New Posts New Posts RSS Feed - Savjet u vezi dijete...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjet u vezi dijete...

 Post Reply Post Reply
Author
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjet u vezi dijete...
    Posted: 26 Veljaca 2007 at 23:19
šime, imas potpuno pravo, potpuno se slazem s ovim sta si napisao, kao da sam ja napisao!! 
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2007 at 17:05

 Evo ga, tu ti je cijela tema o takvoj dijeti: https://www.fitness.com.hr/forum/forum_posts.asp?TID=š0š& PN=š

Osobno sam protiv toga, ali ako se odlucis na takvu dijetu, nemoj preskakati dorucak! Mozda voce, iako je i ono ugljikohidrat, ili jaja ili nesto mlijecno mozda, ne znam, ali nikako izbaciti dorucak.

Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2007 at 13:52

Najbolji savjet je da zavolis zdrav nacin zivota, zdravu prehranu i tjelovjezbu. Sve ostalo je muljanje i neces postici onoliko koliko si mozda zeljela i neces biti potpuno zadovoljna.

Najsmjesnije mi je kad cujem ljude na dijeti koji "prisilno" jedu zdravo i rade tjelovjezbu:

"E jucer sam se ubila na pilatesu/ u teretani... jedva sam izdrzala, i nisam se najela posteno vec danima (tuzan pogled).... ali za srijedu mi u rasporedu dijete pise da mogu jesti spagete u neogranicenim kolicinama ... hehe (sjaj u ocima)"

S takvim stavom ne mozes biti potpuno zadovoljan...
ljudi koji su zavolili zdravu prehranu i vjezbu su zadovoljni sobom, cak iako nisu jos postigli ono sto zele .. ali oni rade stvari koje vole raditi.

***

btw ovo sam rekao malo izvan konteksta, vidim da nije odgovor na tvoje pitanje, ali neka bude receno ..
 

Edited by šime
Back to Top
zwiga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zwiga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2007 at 10:48

Zanima me ona dijeta, bez ugljikohidrata. zanima me sto doruckujem i dali uopce doruckujem...dali je ucinkovita?

bila  sam na un-ovoj, nemogu rec da nisam zadovoljna..skinila sam 5 kg, ali malo je postala monotona. pa bi sad probala nesto novo, pa ako imate neki savjet....

hvala !!!

 

EDIT: Maknut podebljani tekst

  

Edited by Fitness.com.hr
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.