New Posts New Posts RSS Feed - Amaterka moli za pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Amaterka moli za pomoc

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
lulu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lulu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Amaterka moli za pomoc
    Posted: 26 Ožujak 2007 at 13:38
Hi!
Evo prvi put sam na ovom forumu i dosla sam iz istog razloga kao i vecina pocetnika.
Nisam debela, nego se radi o nedostatku discipline u mom zivotu samo kada je rijec o vjezbanju. Tako mi se tesko  pokrenuti.  Jedem  jako zdravu hranu ali sam ovisnica  o slatkisima i tu nastaje problem.  S vremenom sam se pocela prezderavati i omlohavila sam, a vjezbanje je (svjesna sam) jedini nacin da prestanem kukati i nesto napravim sa sobom. Idem na yogu i gipka sam, ali mi treba savjet oko vjezbi kojima bi ucvrstila svoje misice ( ne nabildala ih) i eventualno skinula 2-3 kile.
Volim voziti bicikl - moze li on biti rjesenje? Molim vas da mi date neki link s vjezbama kako bi napokon pocela nesto ciniti za sebe. Kako se dodatno motivirati, jer lagano pocinjem biti frustrirana............
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2007 at 14:14
Najprije cu ti pozeljeti dobrodoslicu na ovome forumu, ukljuci se u rasprave, pitaj sta god te zanima.

Konkretno , sta se tice tvoga pitanja, evo ti najprije gif prikaz vjezbi i njihovo objasnjenje, vec je bilo rijeci o tome na ovome forumu pa izvoli link, tamo imas napisane neke web stranice koje ti imaju detaljan prikaz vjezbi i njihovo objasnjenje pa si malo pogledaj!
https://www.fitness.com.hr/forum/forum_posts.asp?TID=2š5& PN=š

Ali, ako kreces u teretanu, ja bi ti svejedno svakako preporucio da si uzmes trenera koji ce ti napisat program i pokazat ti pravilno izvodjenje dosta tih vjezbi, jer tako ces svakako imat puno vise volje nego da sve to moras sama , a i jako je vazno da odmah pocnes pravilno vjezbati, da ne izvodis neke vjezbe na krivi nacin.

Super je sta ides na jogu, svakako to nije na odmet.

šta se tice ovog sta si rekla da se zelis ucvrstit a ne nabildat , ne boj se da ces se nabildat, neki ljudi misle da se nabildati tako lako a vecina nas se ne moze nabildati ni da hoce, tako da se ne moras toga bojati.

šta se tice prehrane imas na ovome forumu dosta rasprava o tome, pa si malo pogledaj po forumu da sad sve ne pisem ponovo jer ima puno tih programa prehrane i toga vec zapisano. Ali svakako se kloni slatkisa!

Bicikl je dobar crobni trening, ali dobar ti je i orbitrek i veslac i traka za trcanje sve te crobne vjezbe su dobre za sagorijevanje masnoca.

A sta se tice motivacije, samo ti kreni na trening (vjerojatno si mislila na teretanu) i vidjet ces kad krenes da ces imat sve vise volje pogotovo jos kad se budu vidjeli rezultati , onda ces se jos vise uzivit!

Sretno! Uzivaj u treningu
Back to Top
lulu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lulu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2007 at 14:27
Hvala ti na pomoci! Ne volim teretane nikako. Ali bicikl novi je kupljen. Mozda bih se trebala uhvatiti bicikliranja u kombinaciji s vjezbanjem. ( koliko cesto, hm).
Problem su mi ti slatkisi. Prava sam ovisnica! Želja mi je da svaki dan izdvojim sat vremena za vjezbanje jer bih se puno bolje osjecala i uklonila bol u ledjima zbog sjedenja. 
Back to Top
Tanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2007 at 14:49
Lulu,ko da sebe slusam..Obozavam cokoladu, bez nje ne mogu zivjet.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2007 at 23:49
Ako ne mislis u teretanu, doma onda vjezbaj na toj bicikli i kupi si jos po mogucnosti neke male utezice s kojima mozes raditi puno vjezbica za oblikovanje tijela.

A slatkisa  probaj cim manje, svi mi pojedemo neki put kekse i cokoladu, ali nije dobro da to radimo svaki dan, cim rjedje to bolje
Back to Top
lulu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lulu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 11:03
Nije sobni nego terenski biciklic. 2 sata dnevno valjda cebiti dosta,a? 
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 11:50
Pa oce , svakako , ne moras 2 sata , sat vremena na dan je sasvim dovoljno, neki put odi s biciklom , neki put trci, pa usput stanes negdje i malo trbusnjaka napravis i tako to!

Tako ja po ljeti uz more malo trcim, pa stanem i napravim seriju trbusnjaka na stolu za stolni tenis, pa opet trcim , pa napravim malo zgibova na nekom stablu i tako!

Budi malo kreativna , ne moras uvijek istu aktivnost, ima puno vjezbica koje mozes raditi!

Uzivaj
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 18:16

Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

Ako ne mislis u teretanu, doma onda vjezbaj na toj bicikli i kupi si jos po mogucnosti neke male utezice s kojima mozes raditi puno vjezbica za oblikovanje tijela.

A slatkisa  probaj cim manje, svi mi pojedemo neki put kekse i cokoladu, ali nije dobro da to radimo svaki dan, cim rjedje to bolje
 

Ja pojedem svaki dan i opet mi nista....ozbiljno

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 18:32
Originally posted by caba caba wrote:

Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

Ako ne mislis u teretanu, doma onda vjezbaj na toj bicikli i kupi si jos po mogucnosti neke male utezice s kojima mozes raditi puno vjezbica za oblikovanje tijela.

A slatkisa  probaj cim manje, svi mi pojedemo neki put kekse i cokoladu, ali nije dobro da to radimo svaki dan, cim rjedje to bolje
 

Ja pojedem svaki dan i opet mi nista....ozbiljno

  dugo te nije bilo legendo...da se nisi ozenio???
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 19:26
Evo nam cabe opet!

Super da si malo opet dosao!

Ma ja znam pojest cokoladu ili kekse ali ne tako cesto!

A mislim i da cesto jedem da se nebi udebljao, jednostavno sam mrsavi tip, tesko bi dobio salo ali tesko dobivam i misicnu masu!
Sve ima svoje
Back to Top
lulu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lulu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 21:50
Imam srecu pa lako sredim liniju, ali mi je problem steci naviku da svakodnevno vjezbam ne samo radi izgleda, nego radi fizickog i mentalnog zdravlja. Disciplina mi nedostaje! 
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 22:13
idi u vojsku :) 
Back to Top
lulu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lulu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 22:23

 
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 22:30
pa to ti je najbolje 
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 22:32
mozes umjesto mene 
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 22:41
a i ja sam takav neki , nema sanse da bih se natjerao da duze od 2 tjedna radim kod kuce nesto s bucicama ili biciklom...

ne znam koliko ti ekipa ovdje moze pomoci ako toliko ne volis teretane , jedino mozda da se dogovoris s nekim , pa da svaku vecer par krugova bicom oko naselja

u svakom slucaju , nije ni teretana tolko opako mjesto
  
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.