New Posts New Posts RSS Feed - PWM - izmedju ili nak&#ššš;n 2 treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

PWM - izmedju ili nak&#ššš;n 2 treninga

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: PWM - izmedju ili nak&#ššš;n 2 treninga
    Posted: 08 Travanj 2010 at 16:00
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Jesi probala to isto nakon odrađenog donjeg dijela?

Pokušao, ništa od toga

 

Ne, gornjeg  Jucer sam donji odradila doma i malo na poslu pa nisam mogla, al sutra bi mogla probat tu verziju, da ti pravo kažem ni meni ne zvuci najbolje :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 16:49

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Da, sad je pojasnio... ja cu radije odradit brzi HIIT i onda PWM, jer mi se neda gubit jos 60min...


Meni super došlo jucer..odradila trening, mrknula shake i pješke polagano doma...lajk it
 

Jesi probala to isto nakon odrađenog donjeg dijela?

Pokušao, ništa od toga

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 14:19
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Da, sad je pojasnio... ja cu radije odradit brzi HIIT i onda PWM, jer mi se neda gubit jos 60min...


Meni super došlo jucer..odradila trening, mrknula shake i pješke polagano doma...lajk it


Ja sam jucer HIIT 20min, popio PWM i onda setnja 30min.. nije mi se dalo vise.. hehe.. ali danas nakon utega bude jos HIIT š0min pa PWM...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 10:47
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Da, sad je pojasnio... ja cu radije odradit brzi HIIT i onda PWM, jer mi se neda gubit jos 60min...


Meni super došlo jucer..odradila trening, mrknula shake i pješke polagano doma...lajk it
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 20:39
  Ja sam danas probao sprintanje.. i skoro se srusio.. upala misica od cucnja valjda jucer.. odmah se vratio kuci i odradio HIIT na boksackoj vreci, pa PWM i onda setnja..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 18:25
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Da, sad je pojasnio... ja cu radije odradit brzi HIIT i onda PWM, jer mi se neda gubit jos 60min...


i ja...tak dugi kardio ostavljam za dane kad nisam u teretani....;)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 17:19
  Da, sad je pojasnio... ja cu radije odradit brzi HIIT i onda PWM, jer mi se neda gubit jos 60min...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 15:41
 Thanx Thorn, sad je sve puno jasnije
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 14:53
  A jel dovoljno iscrpljujuce ako padas s nogu??
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 12:18

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

ja u zadnje vrime iza HIITa zobene i whey,jel to ok?
 

Ako osjetiš da si se isrcpio u dovoljnoj kolicini da zaslužuješ UH-e, slobodno.

 

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 11:55
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  A u dane kad se ne rade utezi, kad odradjujem sprinteve, takodjer pijem PWM sa dekstrozom?
 

A ono, kao trebao bi po pravilu, al to ipak trebaš sam vidjet jel ti odgovara ili ne..

 

ja u zadnje vrime iza HIITa zobene i whey,jel to ok?

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 11:48
pa cek, nakon hiit treninga zar ne padas u katabolizam. takodjer ti iscrpis misice i ispraznis zalihe glikogena.   

Edited by Furai
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 09:11

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  A u dane kad se ne rade utezi, kad odradjujem sprinteve, takodjer pijem PWM sa dekstrozom?
 

A ono, kao trebao bi po pravilu, al to ipak trebaš sam vidjet jel ti odgovara ili ne..

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 08:27
  Mislim da cu prednost dat HIIT varijanti jer je jednostavnija s obzirom da treniram u garazi.. jer u suprotnom slucaju, trebao bih znojan ici setat po Trsatu

A u dane kad se ne rade utezi, kad odradjujem sprinteve, takodjer pijem PWM sa dekstrozom?


I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 00:04

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Znaci zakljucno je da ili odmah nakon utega PWM pa 45-60min kardio niskog intenziteta, ili HIIT u trajanju od š5min nakon utega, pa PWM?
 

Ako tako postaviš pitanje onda je odgovor DA.

Osobna preporuka - probaj oba principa, svaki po tjedan dana i vidi koji ti više odgovara.

Jedina je prednost kod tih hiit varijanti što imaš puno više nacina izvođenja (bb compleksi, bw compleksi, ab circuit, trcanje, bicikl itd.) dok je za ovo drugo hodanje jedini izbor.

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 23:14
  Znaci zakljucno je da ili odmah nakon utega PWM pa 45-60min kardio niskog intenziteta, ili HIIT u trajanju od š5min nakon utega, pa PWM?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.