New Posts New Posts RSS Feed - METAL glazba  =)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

METAL glazba =)

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 8>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 12:31

 Perish evo ti jedan naš osjecki bend koji ce isto bit predgrupa behemothu i deformeru

http://www.youtube.com/watch?v=nzhbfFe4CDI

manje više bend sastavljen od, po meni, najboljih muzicara tog smjera u os

btw, nije loše ono što si postavio, neki kombo smjerova jel 

Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 14:52
Ah inace mi ne radi prokleta zvucna na kompu , tak da sto god meni posaljete, uzalud... Al pogledat cu na kompu od starog.... Sta sviraju ti?
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 01:27
  Pao metal u zaborav... ccc Ajmo ljudi... Sto mislite o new breed metal glazbi? Ili ste old school?
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 07:27
oldskul

ove njubrid pizdarije mi idu na ...

što nervoznije, to bolje

assuck
Back to Top
karlo_crveni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karlo_crveni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 12:40

 Pozdrav ljudi.

Kad je ovogodišnja jadrija i koji ce bendovi svirat?

Volin klub crvene boje
Za njega kuca srce moje.
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 13:56
  to ti je pocetkom 8mj uvijek! http://www.myspace.com/martinskafesta ....
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 13:57
Originally posted by mesek mesek wrote:

oldskul

ove njubrid pizdarije mi idu na ...

što nervoznije, to bolje

assuck


Ajde emachi su zakon ... Zamisli nabildanog emosa?
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 14:14
Originally posted by All Shall Peris All Shall Peris wrote:


Originally posted by mesek mesek wrote:

oldskul

ove njubrid pizdarije mi idu na ...

što nervoznije, to bolje

assuck
Ajde emachi su zakon ... Zamisli nabildanog emosa?


bio jedan takav u os... i cura ga pretukla... i kmeco je kad mu rekla da se ševi okolo a on jadnik cekao 2,5 godine... al ne moš rec da nije zavrijedio

emo is filth!
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 14:56
  hahaha a jbg :D ... Ma nemam ja nishta protiv emacha, cak mi je njihova i glazba dobra i slusam malo screamo... Al pickice su :D
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 18:01
 da pickice, one iz tokio hotela i slicna sranja sve triba deportirat na neki otok i izdvojit ih iz civilizacije
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 21:56
khm khm što li je ovaj topic odjednom poceo bazdit homofobijom ili bar fobijom od momaka koji ne lupaju šakom o stol i nisu opsjednuti pojmom "biti muško"... ne volim ni ja tu glazbu ni subkulturu, ali imam dojam da iz posve drugih razloga...jedan od njih sigurno nije nelagoda pored iceg što vi nazivate "pickastim"
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 23:27
 je***a meni su pickasti, inace neman ja nista protiv pedera, al neman nista ni za njih
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 23:53
  Ma ja sam fakat tolerantna osoba, nemam nista protiv gay ljudi, neistomisljenika na vjerskom, rasnom i dr. planu... Ok, u ekipi nema bas nekih emacha po izgledu! Meni se gadi njihovo stanje "depresije" i nekakvog stalnog samosazaljena... A i rezanje nije in ... Odjeca je cak i cool u umjerenim kolicinama... A glazba? Glazba mi je super ; ! Cura mi npr to slusa, al ne izgleda kao emo, nego klasicni "metal stil odjevanja" , ko i ja sto cak ne podrazumjeva majice na bandove jer sam to "prerastao" ...
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 10:19
Komentar ni nije tolko išo tebe i slažem se, iz istog razloga ni ja ne volim tu subkulturu, ali kad pogledaš, svaka ima nekakvu "pricu" oko sebe-kod emo je to false depression, kod ostalih nešto drugo, tako si je najlakše "kupit osobnost".
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 10:27
kolektivno plakanje

ma bmk, i za emo (nije moj đir) i gore spominjane homo (smanjuju konkurenciju) tak da... ko voli, nek izvoli

ja ne

grrrrrrrrrrrrrrinnnnnnnnnnnd!!!!!!!!
Back to Top
karlo_crveni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karlo_crveni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 11:43
 Bila je skupina emosa na Domu u Splitu i nešto su govorili kako im je život ukurcu, da ce se rizat i takve stvari. Ja sam tu vecer popija i doša sam do njih sa nožen od 20 cm i pita : Ocete se rizat? Pobigli su ca.
Volin klub crvene boje
Za njega kuca srce moje.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.