New Posts New Posts RSS Feed - Fitness centar Omnia u Zadru
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitness centar Omnia u Zadru

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
tomy11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tomy11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 14:05
  A jeste me se nadovezali...(sto bi rekao barba Luka). Ja bacim kost, kad ono saznam sve i svasta. Hvala na savjetima za teretane, ali pitanje je bilo kratko i jasno. Kad se otvara Omnia i koliko ce stajati mjesecna karta. Sve jasno, osim onoga 400 kuna. Sto znaci da ce biti manje ako je platis unaprijed. Pa valjda placaš na pocetku za mjesec unaprijed. Barem su moja iskustva takva, jer nisam cuo da se placa na kraju. Ali dobro. Hvala na informacijama.
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 14:21
vjerojatno se odnosi na višemjesecnu clanarinu, npr. za 3 mj. unaprijed ako platiš imaš popust 5%, za 6 mj. š0% ... tu opciju imaš u ostalim teretanama pa pretpostavljam da je tako i sa Omniom
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 14:38
  da na to sam mislio unaprijed pola ili god dana ce se vrtiti neka cifra od 280kn, samo ko ce dati para...on je stavio cijene iz zagreba ,a u zd niko nema vecu placu od 3000kn, jos ako je neko student kao ja , pisi kuci propalo
mrtav hladan
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 14:53
pa s obzirom ko otvara, i nije cudno... ocito ciljaju na fensi fitness za njih i njihove, ali samo oni im nece vratiti uloženo, jer u Zd takve klijentele ima malo ili je nema uopce.
živi bili pa vidili koliko je stvarno uloženo i hoce li im se isplatiti.
Strong is the new skinny.
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 15:09
  suska se da ju ulozeno 2 milijona eura u cili projekt,,,mislim da im to sluzi za pranje love samo sto ako im je za to ima i puno boljih nacina nego kroz fitness centar

divota ce biti trenirati sa tom ekipom tamo, ona dva degena od grofova i njima slicni...

chaxy oces ti tamo ici trenirati(nisam te svrstao medju fesi klijentelu, da me odmah ne napadnes  ) ili ostaje u t&t, ako si uopce i tamo
 

Edited by opasni
mrtav hladan
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 15:18
a no comment za ovo prvo...


ja nisam u nijednoj teretani opasni, ja u principu ne spadam pod fitness ekipu    imam svoj sport a od jeseni cu i malo u T&T, sad ce lito
Strong is the new skinny.
Back to Top
MikulaMali View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MikulaMali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2010 at 23:47
  opasni,što studiraš?
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 00:23
evo te mikula locira
Strong is the new skinny.
Back to Top
MikulaMali View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MikulaMali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 16:51
  ti si vec locirana,pa nije zanimljivo...
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 18:47
WTF
Strong is the new skinny.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 18:51
 ha ha ha...chaxy...šta si došla naprraviti fight i na forumu.... 
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 18:56
taman sam se fajtala 4 h u komadu pa mi i nije baš napeto... ali da ga kužim, i ne
Strong is the new skinny.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 18:59
 ha ha...pa neceš se ti fajtati...ce se oni fajtati oko tebe... ;) Vidiš da te decko locirao...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 19:13

Originally posted by chaxy chaxy wrote:

taman sam se fajtala 4 h u komadu pa mi i nije baš napeto... ali da ga kužim, i ne
 

Kak ne? Pa locirana si, hellllooo

Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 20:19
idgaf.

btw, Omnia se otvara u ponediljak.
Strong is the new skinny.
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 14:32
Originally posted by MikulaMali MikulaMali wrote:

  opasni,što studiraš?


ja sam ti filozof
mrtav hladan
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.