New Posts New Posts RSS Feed - Posni sir
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Posni sir

 Post Reply Post Reply Page  <1 1415161718 38>
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 13:06
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Aha.. jel moguce da ima š9g P??


je.... ja nisam mogla vjerovati
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 13:07
  Standard - isproban. Dojmovi.... hm... Dukat i dalje favorit!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2009 at 14:51
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Morat cu ja u konzum po svjezi sir, pa slikat i postat sliku da vidite.. š00g svjezeg sra punih š9g proteina.. i to posni sir :D


Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Aha.. jel moguce da ima š9g P??


je.... ja nisam mogla vjerovati


cak i da je, to mi malo znaci jer me zasiti jednako kao i svaki drugi posni. Sir ko sir.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2009 at 14:54
  ali barem u 250g pojedes nesto vise proteina nego u drugim sirevima.. onako 30g, ovako skoro 50..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2009 at 20:41
S jedne strane i ne vjerujem da su ga mogli napraviti takvog da bude š9g p (sve mi nekako vuce na marketinški trik jer zdenkin posni od 800g ima š2gp...), dok opet s druge strane gledam na to da ako me jednako zasiti kao i ostali sirevi da tu nema razlike onda. Jednako kao i whey izolat i koncentrat...meni je to isti qrac, zagrabim jednaku mjericu ovog il onog.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2009 at 15:33
A mozda ima istine i u tome.. i meni je sumnjivo da š9g proteina u š00g sira.. previse je to nekako..
A sto se tice whey-a, meni je ovaj izolat od pro.nutrition-a odlican.. onaj drugi od 80% koncentrat mi ostanu grudice u shakeru.. izolat ko krem dodje i okus mi bolji..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
marinzgr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marinzgr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2009 at 00:34
moj najdrazi recept s posnim: tuna iz konzerve ful procišcena,pol glavice luka,2 kuhana jaja i 200 g posnog...prefino...
Back to Top
Manzilla_OS View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Manzilla_OS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2009 at 21:12
Ljudi o posnom siru mogu reci samo najbolje ...vodio sam bitku sa kilogramima nekih  nekih dvije godine  odkako sam se prestao  baviti se sa sportom. Prije nekih 3 mjeseca imao sam priliku stati na vagu koja tocno izracunava kolicinu masti, vode i mišicne mase, rezultati su bili poražavajuci. Mišicna masa mi je je bila preniska a masti su bile extra povišene( 87 kilograma i š,82 metra visine, sto i nije neka pretjerana debljina) . Od tada sam promjenio nacin prehrane koja sadrzi do 400 grama posnog sira ,tuna 2 konzerve i integralni kruh i rižu. Koristim herblife shake i guaranu kao stimulans za vezbanje... Težina mi je smanjena za 4 kilograma a mišicna masa je popravljena i sada spada u prosjecnu .Zadovoljan sam sa svojim izgledom pa evo drago mi je ako sam vam na kakav nacin pomogao.Tjedno vjezbam 3 dana po pola sata do sat vremena.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2009 at 00:31
Originally posted by Manzilla_OS Manzilla_OS wrote:

Ljudi o posnom siru mogu reci samo najbolje ...vodio sam bitku sa kilogramima nekih  nekih dvije godine  odkako sam se prestao  baviti se sa sportom. Prije nekih 3 mjeseca imao sam priliku stati na vagu koja tocno izracunava kolicinu masti, vode i mišicne mase, rezultati su bili poražavajuci. Mišicna masa mi je je bila preniska a masti su bile extra povišene( 87 kilograma i š,82 metra visine, sto i nije neka pretjerana debljina) . Od tada sam promjenio nacin prehrane koja sadrzi do 400 grama posnog sira ,tuna 2 konzerve i integralni kruh i rižu. Koristim herblife shake i guaranu kao stimulans za vezbanje... Težina mi je smanjena za 4 kilograma a mišicna masa je popravljena i sada spada u prosjecnu .Zadovoljan sam sa svojim izgledom pa evo drago mi je ako sam vam na kakav nacin pomogao.Tjedno vjezbam 3 dana po pola sata do sat vremena.

Ja mislim da je to zbog herbalife-a? što ti misliš?
Back to Top
Manzilla_OS View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Manzilla_OS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2009 at 00:57
Pa cuj promjenom same prehrane postigao  sam svoj cilj...naravno da je za  to najzasluznija  prehrana.Da koristio sam i herbalife proizvode kao dodatnu pomoc sa proteinskim shakeovima koji sadrzavaju minimalne kolicine masti a svakodnevno gutanje kave zamjenio guaranom, samim time sam osjetio promjenu ...na bolje
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2009 at 14:01
Originally posted by Manzilla_OS Manzilla_OS wrote:

Pa cuj promjenom same prehrane postigao  sam svoj cilj...naravno da je za  to najzasluznija  prehrana.Da koristio sam i herbalife proizvode kao dodatnu pomoc sa proteinskim shakeovima koji sadrzavaju minimalne kolicine masti a svakodnevno gutanje kave zamjenio guaranom, samim time sam osjetio promjenu ...na bolje


Ono što thorn želi reci je da ima i jeftinijih nacina od herbalife-a a koji su cesto i bolji, oni pljackaju poprilicno
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2009 at 14:52
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Manzilla_OS Manzilla_OS wrote:

Pa cuj promjenom same prehrane postigao  sam svoj cilj...naravno da je za  to najzasluznija  prehrana.Da koristio sam i herbalife proizvode kao dodatnu pomoc sa proteinskim shakeovima koji sadrzavaju minimalne kolicine masti a svakodnevno gutanje kave zamjenio guaranom, samim time sam osjetio promjenu ...na bolje


Ono što thorn želi reci je da ima i jeftinijih nacina od herbalife-a a koji su cesto i bolji, oni pljackaju poprilicno


I ja mislim da je to bacanje para.. bio sam na njihovoj prezentaciji u Opatiji, kad sam mislio radit za njih, ali mi se cini da je to prodavanje magle. U danasnje vrijeme krize oni misle prodava tako skupe proizvode..tesko..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2009 at 17:46
Da, nije da oni prodaju nešto ne zdravo, koliko se prave da su izmislili toplu vodu i prodaju je kao suho zlato!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2009 at 18:16
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Manzilla_OS Manzilla_OS wrote:

Pa cuj promjenom same prehrane postigao  sam svoj cilj...naravno da je za  to najzasluznija  prehrana.Da koristio sam i herbalife proizvode kao dodatnu pomoc sa proteinskim shakeovima koji sadrzavaju minimalne kolicine masti a svakodnevno gutanje kave zamjenio guaranom, samim time sam osjetio promjenu ...na bolje


Ono što thorn želi reci je da ima i jeftinijih nacina od herbalife-a a koji su cesto i bolji, oni pljackaju poprilicno

Ono što ja mislim i vidim je da si ti obrisao moj bezazleni post bez ikakvog razloga.

Ja necu više ništa reci od svojih dojmova, neka drugi prosude.
Back to Top
lordhumungus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 112
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lordhumungus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2009 at 19:12
 Mene su htjeli uvuci u svoju sektu ''Smršavit je lako pitajte me kako''.  Al kad sam vidio koje su to cijene i da u biti,teško je rec varaju, ali navlace ljude na to rekao sam nema šanse.  Kao, ujutro popijete samo shake( ne znam tocno koju kolicinu ,al nešto malo) i onda mršavite. Ljudi misle da je stvar u tome što piju Herbalife a ne u tome što u biti ne jedu. Onda pocnu gladovat, prestanu gubit kile a ostatk price svi znamo kako završava
i am the rocker, i am the roller,i am the out of controller
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2009 at 10:16
  Nego da se vratimo, koji posni sir konzumirate??
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1415161718 38>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.