New Posts New Posts RSS Feed - kako dobiti š0-tak kg
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kako dobiti š0-tak kg

 Post Reply Post Reply
Author
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kako dobiti š0-tak kg
    Posted: 24 Sijecanj 2008 at 23:47
Originally posted by Tactic Tactic wrote:



Ne znam u kojem si to tocno dijelu procitao da sam ja uzimao gainera ili da sam se ja prebacio na mrsavljenje... Ali da, znam dvoje ljudi koji su navalili na to i sada imaju stomacine kao trudnice! DA-rade program za mrsavljenje! Uostalom nisi procitao niti onaj dio -jesti 6 puta na dan-
Isto tako nisam napisao sto jesti!


Ma nemoj me sad hvatati za svaku rijec. Mislio sam da si ti jedan od njih koji su se poslije prebacili na mrsavljenje -> ocito zabuna.

I procitao sam onaj dio - jesti 6x na dan. Ne brini.
Back to Top
Tactic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tactic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 23:02


Ne znam u kojem si to tocno dijelu procitao da sam ja uzimao gainera ili da sam se ja prebacio na mrsavljenje... Ali da, znam dvoje ljudi koji su navalili na to i sada imaju stomacine kao trudnice! DA-rade program za mrsavljenje! Uostalom nisi procitao niti onaj dio -jesti 6 puta na dan-
Isto tako nisam napisao sto jesti!
No fear!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2008 at 19:26

Originally posted by tregeze tregeze wrote:

zanima me kako u najkracem vrimenu dobiti š0-tak kilograma.
sta bi trebao uzimati
 

Posudi š00 filmova, naruci (da slucajno ne potrosis nesto energije odlaskom po njih) dostavu tuceta krafni svakih nekoliko sati, zavali se u fotelju i uzivaj!

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2008 at 23:28
Originally posted by Tactic Tactic wrote:

Prvo pozdrav svima! Pratim forum duze vrijeme, ali evo da se i ja javim!
Tregeze je bio jasan-u najkracem roku š0kg! Ja ti ne zelim dati recept da ti otkaze herz! Jer na stranu zdravo-nezdravo, kvalitetno-nekvalitetno, vjeruj mi to ti ne treba!
Ako bas "nesto" zelis, uzmi gainera i jedi 6 puta dnevno! Ali kako je netko rekao u jednom post-u, gainer ti je sam secer, nezdrav i jako skup! Najpametnije ti je malo se strpiti i derati whey i kreatin, da ti se ne bi promijenio program sa dobivanja mase-na sagorijevanje (ne bi bio prvi)




Ti si se 'punio' gainerom pa si se poslije prebacio na mrsavljenje?
Back to Top
Tactic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tactic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2008 at 23:19
Prvo pozdrav svima! Pratim forum duze vrijeme, ali evo da se i ja javim!
Tregeze je bio jasan-u najkracem roku š0kg! Ja ti ne zelim dati recept da ti otkaze herz! Jer na stranu zdravo-nezdravo, kvalitetno-nekvalitetno, vjeruj mi to ti ne treba!
Ako bas "nesto" zelis, uzmi gainera i jedi 6 puta dnevno! Ali kako je netko rekao u jednom post-u, gainer ti je sam secer, nezdrav i jako skup! Najpametnije ti je malo se strpiti i derati whey i kreatin, da ti se ne bi promijenio program sa dobivanja mase-na sagorijevanje (ne bi bio prvi)
No fear!
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2006 at 18:53
Nisam mislio jedna godina nego U kontekstu "treba puno godina". Kulia stari
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Slyster12 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 93
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slyster12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2006 at 15:59
Ispravak.
Ne godina nego GODINE :D
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2006 at 15:00
 Za š0 kg misicne mase treba godina a ne mjeseci
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Slyster12 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 93
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slyster12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2006 at 00:00
š0 kila miaicne mase je jedan ogroman posao za koji ce ti trebati dosta vremena i rada.
Ne postoji ti preparat s kojim cea dobiti š0 kila miaicne mase,cak ni sa steroidima toliko nemolea
dobiti na brzinu.
Jedini savjet koji bi ti ja dao je da lijepo vjelbaa,odmaraa se,jedea i pijea whey+groldani ubacia i creatine-a i pustia da vrijeme radi za tebe.
Back to Top
zoran View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zoran Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2006 at 22:53
evo ti mojih š0 :D 
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2006 at 14:29

 Momak je stavio pitanje u "dodaci prehrani" pa vjerovatno trazi savjet koji suplement bi uzeo.Ovdje moramo povuci granicu izmedu š0 KG misica ili š0 KG masnoce i sala. Najbrli nacin za dobiti deset kg je uz nezdravu prehranu dodati neki gainer(ali to nece biti kvalitetna misicna masa nego salo.) geineri sadrze vecinom secer u svome sastavu pa nisu bas bajni za misicnu masu

A dobiti š0 kg (misicne mase) ces postici uz zdravu prehranu a od suplemenata bi preporucio(dodataka prehrani) whey protein. Moras imati na umu da ce to ici mnogo mnogo sporije nego sto si ocekivao(pogotovo ako si ektomorf)

Objasnite---ili ispravite ako sam nesto krivo rekao    





EDIT: maknut caps
 

 

Edited by caba
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2006 at 14:11
Tregeze dobrodosao

Povecaj unos bjelancevina, naravno uz vjezbanje.

Vise kolicinski jedi i povecaj broj obroka ukoliko jedes 2-3 puta dnevno.


  

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
tregeze View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tregeze Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2006 at 01:55
zanima me kako u najkracem vrimenu dobiti š0-tak kilograma.
sta bi trebao uzimati
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.