate dojam da je s placa )


Ali, Dukat mi još uvijek drži Prvo misto
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2009 at 11:22
  Meni je Zdenka.. jos ima oko š9g proteina.. jer stvarno je iscijedjen do maksimuma..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2009 at 11:47
ja baš ne volim zdenku jer je u vrecici pa mi je to nekako smotano  ma nema do pilosa... evo probala iz bille od clevera neki dan, nije loš...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2009 at 18:29

Originally posted by ewie ewie wrote:

ja baš ne volim zdenku jer je u vrecici pa mi je to nekako smotano  ma nema do pilosa... evo probala iz bille od clevera neki dan, nije loš...
 

je, meni clever odlican, jedino me živcira šta nema onaj poklopac gore..

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2009 at 18:33
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by ewie ewie wrote:

<SPAN style="COLOR: rgb(š53,0,153)">ja baš ne volim zdenku jer je u vrecici pa mi je to nekako smotano  ma nema do pilosa... evo probala iz bille od clevera neki dan, nije loš...</SPAN>
 


je, meni clever odlican, jedino me živcira šta nema onaj poklopac gore..





Nije li CLEVER zapravo MEGGLE?


A Zdenka je divota. Jest u vrecici, ja zato kupila jednu lijepu plasticnu posudicu taman te velicine i sad je to samo u tu svrhu-za cuvat sir kad ga istreseš doma iz vrice.

Tako smo mi dugi niz godina radili s domacim od jedne naše poznanice...Taj je bio pravi, pogotovo zato jer je plivao u sirutki, a super mi je kad je sir juicy



Edited by Kate
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2009 at 19:13
pookusi je i meni dukat š. stardard kupujen jer je skoro 5kn jeftiniji a vidit cu taj zdenka kad buden isa sutra, ionako moran u nabavu
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2009 at 19:26
Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by ewie ewie wrote:

<SPAN style="COLOR: rgb(š53,0,153)">ja baš ne volim zdenku jer je u vrecici pa mi je to nekako smotano  ma nema do pilosa... evo probala iz bille od clevera neki dan, nije loš...</SPAN>
 


je, meni clever odlican, jedino me živcira šta nema onaj poklopac gore..





Nije li CLEVER zapravo MEGGLE?


A Zdenka je divota. Jest u vrecici, ja zato kupila jednu lijepu plasticnu posudicu taman te velicine i sad je to samo u tu svrhu-za cuvat sir kad ga istreseš doma iz vrice.

Tako smo mi dugi niz godina radili s domacim od jedne naše poznanice...Taj je bio pravi, pogotovo zato jer je plivao u sirutki, a super mi je kad je sir juicy



A bome zdenka koji sam ja kupio nije vise u vrecici.. nego u pakovanju kao i ostali
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2009 at 19:29
  Tako je davore, zdenka je u nekoij super fancy kutijici a pilosa u lidlu više nema, nego neki drugi sir 20kn/škg, isto u kutijici.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1516171819 38>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.