New Posts New Posts RSS Feed - Ann - 90-dnevno putovanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ann - 90-dnevno putovanje

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 23>
Author
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2010 at 15:03
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Ann Ann wrote:

Uf.. pa natren je vece smece od šecera. Radije necu ništa onda.
  


Ne bih rekao. Veceg smeca od bijelog šecera nema, a natren i ostala mal bolja sladila ne dižu inzulin i nemaju kalorija. ako su ipak smece, onda između 2 ipak biram ono manje.


Originally posted by Ann Ann wrote:

Ali grožđani šecer ili fruktoza ipak nisu isto kao bijeli šecer, sporije otpuštanje u krv... inzulin stabilniji stoga..
  


Odakle ti taj nonsens? Grožđani/fruktoza/bijeli isti racku, šecer je šecer i kao takav jednako prepoznat u organizmu.


Sporije se otpušta jedino maltodextrin od tih šecera..al opet.


Slaba je ta trenerica nešto

 


Googlam sad fruktozu i oboje imamo pravo.

Tocno je da ne potice lucenje inzulina, ali ovo sad sve što sam procitala je još gore od toga... Od toga da potice apetit, te da se njeni viškovi talože i pretvaraju u trigliceride... i bla..
Aaaaaaa.... stvarno sam bila u zabludi.

Samo ti meni reci sve u cemu griješim.

Hvala za ovo! Ne znam zašto je ranije nisam uguglala.
http://www.building-body.com/Zabranjeno-voce-Secer-fruktoza- glukoza.html
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2010 at 15:04
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

 
hej ann , imam jednu dobronamjernu primjedbu- za verziju vecere s jajima sto si napisala, buduci da skidas kile , dovoljan je jedan zumanjak pogotovo navecer. Jedan zumanjak inace sadrži 2š3-220mg kolesterola, a to ti je dnevna preporucena doza za cijeli dan, a buduci da skidas kile... manje je vise :):) inace ovo drugo vise manje ok!


Ok! Thanks.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2010 at 17:01

 Ann, nema frke

Necemo bilo kako u natjecanje

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2010 at 13:54
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Odakle ti taj nonsens? Grožđani/fruktoza/bijeli isti racku, šecer je šecer i kao takav jednako prepoznat u organizmu.

Sporije se otpušta jedino maltodextrin od tih šecera..al opet.

 

 

Ovo sam ja neki dan teti bezuspješno pokušavala objasnit...  al ono....stoji u dm-u pod zdravom hranom pa mora bit dobro, ne deblja sigurno

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2010 at 15:33
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Odakle ti taj nonsens? Grožđani/fruktoza/bijeli isti racku, šecer je šecer i kao takav jednako prepoznat u organizmu.


Sporije se otpušta jedino maltodextrin od tih šecera..al opet.


 

 


Ovo sam ja neki dan teti bezuspješno pokušavala objasnit...  al ono....stoji u dm-u pod zdravom hranom pa mora bit dobro, ne deblja sigurno



Pa nek progoogla teta, kao što sam ja. Ili joj isprintaj neki od tekstova. Kliknut ce joj u sekundi.
Back to Top
martyL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martyL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2010 at 18:52
  Pozdrav svima!Prvo ljubim u celo onoga tko je napokon napisao da fruktoza nije tako divna i bajna kako svi misle..ja se vec umorila od objašnjavanja ...
A drugo Ann veseli me da radiš mrtvo..takve žene volim..koje ne mašu dva sata nogiocama na aduktoru ili abduktoru pa se cude da nema baš nekih rezultata..
A trece..hehe..to bude naša mala tajna!!
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 13:32
Joj, jedva sam kupila taj natren. citam unutra te ciklamate, ovo ono... kancerogene sh*tove... ali dobro, uz jednu kavu dnevno ta 2 komadica i nisu tak strašna.

Dobila sam od Martine jelovnik za pocetak i tak.... zapravo još puno toga više trebam izbaciti nego što sam mislila...

Jedva cekam sutra da krenem s vježbanjem opet kako treba.

Prošli tjedan sam se baš nekako uvodila, mentalno i fizicki u ovo i sad je to to. Sutra je zapravo pravi pocetak za mene, bez kiksanja i sa jasnim usmjerenjem.

Totalno mi je kliknulo i mogu ja to!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 15:15

Originally posted by martyL martyL wrote:

  A drugo Ann veseli me da radiš mrtvo..takve žene volim..koje ne mašu dva sata nogiocama na aduktoru ili abduktoru pa se cude da nema baš nekih rezultata..
 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 19:43
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by martyL martyL wrote:

  A drugo Ann veseli me da radiš mrtvo..takve žene volim..koje ne mašu dva sata nogiocama na aduktoru ili abduktoru pa se cude da nema baš nekih rezultata..
 




+ š

zato i moja cura radi mrtvo
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 19:01
Kako je sve fino i slatko s natrenom!!!
Ja nikad nisam toliko šecera stavljala da bude tako slatko. Mmmmm...

U ovih tjedan dana sam izgubila oko kg. Sad sam tocno na 62 kg. Znam da kile nisu važne, ali opet mi hlace padaju, pa to ipak nešto znaci.

Sad se spremam u teretanu.

Užasan je element što posla imam užasno puno i inace kad je tako, sav ostali život staje. Sad pokušavam ukomponirati i teretanu i paziti što jedem (danas su me malo cudno gledali u ducanu radi kolicine paketa fileta oslica ) i nije baš lako.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 23:42
 ma to ti se cini pa sta koga briga stas ti kupit
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2010 at 00:55
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 ma to ti se cini pa sta koga briga stas ti kupit

Ma... vole te ženice zabadati nos svugdje. Kad nije bilo posnog sira više, nisu jednostavno rekle "nemamo", nego su komentirale "A s cime cete podmazati kosti?".

Promjenit cu ducan.
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2010 at 00:56
Pri tom su mislile da kupim masni sir kojeg imaju, naravno. :D
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2010 at 07:11
  Moje tete u ducanu vec prije nego što kažem znaju otprilike šta cu...a ako slucajno nešto ne uzmem bude...a danas neceš bademe...ili siric ili tunu... ;) Prije su pitale uvijek...a kruha? Al nauciš ih sa vremenom... ;)
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2010 at 13:51
Evo (bar) nešto sa cime sam sve zadovoljnija.

LEĐA!

Back to Top
Conly View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2010 at 19:30
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 23>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.