New Posts New Posts RSS Feed - pro.nutrition proteini
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pro.nutrition proteini

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2007 at 15:06
Ovo od pola kile ti nije u vrecici nego je u plasticnoj posudici, dosta prakticno je napravljena vidjet ces.
 
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2007 at 22:32
OK , ja skupljam pare pa da imam za vise od vrecice , dosada sam cuo samo pohvalu za okus , a sada kakvi su rezultati vidjet cemo... 
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2007 at 21:04
Evo ja sam kupio danas whey od pro nutritiona, i mogu rec da mi se svidja, super se otapa bolje od ikog drugog kojeg sam ja probao, nije jako sladak ima onako vise neutralan okus , a to je dobro jer znaci da nema puno zasladjivaca, i puno je nekako laksi za zeludac nego npr. weider

Sve u svemu, jako mi se svidja, vidjet cu s vremenom jos kako ce bit
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2007 at 23:59
To ti je na školjicu, tamo odmah blizu pocetka Trsatskih stuba, samo sta ne ides po stubama,nego prodjes dalje ravno, i onda ces vidjet biljnu ljekarnu " Naturel" 
Back to Top
elated View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote elated Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2007 at 13:35
znaci stigao je u ri
super,kad ovaj potrosim onda idem kupit taj da probam i ja,iako nije ni ovaj multipowera los al treba malo  isprobat
gdje je ta trgovina u rijeci,koji dio rijeke

hvala
Live fast die fun!!!
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2007 at 01:08
Vice, svaka ti cast

Hvala ti puno

Evo taman kad mi ponestane weidera , a to ce biti za nekih tjedan dana, odmah idem tamo po pro nutrition da probam, vjerujem da cu bit zadovoljan

Back to Top
vice View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vice Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2007 at 22:09

Ive_ri

eto od slijedeceg tjedna pro.nutrition u Rijeci - Naturel

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2007 at 11:54
Hvala ti puno

Jedva cekam da dodje u Rijeku, odmah kupujem isti dan
Back to Top
vice View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vice Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 22:53

 @Ive_ri

pozdrav. budem ovaj tjedan kontaktirao Naturel da li su zainteresirani za suradnju, pa cu pustiti post

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 19:19
A i sad sam vidio da je David dao mail u jednom postu na forumu preko kojeg se moze narucit te proizvode!

Mislim da cu ipak pricekat malo, jer vjerojatno ce vrlo brzo doc i u Rijeku, kao sta kazes!
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 18:35
  Tocno na forumu je bio clan koji se bavi proizvodnjom tih dodataka. Ti proizvodi ce doci u rijeku tako da se ne sekiras.
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 12:01
Na ovom forumu sam dobio informaciju da pro nutritiona nema nigdje za kupit u Rijeci, ali da se moze nekako narucit!

Pa ako netko zna, kako da to narucim i preko koga?

I  mislim da  je bio jedan clan foruma koji ima veze s nekakvom nabavom ili nesto u pro nutritiona u Hrv, pa ako moze sredit da cim prije pro nutrition dodje u Rijeku

Hvala
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.