New Posts New Posts RSS Feed - Motivacijske fotke
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Motivacijske fotke

 Post Reply Post Reply Page  <1 4243444546 52>
Author
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 09:20
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

evo Zoki..ova mi na mobu malo joj je vilica hmmm.. cudna al nema veze




evo, uploadala sam je...

(ne kužim kaj cvilite, samo trebate otic u citat, pa copy/paste iz adrese slike u novi prozor i vidjet cete ju)

Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 09:24
Tnx zika!
Gymka cilja na natjecanje vidim, jako se primjeti to.. 

Evo još malo motivacije:


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 09:24

 

Uploaded with ImageShack.us

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 09:28

 ili ova


 

edit: smanjena slika

 

Edited by Zoki
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 10:29
e thnx zika, nije mi se dalo jucer to sređivat, sad sam mislila

a cuj Zoki, natjecanje ili ne..vesele me ovakve slike :) A nisu ni tvoje tete loše Ti i Illy uvijek pogodite moj ukus :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 16:43
 

Ovo je jedna od naj motivacijskih slika za mene.... i jedna od prvih... kad nisam imala pojma da cu stici i do ovdje di sam sada
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 16:50
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
Ovo je jedna od naj motivacijskih slika za mene.... i jedna od prvih... kad nisam imala pojma da cu stici i do ovdje di sam sada


wow... bolesno tjelo! dalila, si to ti?

p.s crna kej... meni ove dvije što si ti stavila uopce nisu neke fitness ne mislim da trebaju biti nabildane, ali ovo su kao manekenke obicne

da ne pricam..kako smatram da ova prva vrijeđa ženski rod   

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 16:50
Ma to dalila, to nam treba za danas ...vidimo se ubrzo
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 17:10
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

 
Ovo je jedna od naj motivacijskih slika za mene.... i jedna od prvih... kad nisam imala pojma da cu stici i do ovdje di sam sada


wow... bolesno tjelo! dalila, si to ti?

p.s crna kej... meni ove dvije što si ti stavila uopce nisu neke fitness ne mislim da trebaju biti nabildane, ali ovo su kao manekenke obicne

da ne pricam..kako smatram da ova prva vrijeđa ženski rod   


vrijeđa ženski rod? i ps. to je njena motivacija, i underwear modeli imaju dobro tijelo zaboga, meni se to i dalje sviđa
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 17:28
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:


vrijeđa ženski rod?


da... stave anoreksicnu manekenku kako retardiranim udarcem pokušava udariti nabildanog crnca boskaca... ajmo malo o stereotipovima?! pitaj chaxy što misli o tome

P.S može to njoj biti motivacija.. ali to što netko ima niži bf od prosjeka populacije ne znaci da je fit, pa ti pricaš što hoceš, bez uvrede

mislim.. znam hrpu cura koje uz malo i malo više hodanja mogu tako izgledati


znaci... samo kažem svoje mišljenje, ne mislim da ne postavlja fotke ili nešto
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 17:52
ne, slažem se s tobom za dio da niži bf od prosjekane mora biti i fit. i kužim razliku, zamisli samo velim da je to svejedno lijepo pa može biti motivacija nekom tko je od toga daleko. poanta je da ti da boosta malo, nije stvar vjerovanja da ceš izgledati identicno, zato mi se cini nepotrebnim stalno naglašavati "ali to je genetika", nhf

a za ovo oko streotipa, neznam, ja se nisam našla uvrijeđena

mislim, nemoj ovo shvatit krivo, ali ne diraju me takve stvari, tako da bilo mi je simpaticno vidjet momka koji je više feministicki nastrojen od mene(ti dakle), a ja sam kao cura
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 18:25
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:


vrijeđa ženski rod?


da... stave anoreksicnu manekenku kako retardiranim udarcem pokušava udariti nabildanog crnca boskaca... ajmo malo o stereotipovima?! pitaj chaxy što misli o tome

P.S može to njoj biti motivacija.. ali to što netko ima niži bf od prosjeka populacije ne znaci da je fit, pa ti pricaš što hoceš, bez uvrede

mislim.. znam hrpu cura koje uz malo i malo više hodanja mogu tako izgledati


znaci... samo kažem svoje mišljenje, ne mislim da ne postavlja fotke ili nešto
to su heidi klum i njen voljeni seal...nema uvrede. mislim da svatko ima svoje kriterije onoga sto je fit i heidi ne smatram jos jednom mrsavom manekenkom vec ima izrazito zenstveno oblikovano tijelo koje sigurno nije samo genetski takvo kad je rodila 4 puta..
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 20:03
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

 
Ovo je jedna od naj motivacijskih slika za mene.... i jedna od prvih... kad nisam imala pojma da cu stici i do ovdje di sam sada


wow... bolesno tjelo! dalila, si to ti?


Ma naravno...za godinu , dvije
 

Edited by dalila
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2011 at 15:08

 

danas me vuku ove dvije

 *zoki..please smanji ih!

Edited by crna_kej
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2011 at 19:46
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

danas me vuku ove dvije *zoki..please smanji ih!


Nema potrebe smanjivati ih!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 21:05
Jooooj, meni se ne svidja kako je gradjena Heidi Klum, em uzasno mrsava em je struk izgubila negde na ulici

Motivacija : Upadne tu i tamo ponekad neka misicava i jaka i meni da se svidi

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 4243444546 52>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.