New Posts New Posts RSS Feed - pozz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozz

 Post Reply Post Reply
Author
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozz
    Posted: 14 Lipanj 2010 at 19:47
Gainer kao i svaki drugi, ja bih ti preporucio od suplementacije samo osnovno whey i dextroza i to je to.

Pare uloži na hranu, jedi što više, probaj sastavit neki jelovnik pa da vidimo na cemu si

I naravno trening
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Marko818 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marko818 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2010 at 19:25
e hvala na odgovoru..mene zanima mass tech preporucio mi je lik sto to prodaje kaze da je jako dobar wheigt geiner..i uz vjezbu i prehranu moze odlicno djelovat...ja neznam nis o tom proteinu ako mi mozete opisat taj protein...unaprijed hvala
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 21:39
Napisao si puno gluposti 

Hrana je slicna steroidima, što je više budeš konzumirao, bit ceš veci i rast ceš više.

Evo ti odlicna kombinacija: puno hrane iz cistih izvora (meso, svježi sir, jaja,zobene,mlijeko,riža...), trpaj što više možeš, treninzi neka budu heavy: deadlift, squat, bench press, millitary press, zgibovi i dipsi. Za pet-šest mjeseci javi rezultate.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Marko818 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marko818 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 20:38
prvo pozz svima,odlican je forum.znaci imam š7 god i jako sam mrsav imam š.80.i imam 60kg..htio bi se udebljati i zanimaju me proteini, i takvi dodaci i koj bi bio najbolji..pitao bi dal imama nes slicno staroidima sto brazo rastu misici i da se ne uzima u inekcijama...neznam puno o tome tako moli vas nemojte se ljutit ako sam napisao koju glupost..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.