New Posts New Posts RSS Feed - METAL glazba  =)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

METAL glazba =)

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 19:23
  Kaj je najžalosnije da su ga razbili ovi emaci il neznam kaj sutra bi citao kak je grupa nekakvih cudnih ljudi,sotona,  istukla uzornog dobrog decka, koji je eto dobar u školi,ima puno prijatelja  i nikakvih problema nije radio nikad........nebi naš sin nikad........
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 19:42
 

evo tko nije vidio emaca??? hihiihi kažu u rusiji ce ih zakonom zabranit.. imaju pravo, ovo je više transic ... ide mami doma plakat, jbt to bi prije sve na goli otok poslali..
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 20:27
Ovi emosi se ni meni ne sviđaju, sad mi samo recite da normalna osoba može tako izgledat....
Rijeąeno na PM.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 21:28
  Teretana ima nopvi smisao, ostat u formi dok djeca narastu, da nebi slucajno bili ovakvi ili da ti se takav pojavi doma po kcer

@ Soner
Odlican signature, umro sam od smijeha i potpuno je tocan
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 21:31
Originally posted by Psyho Psyho wrote:

... doduše... možda i mene neko cudno gleda zbog "konzervativnog" stila odjevanja ili muzike koju slušam !?


Gleda, gleda.......kad pustiš one ribe nazad u vodu, oni mesari te sigurno gledaju kao da si malo
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 21:37
meni sam nije jasno što to vas sve tak dira, i to stalno ponavljanje "normalnog"...ja sve subkulture ne volim jednako i tu ne radim razliku no to nema veze s tim što su obukli ili kakvu frizuru nose ili što su "nenormalni"...to ima veze s tim što nisu ništa više od toga što im subkultura nalaže da budu, 0 osobnosti. kao sve vece skupine. vecina, ima svjetlijih primjera. tko bi normalan tak izgledao? to tako s tim nema veze, oni nisu normalni iz drugih razloga iliti tog mentaliteta ovaca, koji se gle cuda, u drugoj odjeci i paketu prodaje pod sasvim normalnim. sve je to ista stvar...i upravo tu je prob. from my point of wiew
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 22:14
@ Feniks

Signatur je baš kraljevski, jucer sam baš citao neke stare teme na onom forumu i skužim da je netko to napisao, odmah sam se odvalio, a šta je najbolje to je istina

@ Anastasia

Meni nije normalno da se netko reže onak iz zahebancije, nit mi je normalno da netko nosi noževe sa sobom, jedino ako je lovac, onda je to ok.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 22:21
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:



 nit mi je normalno da netko nosi noževe sa sobom, jedino ako je lovac, onda je to ok.




Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 22:32
lovac samo što nije poanta bila u tome vec u svemu drugom što sam rekla...subkulture su kao i religija i aktivizam i tradicija skup pravila i smjernica za ljude o pitanjima tko da budu, kako da i što da misle i kako da žive, (iliti paket aranžmani) i sve odreda pocivaju na istim principima i garantiraju osjecaj normalnosti, uklopljenost i funkcionanost u određenoj zajednici, covjek samo odabere gdje se želi uklopiti i kat new yorkera na kojem kupuje...bira razlicite ambalaže za identican sadržaj, i zbog suštine svega toga...sve je isto. to je bio point. a to rezanje je i tako više nešto o cem se prica nego što se stvarno dešava, ako cemo vec o detaljima. zašto ovi s noževima napadaju ove sa supposed žiletima...oni na površini napadaju emaca, ali u suštini napadaju drukciji sustav, svi su sukobi također u suštini isti. dakle želim reci da to nije vezano toliko za subkulturu vec za navedeno.
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 23:54
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Ovi emosi se ni meni ne sviđaju, sad mi samo recite da normalna osoba može tako izgledat....


Predrasude su tu da ih se riješimo ;)

Kakve veze ima iciji izgled s njegovom/njezinom osobnošcu i "normalnošcu"? Ono što je tebi normalno je možda cak i tvojim prijateljima, roditeljima, tvojim bližnjima pomalo bolesno. Ne sve, ali neke stvari...

Evo, meni nije normalno da netko ikoga smatra nenormalnim samo na osnovu izgleda. Uostalom, zašto bi morala postojati jedna jedina norma ponašanja/odijevanja/icega koja je "ispravna", a sve ostalo krivo i nenormalno? Kamo to vodi? U reklamu Erste banke gdje cemo svi izgledati kao da smo sišli s tvornicke trake?! Sve žene su plavuše u crvenim haljinama, a muškarci zalizani kao hitlerjugend...
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 00:56
  @Saša

A dobro, ti sad malo pretjeruješ i ideš iz krajnosti u krajnost spominjuci reklamu erste banke.....ok je bit tolerantan prema svima, no po meni je ovo vec filozifija kak bi trebali bit beskrajno otvoreni......

Nije niko mislio na izgleda kao izgled samo tih emaca, vjerovatno na nacin filozifije, razmišljanja, to dolazi u kompletu sa tim nacinom odjevanja.....shvacam da je to dio odrastanja kod klinaca, no kaj je je razmisljanje im nije cisto.... uzmi skinse npr ko drugu subgrupu.....svima je kao zajendicko da mrze ove, mrze one, ubit ce ove, ubit one i to je to, i isto im je zajednicki nacin oblacenja......to ih zanima i na to su zabrijali i to je pak devijantno u drugom smjeru........

A ak se sam zapitaš dal bi bio happy i da bi ti bilo svejedno da tvoj sin/kcer jednog dana dođe ti doma obucen ko taj emac. s takvom kosom, nacrtanim ocima i suzama i kak thorn veli sa žiletima u carapama mislim da sam znaš odgovor da to NIJE NORMALNO i nebi rekao ovo što si sada rekao da ga ne sudiš po izgledu i pomirio se time, to je normalno , nebum te sudio , sam ti radi to dalje.........
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 10:25
Ma onaj fizicki dio mi je u neku ruku fora... izgledom i oblacenjem žele poslat neku poruku, izrazit svoj revolt necim... ali ono što se "vrti" u tim mladim glavama mi je nerazumljivo?

cemu neko furanje na depresiju ili nešto slicno... imam dijagnosticiran anksiozno/depresivni poremecaj... između ostalih... imao sam i pokušaj suicida... sve to kao posljedicu PTSP-a... idem redovito kod psihica, uzimam terapiju... i znam dobro iz prve ruke kakvo je to sranje... stoga mi niko ne može tvrdit da je samoozljeđivanje, suicidne misli, depresivna stanja... nešto normalno!?
Who dares wins!
Back to Top
karlo_crveni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karlo_crveni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 10:34

Originally posted by AnastasiaBeaverhausen AnastasiaBeaverhausen wrote:

neznam zašto se ljudi kao karlo vjecito osjecaju uvrijeđeni, smetani ili prozvani od ikakvih prizora i izjava koje ne preferiraju...mislim zvuciš ko š5godišnji bleker s ribnjaka, mene bi bilo sram...live your god damn life if you have any
 

Panker sam i ta feminizirana guba mi se gadi.

Volin klub crvene boje
Za njega kuca srce moje.
Back to Top
karlo_crveni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karlo_crveni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 10:36
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by karlo_crveni karlo_crveni wrote:

 Bila je skupina emosa na Domu u Splitu i nešto su govorili kako im je život ukurcu, da ce se rizat i takve stvari. Ja sam tu vecer popija i doša sam do njih sa nožen od 20 cm i pita : Ocete se rizat? Pobigli su ca.
 

Kontam da im ne bi imao muda pric da nisi popio, emaci su zahebani, u svakoj carapi drže bar jedan žilet pa se ti kaci s njima

 

Mlatija sam ih i trizan i pijan.

Volin klub crvene boje
Za njega kuca srce moje.
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 10:39
Pheonix,

ni ne mislim na ništa drugo nego na prosuđivanje na osnovu izgleda. Sigurno ne bih volio da mi se dijete naoružava žiletima, ali ako bi se obuklo kao osoba na fotografiji ne bih sigurno mislio ništa loše. Možda nije moj stil odijevanja, ali tko sam ja da sudim? Na osnovu oblacenja možda možemo dijete smjestiti u neku subkulturnu skupinu, ali ne mislim da možemo prosuditi hoce li se izrezati žiletima. Nasilje prema sebi i drugima, samoubojstvo i slicne gluposti koje netko može uciniti, sigurno ne proizlaze iz nacina oblacenja. Ne bih rekao da se netko samoozlijeđuje samo zato jer je to "đir" te subkulture, prije ce biti da postoji neka pozadina cijelog slucaj.

Iskreno, radije bih da se moje dijete odijeva poput emosa nego opija kao ja nekad ;)
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 10:44
Originally posted by karlo_crveni karlo_crveni wrote:

Originally posted by AnastasiaBeaverhausen AnastasiaBeaverhausen wrote:

neznam zašto se ljudi kao karlo vjecito osjecaju uvrijeđeni, smetani ili prozvani od ikakvih prizora i izjava koje ne preferiraju...mislim zvuciš ko š5godišnji bleker s ribnjaka, mene bi bilo sram...live your god damn life if you have any
 

Panker sam i ta feminizirana guba mi se gadi.



Evo Pheonix, radije bih da mi dijete bude emos nego "panker" poput ovoga... I ja sam se nekad nazivao pankerom, ali nisam nosio niti vadio na nikog nož od 20 cm...radije sam brijao na ljubav i jednakost. To je za mene znacilo biti panker. Ovaj slucaj dovoljno govori o tome da izgled i pripadnost nekoj skupini ne znaci da smo isti u glavi . Ocito ne stoji ona "s kim si - takav si"...
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.