New Posts New Posts RSS Feed - smrzavanje na -š50/borba protiv celulita
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

smrzavanje na -š50/borba protiv celulita

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: smrzavanje na -š50/borba protiv celulita
    Posted: 06 Ožujak 2010 at 13:58
  evo vidjeh prilog na tv.-u i curu koja je odlucila da isproba kabinu za mrsavljenje.
cura ima 28 kodina,jedno š0 kila viska i uzasan celulit na bedrima.

pa najnovije sto se u svijetu cudesnih srestava nudi je smrzavanje u kabini na -š50 stepeni.
citavo tjelo osim glave se se utrpa u kabinu i u nju pustaju tekuci dusik.
tretman traje 3 minute i navodno te 3 minute potrose š500 kcal.

ja sam gledala sad prilog o testiranju,cura je imala š0 tretmana po 3 minute u 40 dana i smrsala je 4 kile i celulit joj se totalno povuko

jeste  vi culi i naculi nesto o tome,mislim,70 eu po tretmanu za nesto sto je novo je ja mislim do sad najpristupacnija cijena.

kad sracunem sve novce koje sam ja u svom zivotu dala za kreme,masazere,folije,sprejeve,hlacice,najlonke na kojima je pisalo celulit free.....mogla sam komotno jedno 3 liposukcije da si platim ja mislim
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 16:51

 -š50??

Te 3 min bile bi zadnje 3 min mog života ..ako bi dogurala do trece

E rađe bi te ruperdine na nogama nosala cijeli život nego da mi neko zatvori u tu ledaru, jedva sam preživjela ovu zimu

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 16:54
Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:

  evo vidjeh prilog na tv.-u i curu koja je odlucila da isproba kabinu za mrsavljenje.
cura ima 28 kodina,jedno š0 kila viska i uzasan celulit na bedrima.

28 godina, š0kg viška... cirka 6 mjeseci bavljenja sportom i problem riješen

Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:


pa najnovije sto se u svijetu cudesnih srestava nudi je smrzavanje u kabini na -š50 stepeni.
citavo tjelo osim glave se se utrpa u kabinu i u nju pustaju tekuci dusik.
tretman traje 3 minute i navodno te 3 minute potrose š500 kcal.

moguce da griješim, ionako sam išao da mi dupe vidi puta..
ali jucer sam bio u ZG na institutu za fiziku, cure su pred mojim ocima imale prezentaciju s tekucim dušikom, i sjecam se da recenice "kada bih držala prst unutra duže od minute, mogla bih ga bez problema amputirati"
mislim da jedino jajne stanice mogu preživjeti, ali kažem.. zujao sam okolo s nekim studenticama..

Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:


ja sam gledala sad prilog o testiranju,cura je imala š0 tretmana po 3 minute u 40 dana i smrsala je 4 kile i celulit joj se totalno povuko

da je 3 minute u 40 dana vozila bicikl, smršavila bi


Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:


jeste  vi culi i naculi nesto o tome,mislim,70 eu po tretmanu za nesto sto je novo je ja mislim do sad najpristupacnija cijena.

š0 tretmana x 70€ ... 700€
za 700€ cu biti tvoj osobni trener, masažer, psihoterapeut i životni suputnik 40 dana.. mislim da je također pristojna cijena

Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:


kad sracunem sve novce koje sam ja u svom zivotu dala za kreme,masazere,folije,sprejeve,hlacice,najlonke na kojima je pisalo celulit free.....mogla sam komotno jedno 3 liposukcije da si platim ja mislim

..a mogla si jednostavno potrošiti na zdravu klopu na kojoj piše "celulit free", i uplatiti si crobic 3x tjedno


..a još bi ti ostalo i za mene
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 18:38

Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:

  .

pa najnovije sto se u svijetu cudesnih srestava nudi je smrzavanje u kabini na -š50 stepeni.
citavo tjelo osim glave se se utrpa u kabinu i u nju pustaju tekuci dusik.
tretman traje 3 minute i navodno te 3 minute potrose š500 kcal.

 

Ništa cudno i neobicno jer tijelo troši više kalorija za održavanje tjelesne temperature u hladnijem okruženju pa prema tome što je tjelesno okruženje hladnije to tijelo troši više kcal

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 18:39
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:

  .

pa najnovije sto se u svijetu cudesnih srestava nudi je smrzavanje u kabini na -š50 stepeni.
citavo tjelo osim glave se se utrpa u kabinu i u nju pustaju tekuci dusik.
tretman traje 3 minute i navodno te 3 minute potrose š500 kcal.

 

Ništa cudno i neobicno jer tijelo troši više kalorija za održavanje tjelesne temperature u hladnijem okruženju pa prema tome što je tjelesno okruženje hladnije to tijelo troši više kcal

 

Znaci najbolje po hladnoci trcat

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 18:42
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:

  .

pa najnovije sto se u svijetu cudesnih srestava nudi je smrzavanje u kabini na -š50 stepeni.
citavo tjelo osim glave se se utrpa u kabinu i u nju pustaju tekuci dusik.
tretman traje 3 minute i navodno te 3 minute potrose š500 kcal.

 

Ništa cudno i neobicno jer tijelo troši više kalorija za održavanje tjelesne temperature u hladnijem okruženju pa prema tome što je tjelesno okruženje hladnije to tijelo troši više kcal

 

Znaci najbolje po hladnoci trcat



uđi u frižider i preskaci vijacu
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 18:44
 A Fedor trenira na hladnoci, pa bolje njemu se ne tope masne naslage nikako..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 18:46

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Znaci najbolje po hladnoci trcat
 

Vec sam bio pisao o tome. Hoceš ti trcat, šetat, stajat vani, svejedno je. Bitno je da se shvati poanta - sobna temperatura ne mora bit 25+, može bit i 20, ne moraš imat 5 slojeva odjece na sebi, dovoljna su i 2, bolje je piti hladnije naptike nego tople itd itd.

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 18:47
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Znaci najbolje po hladnoci trcat
 

Vec sam bio pisao o tome. Hoceš ti trcat, šetat, stajat vani, svejedno je. Bitno je da se shvati poanta - sobna temperatura ne mora bit 25+, može bit i 20, ne moraš imat 5 slojeva odjece na sebi, dovoljna su i 2, bolje je piti hladnije naptike nego tople itd itd.

 

Poanta shvacena.. Tijelo automatski prilagodjava temperaturu i tako trosi energiju..

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 19:24
Originally posted by Lega Lega wrote:




Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:


jeste  vi culi i naculi nesto o tome,mislim,70 eu po tretmanu za nesto sto je novo je ja mislim do sad najpristupacnija cijena.

š0 tretmana x 70€ ... 700€
za 700€ cu biti tvoj osobni trener, masažer, psihoterapeut i životni suputnik 40 dana.. mislim da je također pristojna cijena



jel ti ovo ozbiljno??



Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 19:51
  ne
Back to Top
toni_05 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote toni_05 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 20:37
bas je smijesno na sta bi ljudi sve pristali samo da ne treniraju   
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 21:26

Originally posted by toni_05 toni_05 wrote:

bas je smijesno na sta bi ljudi sve pristali samo da ne treniraju   
 

hehe, ja bi rekla da je prije žalosno nego smiješno...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 08:51
  moj muz kaze da si za 700 evrica kupim skrinju ili rashladnu vitrinu pa sjedim u njoj citav dan ako mi je do smrzavanja
ovo me podsjeti na onaj vic kad su poslali muju da eskimima prodaje rashladne vitrine,pa se ovaj vratio prije roka i sve rasprodo po dobroj cijeni.
pa kad su ga pitali kako je uspio:"reko sam ima,sta se je*** na minus 40 kad mozete na minus š7!"
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 21:01
  danas je vani takva ledara...da biti ce da sam onda u ovom današnjem planinarenju potrošila duplo više kcal inace...;)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 22:03
 pa sta ako se zena dala smrzavat pa ima dosta primjera cak i drasticnijih di ljudi oce poboljsat svoj izgled,ono ko oce nek izvoli meni ni za smijat se ni za plakat jednostavno mi puca
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.