New Posts New Posts RSS Feed - Dijeta prema horoskopskom znaku
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dijeta prema horoskopskom znaku

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dijeta prema horoskopskom znaku
    Posted: 27 Studeni 2010 at 17:32
Originally posted by Starta Starta wrote:



"Lav - Brza dijeta

Vi ste vatreni znak, pa niste strpljiva osoba. Želite brze rezultate, jer ste pomalo i tašti,pa mislite da za vas ne vrijede pravila koja vrijede za ostale ljude. Krenite na odabranu brzu dijetu, no nakon nje pokušajte stabilizirati vaš prehrambeni režim kako ne biste doživjeli jo-jo efekt."

Ovo je ziva istina...

Rawr.


O-M-G

Jel mi možeš naci koja je dijeta za škorpione, da vidim jel ima istine?
Rijeąeno na PM.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 15:19
  ha ha ha ha ha ha
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 14:59
Vi ljudi niste normalni
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
crnka97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crnka97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2010 at 15:41
a za Bika ?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2010 at 10:54
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Žiga Žiga wrote:

Ja mislim da bi dijeta trebala biti prilagođena krvnoj grupi covjeka i to prvenstveno zbogpiramide prehrane određenog tipa.


ma kakvoj krvnoj grupi, joj c c c


A Ily, mozda po horoskopskom znaku?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2010 at 10:45
Originally posted by Žiga Žiga wrote:

Ja mislim da bi dijeta trebala biti prilagođena krvnoj grupi covjeka i to prvenstveno zbogpiramide prehrane određenog tipa.


ma kakvoj krvnoj grupi, joj c c c
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Starta View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Studeni 2010
Location: Cook Islands
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Starta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2010 at 00:20


"Lav - Brza dijeta

Vi ste vatreni znak, pa niste strpljiva osoba. Želite brze rezultate, jer ste pomalo i tašti,pa mislite da za vas ne vrijede pravila koja vrijede za ostale ljude. Krenite na odabranu brzu dijetu, no nakon nje pokušajte stabilizirati vaš prehrambeni režim kako ne biste doživjeli jo-jo efekt."

Ovo je ziva istina...

Rawr.
Sport is my religion.
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2010 at 14:14
Ja mislim da bi dijeta trebala biti prilagođena krvnoj grupi covjeka i to prvenstveno zbog
piramide prehrane određenog tipa.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2010 at 12:24
Originally posted by rikkis rikkis wrote:

  Vrhunska dijeta inace ko je vodenjak evo mu dijete

http://najdijeta.com/3-dana-dijeta




Ovo nije dijeta za vodenjaka, na ovako malo kalorija nebi ni Chuck Noris preživio.


Rijeąeno na PM.
Back to Top
rikkis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rikkis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2010 at 01:02
  Vrhunska dijeta inace ko je vodenjak evo mu dijete

http://najdijeta.com/3-dana-dijeta


:) ...ja sam noćna ptica zora mi je drugarica... :)
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 13:20
  haaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,,,,hvala


mrtav hladan
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 13:10
Originally posted by opasni opasni wrote:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjmmmmmeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeee

nemogu virovati da sam ovo uopce isao procitati,,,glorija je znanstveni casopis za ovo, hahaha da horoskop dijeta, pa nemogu virovati... dajte mi pistolj da se ubijem
hahahaha

 

Izvoli:





Rijeąeno na PM.
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 12:37
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjmmmmmeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeee

nemogu virovati da sam ovo uopce isao procitati,,,glorija je znanstveni casopis za ovo, hahaha da horoskop dijeta, pa nemogu virovati... dajte mi pistolj da se ubijem
hahahaha

 
mrtav hladan
Back to Top
bozy20 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bozy20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 11:34
  Ja nova ovdje....      ....strijelac..... he,he
lady, skroz si me opisala
ide tebi ta astrologija
...kaľu da niąta nije nemoguče za onoga tko je spreman da pokuąa...
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 15:06
  a jbg,persiraju me stalno,pa sam drska postala.strijelac sam jbg i kazem jasno sta mi smeta.strijelac sam i odma paniku i galamu stvaram cim mi nesto po volji nije,a s tim da sam skorpija po horoskopu,bolej za vas da se ne ponovi
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 14:54
Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:

da imam bas i izgled strijelca.imam jake noge i bokove gustu,jaku kovrdavu kosu i duge duge guste trepavice na koje sam ponosna i kamaru dugih jakih dlaka za depiliranje na koje nisam ponosna :-) i rade sam negdje u tisini i miru u prirodi.rade sjedim sama na obali jezera nego da se guram po plazi izmedu š000 dusa.a opet sam druzeljubiva,lako stupim u kontakt s drugim ljudima,brbljiva i otvorena.to je ona ljudska strana.strijelci su znakovi koji idu nekako iz krajnosti u krajnost,bas zbog toga sto smo pola ljudi pola zivotinje.mozemo da budemo okruzeni sa puno ljudi a opet uamljeni,a mozemo da budemo i sami pa opet zadovoljniopet se i strijelci razlikuju jedan od drugog po podznaku.ja sam strijelac u podznaku skorpija i gora kombinacija nije mogla da me zapadne.iako sam dobrica i maza i rado cu pomoc svima,desava se da me ljudi iskoriste i namagarce,ali kad skorpija proradi i to shvati,onda bjezi kud te noge nose.najbolji primjer strijelca i tog iz krajnosti u krajnost je britni spirs.imala je sve sta je zeljela,pa je sve upropastila ali je opet ustala.tako je bilo i kod mene,sve savrseno,pa se sve srusilo ali sam evo opet ustala.strijelci trebaju uvjek to neko vrijeme gdje ce da se isplacu,budu ljuti na sve okolo da skupe snage za gurati dalje.a ja b i jos jednom da naglasim,sad tebi skviki,pa i svima ostalim jer se ovo vec par puta desavalo.nemojte me persirati ljudi,ja sam vasa vrsnjakinja,mlada ili malo starija od vas.meni je 24 godine,a ne 64,nemojte jadnom strijelcu nabijat komplekse,strijelcu trebaju pohvale i komplimenti


također si i mene opisala

baj d vej nisam te persirala nego sam govorila u množini (pošto vidim da nas je više)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.