New Posts New Posts RSS Feed - Vozdrica!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vozdrica!

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2010 at 20:38
   Trebao si smisliti neki bolji naslov za ovu temu... ja sam tek sada otvorio.






Respect
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2010 at 19:30
ocekujemo još slicica od tebe

i ovaj, gledam potpis pa si mislim..ma ne trebaju ti tih š0 sati sna, bolje ti odspavaj 8 pa 2 ostavi za trening
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2010 at 14:48

Hvala vam puno narode, vjerujte znace mi puno sve pohvale, postaju moja dodatna motivacija...

HVALA SVIMA; VOLIM VAS NARODE!!!

Train Smart. Eat Right. Sleep 10 Hours a Day.
Back to Top
beebica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote beebica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2010 at 19:14
wow, skroz drugi covjek:) svaka cast
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2010 at 18:28
  svaka cast borg....kakva promjena...nevjerovatno kako bolje izgledaš....svaka cast
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 22:04
Kao što su svi rekli, SVAKA cAST! Baš mi je drago što si promijenio svoj život na bolje i što si sretan, zdrav i fit! Svaka cast, samo tako nastavi!

"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
Zdghost View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Lipanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zdghost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 21:05
Svaka cast majstore, i samo tako nastavi.





P.S. isprike za prazan post " wrong button"
Back to Top
Zdghost View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Lipanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zdghost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 21:03
 
Back to Top
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 00:57

Originally posted by IngridPoleDance IngridPoleDance wrote:

  cestitam!!!
 

Thx!

Train Smart. Eat Right. Sleep 10 Hours a Day.
Back to Top
IngridPoleDance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote IngridPoleDance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 11:36
  cestitam!!!
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2010 at 15:37
Svaka cast na ovome svemu sto si uradio za sebe prije svega..ali i za nas koji se kanimo vec dugo vremena ali nikako da istrajemo. Nadam se da cu i ja ovaj put uspijet doci do cilja a to je -š5kg...Cestitam jos jednom
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2010 at 09:59
BorG, svaka cast

Svakako preporucam da se baciš na pisanje bloga i udijeliš ekipi koju pametnu
Sve pohvale
Back to Top
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 18:10
 i da... jedan savjet svima koji planiraju radit ovako nesto... nikada, al nikada nemojte reci da ste na dijeti... jer to stvara nevjerovatan pritisak i vecu zelju za "zabranjenim vocem" nego inace... uvjerite sebe da niste na djeti, samo se zdravo hranite, sto je zapravo i tocno... i da... brzih i jednostavnih nacina da se ovo uradi, jednostavno NEMA!!! Sve sam probo, nista nije islo, treba regulisat ishranu i navike dugorocno, onda mozete ocekivat rezultate
Train Smart. Eat Right. Sleep 10 Hours a Day.
Back to Top
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 17:58

 Hahah Hvala, hvala

@Gyim_girl ooo havala ti puno, ali dooosta si ti meni pomogla oko ovoga, vjeruj mi... neki tvoji savjeti su mi puno znacili  , a temu bi trebao napravit, al sam malo slab sa vremenom, a vjeruj mi ima stvarno dooosta hihihi

@Spiral prelomni trenutak, pa jos jedna u nizu zezancija na taj racun, jos jedna u nizu djevojka koja ti kaze da si dobar u dusi, ali mozemo bit samo prijatelji hehe znas te price... jednom sam samo rekao sebi, alo, sta ti je... gdje ide zivot? I sam nesto u jednom trenu, prebaci u glavi i kazes, dosta!!! Treba bit tvrdoglav, na pocetku krene extra, do duse, ja sam se prvo potkovao znanjem, par nutricionistickih knjiga, vjezbe, zdrava prehrana, kolicina kcal,  u pocetku ideee... poslije postane tesko, al kad to prevalis, sve to postane navika, sada ne bi znao drugacije zivit, zdrava hrana, vjezbanje, trcanje, teretana... sad bez toga ne bi mogao  . Ak trebas koji konkretan savjet, slobodno pitaj, al vjeruj mi, ne postoji osoba koja te moze nagovorit na ovo, dok sam ne shvatis

Train Smart. Eat Right. Sleep 10 Hours a Day.
Back to Top
Spiral View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Spiral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 10:21
Wow...   Kako si došao do prelomnog trenutka i ubacio u novu brzinu i stanje?? što ti se prelomilo?? Koja je bila motivacija??
Jako zanimljivo, skroz drugi covjek...  
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 09:38
wooow vidi BorGaaa

ma svaka cast, kako volim ovakve transformacije

di je sad onaj xfit il kako vec koji vješto pljuje po ovom forumu i "neznalicama" na njemu...

BorG, samo nastavi tako dalje i podijeli s nama svoja iskustva. Zapravo bi možda cak bilo dobro da otovriš svoju temu gdje ceš napisati tocno kako je išla transformacija...ako samo jednog ili jednu motiviraš, puno ceš napravit

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.