New Posts New Posts RSS Feed - Mitovi u nutrici&#ššš;nizmu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mitovi u nutrici&#ššš;nizmu

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 11:18
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



2. Otkad sad brzina nije bitna Nije li nakon treninga potrebno što brže potaknut inzulin radi nadomjestka glikogena i gašenja kortizola? I nije li nam za to potreban što brži uh, onaj što se najbrže razlaže u glukozu, zapravo što je sam po sebi glukoza? Jer ako krknemo zobene ko složen uh, dok se to razloži do glukoze...



Se sjecaš kako je spominjano da je kazein bolji za pwm? ili kombinacija pola pola whey kazein, ili po meni 70% albumen, 30 whey

A što se tice brzine da nam se nekud žuri s inzulinom, reci mi, koliko inzulina treba da nam ugasi kortizol, i što sa svime time ako pijemo DWM koji mislim da bi trebalo piti
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2010 at 12:07
Voljela bi i ja da se više svi dogovore oko toga šta je ustvari najbolje al mislim da se ne mogu nadat tome

Ja nisam strucnjak, samo ponavljam ono što sam cula i procitala na puno mjesta, iako sam isto tako na par njih procitala da izvor uh-a uopce nije bitan nakon treninga..malo ovako, malo onako, ko ce ga znat..ima istraživanja na jednu i drugu stranu...i opet, ono što jednom odgovara možda nece drugom i ostale izlizane šeme..

što se mene tice, rađe cu krknut zobene nakon treninga nego smece od dex koje btw. više ne uzimam jer mi lice divlja ko Legi :) Isto tako, sjecaš se kad si mi preporucio ne manje od 60 g dex u pwm-u jer mi se inace nece dovoljno Aktivirat inzulin? Pa opet nisam poslušala :) Znaci nije da prihvacam sve ko zakon,nego slušam neki svoj feeling i zapravo se više baziram na tome da cijeli dan ok jedem, pogotovo prije treninga....ovo drugo su sve sitnice, al opet nekako nastojim da to posložimo jer malo tupimo po jednostavnim uh-ima. pa onda skocimo na zobene i ostale kompleksne uh-e ..ovo ono...zbunjujemo ljude :)

..no naravno da sam otvorena za sve nove mogucnosti..ucim

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2010 at 00:10
 zasto bi dex bija smece?ako je cukar nemora odma bit smece,sluzi svrsi sigurno necu jest zobene uz trening nego cu pit shake
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2010 at 14:08
Gym Girl... ma znam.. problem je što su razlike gotovo neprimjetne i onda sami nikako ne možemo dokuciti što nam bolje paše, ono što još više odmaže je ogromna kolicina varijabli u cjeloj toj jednadžbi koja se zove trening i njegovi rezultati!



Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2010 at 10:54
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Gym Girl... ma znam.. problem je što su razlike gotovo neprimjetne i onda sami nikako ne možemo dokuciti što nam bolje paše, ono što još više odmaže je ogromna kolicina varijabli u cjeloj toj jednadžbi koja se zove trening i njegovi rezultati!


Istina, ali vecina se time ne mora ni zamarat, to želim rec...tim sitnicama...samo pazit da cijeli dan jedu ok..

..sad sve ovisi koliko ko želi ozbiljno zapet...onda tek pocinje igra sa tijelom :) Tu onda treba vremena da se upozna sebe....kroz trials & errors
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.