New Posts New Posts RSS Feed - pozz svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozz svima

 Post Reply Post Reply
Author
_iris_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _iris_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozz svima
    Posted: 16 Veljaca 2010 at 17:15
hvala svima na dobrodoslici :) bas sam iznenadjena, ugodno jel :)
da trazila sam nesto kao bookmarks, jer to postoji na drugim forumima koje pratim ali nema veze, mozda se upgrejda i ovaj jednog dana do tad cu trazit manualno ili preko aktivne teme :)
ne znam di bi krenula od silnih topica LOL pa ako moze savjet ima koji di stavljate svoje programe vjezbanja ili tako nesto?

Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 20:22
  dobro nam dosla...
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 15:43
lega mislin da je ona zapravo trazila nesto tipa bookmark za pratit temu,a ne to,ali i to joj moze pomoc
Back to Top
Lydia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lydia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 13:15
Dobrodošla ! Samo ti lijepo vježbaj i drži se dobrog jelovnika i noge ce se također srediti. Znam iz iskustva jer sam davno imala problem jakih nogu, premda ja nika nisam zadovolja.... Ipak treba biti strpljiv s vremenom jer nisu ni noge "narasle" za dva dana, kao ni ostalo... Vjerojatno si i takve građe da ti trbuh najprije ode...Trud se na kraju isplati... Strpljen - spašen ! Sretno;)
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 21:18
Dobro nam došla i samo daj - ukljuci se u chatanje o nama najomiljenijim temama-vježbanju i good food
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 19:46
  nije tocno da nema..
https://www.fitness.com.hr/forum/active_topics.asp




pozz iris
Back to Top
_iris_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _iris_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 19:39
hvala zma :)
znam kako otvorit temu (otvorila sam ovu)


 

Edited by _iris_
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 16:29
ovde nema tako tema za kliknit prati ovu temu nego u podforumima pregledajes teme i one za najzadnjin odgovorima se prve pokazuji i tako po redu najaktivnije
a mislin da bi triba se i dogodit uskoro upgrade ovog foruma,ali neznan sta je s tim zoki ce valjda sve rec na vrime

Edited by zmaj
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 16:23
  Dobrodosla iris..
Kada udjes u recimo temu "Nutricionizam", otvaraju se podfolderi sa konkretnijim temama.. desno gore ces naci natpis Nova poruka.. i tako mozes svoju temu zapoceti..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
_iris_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _iris_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 15:32
  hvala
kako u podforumima?
obicno ima na temi za kliknut "prati ovu temu" ili "pretplati se na ovu temu" i onda kad dodjem mi pokaze sve teme na koje sam pretplacena a imaju novi post, di da to ovdje nadjem, pliz?
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 14:14
pozdrav iris,dobrodosla
sve teme se mogu pratit u podforumima
Back to Top
_iris_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _iris_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 14:06
skoro 25 godina, oko š65cm i oko 58kg
teretana 2x tjedno a najcesce ne stignem pa to bude šx tjedno + pilates isto šx tjedno
osim toga vjezbam doma noge/guzu i trbuh ponekad
noge su mi slaba tocka tj po mom misljenju predebele/prejake
trenutno sam na nekoj poluredukcijiskom dijeti i prvo vidim odlazak sala s trbuha ali nikako s donjeg dijela niti nogu, noge su samo cvrsce :D
izgledam skoro pa isto ko kad sam imala 50kg osim tih nogu koje su sire
kad se odvazim (i skuzim di) postam slike :)

 i ako moze mala pomoc, jel se mogu ovdje pratit teme? kako? hvala.


Edited by _iris_
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.