New Posts New Posts RSS Feed - cucanj i Deadlift
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

cucanj i Deadlift

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 22:21
Ova tehnika najbolje mi paše :) Avangarde vidiiš kako lijepo spusti na pod :D hehe
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 22:35
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ova tehnika najbolje mi paše :) Avangarde vidiiš kako lijepo spusti na pod :D hehe


ma mrzim leđa
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 22:37
Kada budeš sama svoja .... zavoljet ćeš ih :D vidit ćeš ....  bit ćeš prava cura hahaha :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 22:48
Večeras radio deadlift... O j**** ti, kakve izolacije, ovo je zakon! Zateze sve od koljena na gore!
Oduševljen sam ! :)

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 22:50
Osobno najdraža vježba :) često pretjerujem sa snjom dok mi se ne povrača usred treninga... onda odem ostalo odraditit hehe :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 22:55
Al još uvijek mi nije jasno kako se to treba baciti teg... :)
Meni večeras pokaza trener u teretani da se spušta do odredjenog položaja, pazeći na ravna leđa, i onda opet gore... to je jedan rep...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 23:04
Gledaj.... kroz moje osobno iskustvo..što sam naučio.... a to je .... da pratiš sebe... svoj prirodan pokret... nađi neki predmet na podu.... znaš od prilike kako ide DL ... primjeni to na predmetu...znači ne fokusiraš se na težinu...na ništa...običan je predmet nećeš toliko razmišljati...i izvesti ćeš pokret onaj koji ti je prirodan da podigneš...puno ima rasprava kako je nešto pravilno dizati kako ovo ono....svačiji savjet ti može biti i dobar i loš.... što se tiće tebe osobno...

Prvo prije svake vježbe...koju god naučiš..ili pokušaš...prati svoje prirodne pokrete...stišći mišiće...gledaj položaj tijela....prati kretnje..saginjanje....ma sve....onda primjenjuj te pokrete..sa pokretom vježbe.... tako ćeš najbolje naučiti...

Moj pokret sam ono slušao ljude..iz svojih iskustva...i neki su mi pomogli neki ne....jednostavno.... moraš imati svoj raskorak...svoju poziciju...svoju ispravnost leđa....svoj trzaj...... pokušaj se fokusirati....preporučio bih ti..a sada probaj pa javi....znači šipku vućeš uz nogu...osjetiš kako te lagano grebe...ilištipka dlake hehe.... kada dođeš u ispravan položaj možeš se malo nagnuti koji stupanj iza ja to volim stisneš se i vratiš polako koliko možeš zadržati se dole.... neki odmah bacaju čim se isprave...neko se ne naginje...neko nisko drži ...netko više noge upotrebljava...

Glavno ti je da uzmeš fokus na skupinu koju želiš pogoditi i probaj se stovriti u tom filmu...znaš kako ide pokret..znaš kako izgleda kada se isteže mišić dok radiš određene vježbe..probaj po tome raditi...i povisi malo utege ako imaš što ispod da staviš..da možeš leđa lijepo držati da ti ne strada kralježnica..radi ju pametno...ne forsiraj težine :) Sa vremenom će doći :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 23:25
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ova tehnika najbolje mi paše :) Avangarde vidiiš kako lijepo spusti na pod :D hehe

Tko nas je to posjetio?  Tongue Smile
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2014 at 06:34
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ova tehnika najbolje mi paše :) Avangarde vidiiš kako lijepo spusti na pod :D hehe

Tko nas je to posjetio?  Tongue Smile

hehehe e sad me se nećete moći riješiti opet haha :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2014 at 07:02
Ja sam se isto pronašla kod DL.
Radim klasični i rumunjski - tj. sad mi je jasno da je rumunjski i stiff leg ista stvar - iako su mi mnogi tvrdili da nije pa sam bila zbunjena :/
Ali da, pokret dođe prirodno s vremenom, jedino što uvijek pazim da su mi leđa ravna i da se spuštam do te razine do koje ih mogu držati ravnima, a u principu sad već dotaknem utegom pod (u početku sam imala po 1 ili 2 utega kao podlogu)
Ne bacam šipku iz gornjeg položaja, kod nas se to ne radi

I svaki put osjetim kako mi ovaj rumunjski je*eno pogodi zadnju ložu

Mett
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2014 at 07:24
opa mett, feniks se uzdiže iz pepela hehe :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2014 at 15:44
hehehe a šta ću ja bez vas ne ide hehehehe Hug

Da da rumunjski odlično pogodi zadnju ložu....samo Irija draga pazi da velike težine ne stavljaš....ja sam nedavno ozlijedio  zadnju ložu ... uf vrlo ne ugodan osjećaj :S Pažljivo kod te vježbe :D

A gledaj... možeš ti i baciti..mada većina koji to rade.... mislim koliko sam pratio... su power lifteri...i ciljaju veću kilažu.... da spuštaju dole još ...ne bih baš išlo :D.... ja sam isto prošli mjesec radio više power lifterski...i bacao sam ga....a to mi se nikako ne sviđa...budim pola kućei susjedstva a i volim cijeli pokret...od točke a do b pa nazad do a hehehe :)

Pazi na ta leđa da su uvijek čvrsta bravo! :))) tako volim...i kada osjetiš da ti leđa popuštaju...i ako imaš snage....ne bih ti preporučio da dižeš zbog ozlijede...ili ako osjetiš da imaš snage...radije ga spusti pričekaj par sekundi..dok ne dođeš ka sebi da ti leđa budu čvrsta i diži...ja par sekundi uvijek pričekam..do sraka da dođem..fokusa namjestim se i opa dižem heheheh :D 

ajoj što mi je drago opet svama biti :D 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2014 at 17:53
Meeettttt
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2014 at 18:16
Scarpyyy HeartHug
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2014 at 19:10
Ma nejdem ti ja na velike kilaže na DL za sada.
Zlatna sredina mi je 45kg, sa 50kg mogu tek 5 ponavljanja nakon serije sa 45kg, a pokušavam radit 3x8 tako da će to još pričekat :D
Na prvom mjestu mi je da sve bude pravilno, a lako za težine.
Znam da se puno ljudi žali da ih bole leđa dan-dva nakon DL, dok ja sva sreća nemam s tim problema
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2014 at 14:39
Uh mene nekada zna 2-3 dana dole držati kao da me netko šutnio nogom u leđa :D uf što volim kada ih osjetim :D

Kod DL ja vučem neku sredinu.... nekih 6-8 ponavljanja...jer i ako je mala težina...valjda taj pokret...nakon 10 i više ponavljanja..jednostavno negdje zazuji mi nešto u glavi...a i šake nisu baš najbolje za tu vježbu na toliko ponavljanja ... kod mog hvata i debline te šipke...pa onda tu negdje i držim taj broj :)  prikladan mi je hehehe :D

Ne sekiraj se za težinu... ja znam par cura gdje dižu više kila od mene na DL hehehehe :D ja to polagano :D

3 puta 8? ja radim u 6 serije ga :D

Preporučio bih ti da daš si još koju seriju :)))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.