New Posts New Posts RSS Feed - Posni sir
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Posni sir

 Post Reply Post Reply Page  123 38>
Author
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Posni sir
    Posted: 08 Sijecanj 2014 at 22:42
Goranchero - hvala na ovom podatku!!
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2014 at 22:35
Pilos Svježi posni sir od hrvatskog mlijeka u Lidlu (citaj: Zdenka svježi posni sir i cetiri kune jeftiniji nego drugdje)

14g bjelancevina, 2g ugljikohidrata, 2g masti na 100g

Jedini posni koji ima samo 2g ugljikohidrata, i po tome najmanje laktoze u sebi.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2013 at 22:37
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

meni je iz Lidla Linessa sir saaaavršen.. ima isti okus kao i taj kerniger, a 6,99kn


A kakav je ovaj Goldessa? ...koji je isto na slici

prefin Big smile samo što je malo masniji od ovog drugog..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2013 at 21:22
meni je Milbona iz Lidla najodvratniji sir koji sam ikada probao, i onaj zdenka polumasni, bas su mi grozni okusi. Meni baka vec jedno 2mjeseca pravi domaci posni sir,  kupuje domace mlijeko od nekih ljudi 15kn 5 litara, ostavi to mlijeko 2 dana da se siri, kada se usiri pokupi sav kajmak i iscjedi sirutku i tako dobijem domaci posni sir, onak suh malo ali ukusan, i još jedno 4l sirutke koja je puuuna proteina. Thumbs Up
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2013 at 01:50
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

meni je iz Lidla Linessa sir saaaavršen.. ima isti okus kao i taj kerniger, a 6,99kn


A kakav je ovaj Goldessa? ...koji je isto na slici


Edited by Zoki - 05 Svibanj 2013 at 01:50
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2013 at 22:04
meni je iz Lidla Linessa sir saaaavršen.. ima isti okus kao i taj kerniger, a 6,99kn

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2013 at 21:53
Poceo sam u zadnje vrijeme jesti K Plus zrnati sir, primjetio sam da je istog okusa kao i Kerniger (koji mi je okusom najbolji).

Malo sam gledao proizvodjaca tog K Plus zrnatog sira, i ispostavilo se da je isto Bayernland.
Odnosno K Plus nudi isti sir (200 g), koji je jeftniji, cijena mu je 7,99 kn, dok je Kerniger oko 11 kn.

Sastav nije bio jasno istaknut na K Plus siru, ali vjerujem da je jednak, tekstura i okus je 99% jednako.



Vidio konzum što se prodaje, pa samo napravili svoju verziju u drugacijem pakiranju. Big smile


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2012 at 16:52
ima li di u splitu sniženje kakvo na milbonu, zna li iko? skoro mi je nestalo posnog xD.
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2012 at 13:39
Vindija Posni light za mene...
Timeless like a broken watch
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 20:12
I ja sam na Tonki, najbolja Smile 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 18:51
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Ja sam se navikla na Tonkin rijecki posni sir.

A gdje kupite Milbonov??

ja sam mrzio tonku iz dna duse,ali sada ga jedem dvije godine svaki dan.
tako da tonka u Heart
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 18:12

Ja sam se navikla na Tonkin rijecki posni sir.

A gdje kupite Milbonov??

Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 13:37
jel se to meni smo cini ili su svi poskupili? Ja sad na placu kupujem od Veronike http://www.veronika.hr/proiz-sirevi.html
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 12:17
Originally posted by Thor Thor wrote:

....dodjem u ducan tragajuci za posnim sirom(dukat), nema u jednom, drugom, trecem, samo onaj po 200 grama, nije mi jasno, onda san se sitia onih štrajkova do ima koji dan pa mi je sve bilo jasnije,....ali smisao cijele ove price je u necem drugom,...tražeci dukat naiša sam na svježi posni sir Zdenka, pogledam sastav a ono 18 g bjelancevina na 100 g sira...WTF
...ima li tko iskustva s tim Svježim posnim sirom Zdenka ??

sir sko i drugi, samo je dosta suh, vjerojatno se u tome nalazi tajna tih 18g P na 100g
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2012 at 21:27
....dodjem u ducan tragajuci za posnim sirom(dukat), nema u jednom, drugom, trecem, samo onaj po 200 grama, nije mi jasno, onda san se sitia onih štrajkova do ima koji dan pa mi je sve bilo jasnije,....ali smisao cijele ove price je u necem drugom,...tražeci dukat naiša sam na svježi posni sir Zdenka, pogledam sastav a ono 18 g bjelancevina na 100 g sira...WTF
...ima li tko iskustva s tim Svježim posnim sirom Zdenka ??

Edited by Thor - 08 Ožujak 2012 at 21:28
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2012 at 13:06
Originally posted by Murki Murki wrote:

Ja ne jedem posni sir veci od 15% m m a najbolij mi je od firme PILOS BiH!

Ak je preko 15% nije posni, a kao drugo pilos nije posni, vec obicni svježi sir.

Uostalom nebitno, bitno da ima 12-13g proteina.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 38>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.