New Posts New Posts RSS Feed - vratila se! dnevnik preobražaja...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vratila se! dnevnik preobražaja...

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Darchy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Darchy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 02:13
e,a to je to- KOTAcIc U GLAVI!!!

jojj ljudi, super ste! baš mi je drago da dijelite samnom svoja iskustva.

ma ne znam jel to ljeninizam, znam da sam bila u jeb depri 3 god, natukla 2o kila i sve ti se nekako uspori. stagnira. maltane..sjediš i cekaš "cuda da se dese".
ma narađe bi,ne znam..platio svaaaaaa sranja svijeta samo da ne moraš raditi ništa više od baš toga, klikanja po daljinskom.
i onda ništa i ne radiš. i kad se uvališ u taj zacarani krug, pa to je prestrašnooo!!!

nedavn sam slucajno u nekom shoping centru našla na one magnetice za fržider i zapela mi je za oko recenica...
DA BI OSTVARILI SVE SVOJE SNOVE-MORAMO SE PRVO PROBUDTI!!!

e,pa tako nekako bi opisala sebe trenutno.
PROBUDIA SAM SE I TRLJAM OKICE I TEK SE SADA VIDIM...
ako me kužite???

uglavnom,da pređem na stvar...opet sam veceras radila do 23h..i evo 2 je i još ne mogu zaspati jer sam puna adrenalina od posla.
no,dobra vijest je da sam dbila novo radno mjesto i više necu raditi popodnevne,ove nocne,nego od 9 do š7h. tako da cu moci trenirati samo poslije posla.

no,što mi preporucujete,kada je najbolje u tom slucaju trenirati, da li odmah nakon posla ili prvo doma, pa onda navecer u teretanu,oko 8,9?

i pocela sam od jucer manje jesti,da se tako izrazim. nemrem se još ušaltat,priznajem, no..napisala bih vam što sam jela da mi kažete greške..

jutro-kava. cokolino (šoh)
rucak-brzinski-piletina pohana i salata (š4h)
vecera-banana (ošh)
isto sam radila do 23h.

danas;
jutro/rucak-dva jaja (kajgana.nisam stigla kuhat prje posla-š4h)
vecera-jogurt tekuci (ošh)

još uvijek mi vlada nered!!!!

nemrem se još uštosat sa spavanjem-buđenjem-prehrana u normalno vrijeme.
sve mi je zbrda-zdola.

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 20:11
Originally posted by Darchy Darchy wrote:

uuuuuuuuuuuu....moji sportašiiii...
vi ne kužite kak funkcionira mozak ljencina..najgore krenuti,al kad kreneš-onda lako

al moram priznat,sviđa mi se što ste me izbombardirali..

citam evo..


Darchy....vjeruj mi, ja te kužim

Pazi....ja nikad nisam bila u nijednom sportu. Mrzila sam tjelesni, smotana ko šlapa, uspuhana ko...ne znam što može bit tolko uspuhano. Cijelu osnovnu i pol srednje sam se vukla ko crknuti miš okolo...sa majicama oko guzice da ju sakrijem Jela sam sve i svašta - kad bi sad postavila svoj krizni jelovnik kad sam nabila š0 kg u manje od pol godine prevrnuli biste se nakon ovih mojih light primjeraka .....hodanje? Kakvo hodanje, kakvo trcanje...daj stolicu vamo!

Zato draga...nekome sportašu koji je cijeli život u tom sportskom "modu" nešto ovako i možeš rec ALI bivšoj trutini ne možeš Sve je snaga volje -ili imaš ili nemaš. Ako imaš - kreni. Ako nemaš - pomiri se s tim i ne kukaj

Ja danas odradim 5 treninga tjedno, hodam na posao i s posla, trcim, dižem se u 7 ujutro da bi prošetala natašte, kad sam doma vozam bajk, vecer prije planiram što cu jest sutradan, a onda se dižem ranije i ujutro si spremam obroke za cijeli dan da si mogu na posao nosit, kad god mogu hodat ili bar stajat - hodam ili bar stojim..itd itd...

teško je na pocetku..al zato uvodiš promjenu po promjenu..i na kraju ti se sve te promjene skupe, promijene ti se kotacici u glavi i onda skužiš kako je to zapravo - jednostavno

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Galadriel View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Galadriel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 18:53
joj i ja sam ista -ljencina. Međutim ja sam takva otkad znam za sebe. Najbolje mi je kad razmišljam: pa baš bi mogla raditi trbušnjake, a pritom stavljam tko zna koji keks u usta. I mislim: da, baš bi bilo super raditi trbušnjake

Mene te krize svako malo love, samo sad si ne dozvoljavam više od 3 dana štrajka Tako je dobar osjecaj kad ti kažu da si smršavila ili kad ti hlace spadaju da mi je onda bed sve upropastiti u 5 dana!!!!

Zato samo naprijed, idemo padati i opet se uspinjati, zar ne!?!
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 17:07
Originally posted by Darchy Darchy wrote:

uuuuuuuuuuuu....moji sportašiiii...
vi ne kužite kak funkcionira mozak ljencina..najgore krenuti,al kad kreneš-onda lako

al moram priznat,sviđa mi se što ste me izbombardirali..

citam evo..

Bome ja znam... kad su me spirili u mirovinu... prvu godinu sam bio izgubljen ko prase u magli... ostalo vrijeme sam provodio u kuci pred televizorom ili kompom... fizicki rad mi se sveo na dizanje žlice, daljinca ili pomicanje miša i "klikanje"!?
I tako do prije dva-tri mjeseca kad sam zakljucio i odlucio da tako dalje više nema smisla... drugi dan sam otišao u apoteku po andole a zatim u teretanu... jer zanamo svi koja su posljedice treninga nakon par godina vegetiranja !
Nakon preboljenih upala... uhvatio sam ritam treniranja i sad se puno bolje osjecam... ne stojim pred ogledalom i gledam kako sam "mlitav" nego gledam kako napredujem i dovodim se u red... za sad nije nešto... al covjeka veseli... a za sve to treba samo malo volje i truda !

Edited by Psyho
Who dares wins!
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 08:24
Hajde hajde, i sam sam bio lijen. Možeš se pokrenuiti, svatko može, to je najbitnije. Samo radi, i ne odustaj 
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Darchy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Darchy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 01:45
uuuuuuuuuuuu....moji sportašiiii...
vi ne kužite kak funkcionira mozak ljencina..najgore krenuti,al kad kreneš-onda lako

al moram priznat,sviđa mi se što ste me izbombardirali..

citam evo..
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 16:47
darchy, evo odmah prijedlog za citati: Friško dodano - FAQ - kako smršaviti?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 11:09
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by Darchy Darchy wrote:

ma to ti se ja moram negdje ispucati
takva sam
Zna se gdje se izbacuje višak energije + stres .... u teretani..


tako je Zoki

To ti i govorim Darchy, nikakve koristi nemaš od toga da dođeš tu i da tipkaš š0 min kako si debela i ljuta na samu sebe i kako MORAš nešto poduzet - sve su to samo rijeci, a tebi trebaju djela, ne? Nemoj me krivo shvatit, ali vecinom vidim i slušam ljude kako kukaju, a neda im se nešto poduzet u vezi s tim - cemu kukanje - kreni i riješi problem i to ODMAH...a ne u utorak - i onda nam lijepo tipkaj kako fino papaš i treniraš
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 23:17
Originally posted by Darchy Darchy wrote:

ma to ti se ja moram negdje ispucati
takva sam

Zna se gdje se izbacuje višak energije + stres .... u teretani..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Darchy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Darchy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 16:49
ma to ti se ja moram negdje ispucati
takva sam
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 12:35
 Darchy nemaš koristi od panike i dernjave na samu sebe - samo kreni
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Darchy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Darchy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 12:25
dalila-IMAš PRAVO!!!!
šetnja danas- OBAVEZNA od bar sat vremena!
ma znaš, teško je mijenjat navike..pa mi je mozak ogranicen..sva sam u utorku,umjesto to kaj ti veliš-VEc OD DANAS! potaknula si me..tenks

javim poslije treninga u utorak kako je bilo!
ako se ne javim-umrla sam nakon 4 god NIcEGA!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 11:36

Originally posted by Darchy Darchy wrote:

i tak dok ja sređujem zdravstveno stanje kako bih pocela trenirati... ono, debela sam,ali...sraste to nekako sa tobom,pa se viš i ne doživiš kakva si..
sve dok se ne dogodi neka feštica..krizma danas,recimo..i uslijedi slikanje i naslikavanje,a onda dođeš doma i deš pregledati slicke jer si zasigurno lijepa (tak se odjecaš)
a kad no..JA MRZIIIIIIIIIM FOTIIIc

izgledam ko TENK!!!!
HEEEEELLLLPPPP....pa ruka mi je ko dvije muške..a tek trbušina...jaoooooo meniii..

ima da si posložim vrijeme,pa makar trenirala u snu, ali trening i ne žderanje POcINJUUU!!!
pa kaj ja faaakat tak zgledam?????? DA!!!

u UTORAK pocinje trening u šo ujutro-uhhhh...al ovakva svinja više NE ŽELIM BITI!!!

 

DALJE SE TAK NEMRE VIšE..

 

5 upitnika + 5 usklicnika + vrištanje + 3 ljuta smajlica + 2 svinjice + jedan zabezeknuti ne bu išlo = ??

...

Javi kako je prošao trening u utorak da riješim ovu formulicu

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 22:30
 U utorak...pa nek pocme sutra vec kad se tako osjecaš.... biti ce ti bolje....ako ništa brzo hodanje opali...ujutro jedno....drugo navecer... ;)
Back to Top
Darchy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Darchy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 22:21
i tak dok ja sređujem zdravstveno stanje kako bih pocela trenirati... ono, debela sam,ali...sraste to nekako sa tobom,pa se viš i ne doživiš kakva si..
sve dok se ne dogodi neka feštica..krizma danas,recimo..i uslijedi slikanje i naslikavanje,a onda dođeš doma i deš pregledati slicke jer si zasigurno lijepa (tak se odjecaš)
a kad no..JA MRZIIIIIIIIIM FOTIIIc

izgledam ko TENK!!!!
HEEEEELLLLPPPP....pa ruka mi je ko dvije muške..a tek trbušina...jaoooooo meniii..

ima da si posložim vrijeme,pa makar trenirala u snu, ali trening i ne žderanje POcINJUUU!!!
pa kaj ja faaakat tak zgledam?????? DA!!!

u UTORAK pocinje trening u šo ujutro-uhhhh...al ovakva svinja više NE ŽELIM BITI!!!



DALJE SE TAK NEMRE VIšE..

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 21:50

 mozes jest ti i iza 7.

ja isto sutra pocinjen radit i pazi smjena jedan tjedan dvokratno jedan tjedan popodne. dvokratno od š0 30 do š5 30 pa š9-23 , a popodne od š5 30 pa do kraja oko 00- 00 30 kako kad. i sad tu triba ubacit i treninge i prehranu. nosi sa sebon neke stvari snadji se nekako.sama si moras isplanirat nesto ako zelis. ja se vec sad mislin kako cu treniat u 8 misec kad je najveci posal i doslovce padan s nogu. vjerojatno 3 treninga. pa ako ja mogu se natirat i smislit, mozes i ti ako imas volje dovoljno

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.