New Posts New Posts RSS Feed - METAL glazba  =)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

METAL glazba =)

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 11:50
Htio si rec da oni nisu normalni a ti okolo hodaš sa nožem od 20 cm? Batina je iz raja izašla velim ja
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 11:52
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Htio si rec da oni nisu normalni a ti okolo hodaš sa nožem od 20 cm? Batina je iz raja izašla velim ja



Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 11:59
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Htio si rec da oni nisu normalni a ti okolo hodaš sa nožem od 20 cm? Batina je iz raja izašla velim ja



Rijeąeno na PM.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 12:15
  Da strašno, mislim , suzdržal bum se od daljnjih komentara jer ........izbacili me buju s foruma
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 13:17

Originally posted by karlo_crveni karlo_crveni wrote:

 Bila je skupina emosa na Domu u Splitu i nešto su govorili kako im je život ukurcu, da ce se rizat i takve stvari. Ja sam tu vecer popija i doša sam do njih sa nožen od 20 cm i pita : Ocete se rizat? Pobigli su ca.
 

Kontam da im ne bi imao muda pric da nisi popio, emaci su zahebani, u svakoj carapi drže bar jedan žilet pa se ti kaci s njima

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 13:24
 Ja u životu nisam vidio 'emace'...
Ili sam ih vidio a nisam registrirao..
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 13:43
neznam zašto se ljudi kao karlo vjecito osjecaju uvrijeđeni, smetani ili prozvani od ikakvih prizora i izjava koje ne preferiraju...mislim zvuciš ko š5godišnji bleker s ribnjaka, mene bi bilo sram...live your god damn life if you have any
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 14:09
Hm... mogu za sebe rec da sam veci liberal nego Budiša... al si ne mogu smislit što klince "tjera" na takvo ponašanje, odjevanje... muziku ko muziku ne razumije uopce    ... doduše... možda i mene neko cudno gleda zbog "konzervativnog" stila odjevanja ili muzike koju slušam !?
Who dares wins!
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 16:57
 je***a,netribas sad mozen na njih. pusti ih u kurac nek se ubijaju ako oce,necu ja plakat za njima, ali iskreno da iman sina koji je u takvin direvima nebi mi bilo niti malo drago,jadni roditelji
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 18:04
  Al bi mi jos bilo manje drago da mi sin pijan misli da je cool nosit nož okolo.Onda bi se tek zabrinuo
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 18:20
upravo tako...neznam vidiš li ti zmaju koliko više štete rade ti tradicionalni tzv pravi muškarci/ hrvati od emaca koji placu u svojoj sobi...kom oni seru, kog napadaju jer im disanje pored njih ugrožava testosteron? nikog! a tradicionalni "muškarci"? uh cek da izvadim popis al da je ovo prihvacenije jer su kriteriji pobrkani, opet nimalo ne cudi, nažalost.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 18:33
I tradicionalni/pravi muškarci i emaci su poremecene licnosti...NHF.

Zar je tako teško bit normalna osoba?
Rijeąeno na PM.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 18:51
slažem se da su obje vrste poremecene, ja ne branim tu nijednu stranu vec sam htjela pokazati tko radi manje zla...nekako sam sklonija ljudima koji puštaju druge na miru iliti nije me briga što tko radi sa svojim životom ako ne ugrožava moj ni na koji nacin jer ne mislim da sam mjerodavna govoriti što je "pravo", a što "krivo"...a neki si ljudi uredno daju pravo za tako nešto i imaju ogromnu potporu istih takvih koja im kakti daje pravo da napadaju sve što je drukcije...te subkulture male blesave djece jesu glupe na svoj nacin, ali bar ne rade to. i teško je biti normalna osoba jer za tako nešto moraš otkriti tko ti jesi, a to nije obicno tako "dobro" upakirano a point je u formi, ne dasržaju iza-zato kažem da su kriteriji obrnuti
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 19:02
Originally posted by AnastasiaBeaverhausen AnastasiaBeaverhausen wrote:

upravo tako...neznam vidiš li ti zmaju koliko više štete rade ti tradicionalni tzv pravi muškarci/ hrvati od emaca koji placu u svojoj sobi...kom oni seru, kog napadaju jer im disanje pored njih ugrožava testosteron? nikog! a tradicionalni "muškarci"? uh cek da izvadim popis al da je ovo prihvacenije jer su kriteriji pobrkani, opet nimalo ne cudi, nažalost.


E svaka cast! Mrzim kad netko izigrava muskarcinu ili je jak na nekim rijecima! Kad mrzi crnce, zidove, muslimane, emace, gay ljude, ove one, mrzi cijeli svijet, sve bi ih poubijao bla bla bla... Onda ode u teretanu malo se ubilda i odmah je najjaci u gradu i tak to, hoda uzdignute glave i nosom para oblake ... Mah, screw that dude!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 19:15
  Ovdje jedino govorimo o djeci a ne muškarcima A slazem s eu potpunosu sa Anastasiom, drazi su mi ovi kaj nikog ne diraju nego takvi kaj silom, bahatošcu i glumljenjem frajera(ali naravno glume samo dok su u društvu) hrane svoj ego i pokusavaju skrenuti pozornost na sebe i biti veci u ocima ljudi kojima su okruzeni, a to su najzalosnije ljudi poput njih, malih moralnih vrijednosti.
Tak da je i to poremecaj i želja za pozornošcu kao i kod emaca, što god to bilo

Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 19:18
  ma emachi bar nikog ne diraju, a to sto se rezu, to je njihova stvar... Lol a ja mogu sa katanom ic strasit ljude okolo onda
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.