New Posts New Posts RSS Feed - Posni sir
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Posni sir

 Post Reply Post Reply Page  <12345 38>
Author
Myth View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2011
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Myth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2011 at 21:48

Originally posted by VictimOfChanges VictimOfChanges wrote:

Originally posted by Mini me Mini me wrote:

 
nisam luda da dajem š5kn za sir
Za jedan s-budget ja dobijem 2 dukatova
u menzi je on 5 kn, zato ga uzimam..
al nemam više iksicu, pa se raspitujem za druge


U kojoj menzi ima za kupit Dukatov posni za 5kn?
 

I ja kupujem Dukatov sir posni od 500g i meni je dobar za papit

Back to Top
VictimOfChanges View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote VictimOfChanges Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2011 at 18:14
Originally posted by Mini me Mini me wrote:

 
nisam luda da dajem š5kn za sir
Za jedan s-budget ja dobijem 2 dukatova
u menzi je on 5 kn, zato ga uzimam..
al nemam više iksicu, pa se raspitujem za druge


U kojoj menzi ima za kupit Dukatov posni za 5kn?
Back to Top
Mini star View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini star Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2011 at 15:31
Milbona rules..odmah panika kad ga nestane na dan dva u lidlu
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2011 at 21:31
Originally posted by Kate Kate wrote:


Joj ti dobri, stari studentski dani...

Uf kad se sjetim trpanja po ruksaku svih jeftinih stvarcica za cijeli familiju

Stvarno, to ti je pametno, tak da raspali dok se da i kupuj Dukatov za 5
Ja sam inace jedna od rijetkih na ovom Forumu koja Dukatov posebno voli, ali i mene je besparica natjerala da više pazim na svaku kunu



kužim te.
falit ce mi kupit 5 dukatovih jogurta za kunu ipo, posni za 5, 5 dukatela za 3 kn, i picok za 3-4... i to ce se osjetit u novcaaniku, debelo.
ufff...idem još neki faks upisat

a ništa, uskoro ce friđ bit pun samo konzumovih i s-budget proizvoda....

Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2011 at 20:53
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Zoki ne moraš se razbijat da ju nađeš, ne propuštaš ništa posebno

ko vajkrem, samo kiselo da popizdit

Zato kad uzmem onaj s-budget jedem s užitkom, pravi okus svježeg i onak malo vuce na one tvrde sireve

Znaci taj s-budget je sad dobar..
Ok, probati cu.  Ludi je naziv..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2011 at 20:16
Originally posted by Mini me Mini me wrote:

 nisam luda da dajem š5kn za sirAl za jedan s-budget ja dobijem 2 dukatova u mojoj menzi je on 5 kn, zato ga uzimam..



Joj ti dobri, stari studentski dani...

Uf kad se sjetim trpanja po ruksaku svih jeftinih stvarcica za cijeli familiju

Stvarno, to ti je pametno, tak da raspali dok se da i kupuj Dukatov za 5
Ja sam inace jedna od rijetkih na ovom Forumu koja Dukatov posebno voli, ali i mene je besparica natjerala da više pazim na svaku kunu

Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2011 at 20:12
 
nisam luda da dajem š5kn za sir
Za jedan s-budget ja dobijem 2 dukatova
u menzi je on 5 kn, zato ga uzimam..
al nemam više iksicu, pa se raspitujem za druge


Edited by Mini me
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2011 at 20:08
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 
Kate Mini me, s-budget posni je na akciji š0kn/500g, inace je šškn


Thorn, ma mi se uvijek kužimo

Mini Me, usporedi to s Dukatom- koji se obicno vrti oko š5 kn. Za 2 Dukatova dobiš 3 Sparova





Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2011 at 19:28
  Kate

Mini me, s-budget posni je na akciji š0kn/500g, inace je šškn
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2011 at 15:50
Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Zoki ne moraš se razbijat da ju nađeš, ne propuštaš ništa posebno ko vajkrem, samo kiselo da popizdit Zato kad uzmem onaj s-budget jedem s užitkom, pravi okus svježeg i onak malo vuce na one tvrde sireve


Totalno se slažem s Thornom.

Milbona - ajde, može proc nekako, a najbolje za kakav cheese cake jer je kremasta ko namaz, ne treba ju ni miksati, a može upravo kao namaz...uz dodatak crvene paprike, sitno nasjeckane šunke, peršina, kopra...
Inace je stravicno kiselo, tako da-tko još ima problema sa želucem i želucanom kiselinom-nemojte trošiti novac


Ovaj S-Budget (Intersparov posni) je fantasticne teksture, kao domaci, najdomaciji
baš je onak...organic, proizvodi ga neka manja mljekara , nema kemije u to možete bit sigurni (da se nadovežem na Mini Me koja je izrazila po meni opravdanu sumnjicavost u pogledu MIlbone )


 
morat cu i taj s-budget u košaricu ubacit. pretpostavljam da nije ni skup, pošto je interšparov , jel?
nemam više iksicu, pa ce Dukatov posni pomalo u zaborav.
Sa milbonom ja nisan imala problema, iako mi je želudac u banani, eh al da ima neke tu kemije, definitivno ima.



Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2011 at 14:59
A što kažete na riccota sir-nije posni,ima približno 8 g masti,ali mi je super okus,za povremeno razbijanje monotonije
Inace,odlican posni se da dobiti u Hoferu(Slo, Austrija),nije kremasti,ali nije ni nepasirani,baš nešto između-njam) isto kao i njihov zrnati-rijetko koji naš mu konkurira
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2011 at 14:48
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Zoki ne moraš se razbijat da ju nađeš, ne propuštaš ništa posebno ko vajkrem, samo kiselo da popizdit Zato kad uzmem onaj s-budget jedem s užitkom, pravi okus svježeg i onak malo vuce na one tvrde sireve


Totalno se slažem s Thornom.

Milbona - ajde, može proc nekako, a najbolje za kakav cheese cake jer je kremasta ko namaz, ne treba ju ni miksati, a može upravo kao namaz...uz dodatak crvene paprike, sitno nasjeckane šunke, peršina, kopra...
Inace je stravicno kiselo, tako da-tko još ima problema sa želucem i želucanom kiselinom-nemojte trošiti novac


Ovaj S-Budget (Intersparov posni) je fantasticne teksture, kao domaci, najdomaciji
baš je onak...organic, proizvodi ga neka manja mljekara , nema kemije u to možete bit sigurni (da se nadovežem na Mini Me koja je izrazila po meni opravdanu sumnjicavost u pogledu MIlbone )



Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2011 at 20:15
  u lidlu na oranicama redovito nalazim milbonu... i ne kupujem ju... meni se malo zgadila kad sam 3 tjedna jeo kremasti sir... a pitanje je kakvu kemiju su oni sve stavili unutra da dobiju 0% m.m.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2011 at 19:58
Zoki ne moraš se razbijat da ju nađeš, ne propuštaš ništa posebno

ko vajkrem, samo kiselo da popizdit

Zato kad uzmem onaj s-budget jedem s užitkom, pravi okus svježeg i onak malo vuce na one tvrde sireve
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2011 at 19:35
  ma milbona je ono..vrh vrhova šta se tice okusa, al baš zato mi je sumnjiva
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
mystic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mystic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2011 at 18:18
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by mystic mystic wrote:

  Probala danas prvi put Milbonu i fakaat je dobar Odmah sam kupila 4 komada od 500g, nek se nađe


Tražim vec neko vrijeme tu Milbonu, može slika da vidim kako izgleda?

Imaš samo u Lidlu...tražila i ja neko vrijeme i nikak nac i onda sam im poslala mail na službu za korisnike, da nikad nema i op eto ti maila za dva dana da se ispricavaju i da ima sad u svim poslovnicama

A izgleda ovako...(jbg slika deklaracije je ful zrnata  jer sam ju samo cropala sa fotke, ali se vidi procitat)




Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 38>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.