New Posts New Posts RSS Feed - Posni sir
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Posni sir

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 38>
Author
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2011 at 15:26
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2011 at 15:20
Originally posted by mystic mystic wrote:

  Probala danas prvi put Milbonu i fakaat je dobar Odmah sam kupila 4 komada od 500g, nek se nađe


Tražim vec neko vrijeme tu Milbonu, može slika da vidim kako izgleda?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Karni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Karni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2011 at 11:18
Sto kazete na polumasni sir? Dal ga netko koristi?
Nisam imao drugu zamjenu pa sam morao uzet njega ,sadrzi ~4g masti.
Back to Top
mystic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mystic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2011 at 16:54
  Probala danas prvi put Milbonu i fakaat je dobar Odmah sam kupila 4 komada od 500g, nek se nađe
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2011 at 14:01
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

jaoooooooooo idiotaaaaaa...........

sad vidim da napisao kaufland...

mislim si stalno kako moram u kaufland po njihov posni jer mi je odlican za zapecenu tjesteninu sa sirom, ne moram dodatno soliti...

uglavnom, mislio sam na billu... clever posni sir...

haha

a taj cleverov je dobar, pravi ga meggle, to da

u biti svi ti posni robnih marki hipermarketa su šškn/500g tak da kako god okreneš dođe ti na isto, osim ak nije akcija il tak neš
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2011 at 13:18
jaoooooooooo idiotaaaaaa...........

sad vidim da napisao kaufland...

mislim si stalno kako moram u kaufland po njihov posni jer mi je odlican za zapecenu tjesteninu sa sirom, ne moram dodatno soliti...

uglavnom, mislio sam na billu... clever posni sir...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2011 at 11:16
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

  proizvodi ga megle, ovo za sol - ako je i ima ne osjeti se. ako u ovom ima, ne vjerujem da u ostalima nema. kao sto si rekao, okusom se ne razlikuje od pilosa, a meni niti od ostalih... a i pogledao sam sada, poklopac sam bacio, a na pakiranju ne vidim... najslaniji je onaj iz kauflanda.
al, ne vidim zasto bi izbacivali sol iz prehrane? citao sam negdje da je greska sol izbacivati iz prehrane, cak i na defki. naravno govorimo o RDA, sto bi bio prstohvat soli. osim ako si pro BB pa pred  kraj defke, prije natjecanja izbacujes vodu, onda je sol ovdje smetnja...

megle? jel pricamo o onom k-classic svježem siru? meni je jasno pisalo proizvedeno u bih, al dobro nevermind

ne kažem da treba izbaciti, al ju onda treba uravnotežiti s kalijem u prehrani. ne volim dodatno soliti hranu kad je manje više namirnice imaju u dovoljnoj kolicini a i tocno osjetim kad je neš preslano..nema šanse da to jedem onda.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2011 at 01:09
  proizvodi ga megle, ovo za sol - ako je i ima ne osjeti se. ako u ovom ima, ne vjerujem da u ostalima nema. kao sto si rekao, okusom se ne razlikuje od pilosa, a meni niti od ostalih... a i pogledao sam sada, poklopac sam bacio, a na pakiranju ne vidim... najslaniji je onaj iz kauflanda.
al, ne vidim zasto bi izbacivali sol iz prehrane? citao sam negdje da je greska sol izbacivati iz prehrane, cak i na defki. naravno govorimo o RDA, sto bi bio prstohvat soli. osim ako si pro BB pa pred  kraj defke, prije natjecanja izbacujes vodu, onda je sol ovdje smetnja...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2011 at 00:37
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

  da mi je znati koliko kemije stave da dobiju 0% masti...


btw, otkrice - kauflandov posni sir - 9,99kn 500g

probao ga nedavno. kontam da ga puni ista mljekara ko i onaj pilos iz lidla...tu su i okusom/ambalažom.

s tim da ne znam jesi li vidio ali pod sastojcima navode i sol, što ne vjerujem da je obicaj za ostale svježe sireve ili se varam
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 23:54
  da mi je znati koliko kemije stave da dobiju 0% masti...


btw, otkrice - kauflandov posni sir - 9,99kn 500g
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 23:42
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

ali najvažnije od svega toga što su oni
dobar izvor protina

Slažem se, totalno mi je nebitno kakav je okus
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 23:29
Meni je Pilos najbolji makar sam ga vec pojeo preko 80 kila, milbona fina i kremasta ali kad je krenem jest odvalim skoro pola kile
Dobar mi je zbregovov, cleverov, natura, mia mili, ntl-ov to navodno dukat proizvodi i finiji je od dukatovog ali najvažnije od svega toga što su oni dobar izvor protina
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2011 at 19:50
Intersparov Posni je odlican
Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2011 at 14:26
Originally posted by strada strada wrote:

  Miiilbooona zaaakooon!!! Prefino ali ga rijetko kad ima u Lidla

meni je bio dobar sir prvih par tjedana al kasnije mi je dopizdio i makar naletio u lidlu na kutije tog sira nema šanse da ga uzmem osim ak nije akcija..f**kin tekstura namaza.

Radije dam kunu više za standardov i uživam u siru
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2011 at 13:02
  Miiilbooona zaaakooon!!! Prefino ali ga rijetko kad ima u Lidla
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2011 at 22:04
derem po Pilosu iz Lidla Milbonu još nijednom nisam
vidio
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 38>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.