New Posts New Posts RSS Feed - Avatar Trans&#š02;ormati&#ššš;n
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Avatar Trans&#š02;ormati&#ššš;n

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 9>
Author
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 17:05
Evo da i ja napokon postavim svoje slike i da malo opišem kako je to sve bilo.










Visina- š76       - tu nema pomaka
Težina 82kg       - 72kg
Struk 92cm       - 85,5cm
Prsa š00cm        - š09cm
Biceps 35,5cm     - 33cm
Noga- 56cm        - 53cm


Prvo što cu napisat je da se želim zahvaliti svom treneru Iluvataru jer mi je pomogao kad mi je bilo najteže, kad sam vec mislio da je moje tijelo za baciti. To je bio težak korak za mene ali prihvatio sam ga jer sam imao veliku želju i volju da svoje tijelo dovedem do relativno dobrog i isklesanog tijela. Sjecam se te veceri kad sam prihvatio poziv za to natjecanje od Illy-a i tek nakon dva sata sam skužio kakav sam teret trenutno stavio na svoja leđa, mogu reci da sam se uplašio jer Illy ima velika ocekivanja i znam da je precizan u svom poslu! Unatoc tomu htio sam se još bolje dokazat i tek tada sam se uhvatio pravog režima prehrane i plana treninga. Nakon mjesec dana se sve okrenulo u mom život, sve stare navike su bile izbacene ali eto ponekad su me malo znale uzdrmat jer stara dobra sjecanja su ostala duboko u mom umu (klopanje junk fooda, cokolada u kasne sate itd). Drago mi je da sam to uspio ostvarit te oslobodit sebe i svoje tijelo od jednog teškog i ogromnog tereta. Stvarno želim da i drugi poput mene krenu u takvu misiju, te želim zahvaliti svim kandidatima ovog natjecanja što su ovo izdržali i odradili to kako treba. Ovo nije kraj od mene, tek ce sad uslijedit prava transformacija jer sam naucio slušat svoje tijelo i znam što mu treba. (otkrit cu vam tajnu, to je vježba vježba i samo vježba)

Edited by Iluvatar
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 17:14
Slike su tu

Ja cu baciti komentar na cijeli proces nakon terapija, za sad samo

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 17:56
hehe, hvala treneru što si ubacio slike

jedva cekam tvoj komentar
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 19:00
  Avatar fino si to odradio....lijepo si slušao trenera i rezultati su vidljivi.... kilažu više ne moraš skidati sada samo trening , trening i prehrana.....svaka cast..... spreman si za plažu....

 
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 20:41
Za svaku pohvalu !
Who dares wins!
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 20:43
Predobre su fotkice Cestitam na uspjehu u ova tri mjeseca, nadam se da si blize onome shto si i sam zamisljao, saljem sve pohvale na tvoju stranu jer kod tebe vidim najveci pomak u fotografijama prije i kasnije shto se tice muskih kandidata
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 20:49
Wow!! Ovo je stvarno razlika!!!!!
Svaka cast!! Izgledaš odlicno!!

Joj, joj.. sve mi je teže odluciti se za koga cu glasati!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 21:14
Originally posted by Ann Ann wrote:

Wow!! Ovo je stvarno razlika!!!!!
Svaka cast!! Izgledaš odlicno!!

Joj, joj.. sve mi je teže odluciti se za koga cu glasati!


Za onog koji je najviše postigao
Pogledaj samo kako su mu love handles nestale.. razliku u nogama, trbuhu, licu Stvarno sam ponosan na njega
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 21:22
ajme Avatar, ja sam u soku!!!! kakva promjena!!!! pa ja ne znam za koga cu glasovat kolko ste se svi promijenili!!! Avatar ovo je i vise nego odlicno!!!!!! kako si se samo prolijepso u licu!!!! a tek nogeeee!!!! ne znam sto bih rekla, evo u soku sam... svaka cast!! ovo je, ne znam kako bi se izrazila... preodlicna promjena!!!!
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 21:47
Avatar je stvarno avatar.

Razlika u licu je fascinantna!!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 21:56
  POBJEDNIK!

(a vidi noge )
je***e, sad kad gledam kako si ti š0kg skinuo, mogao sam i ja barem 5 dobiti
svaka cast majstore, od srca..
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 21:59
  Illy, i tebi skidam kapu.. nakon Ann i Tine, najiskrenije sam se razveselio kad sam ovo vidio!
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 21:59
Da,iskreno i meni je razlika u licu bas velika,stvarno si mnogo ljepsi
Naravno i tijelo-promjena...
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 22:48
Originally posted by Lega Lega wrote:

 
Illy, i tebi skidam kapu.. nakon Ann i Tine, najiskrenije sam se razveselio kad sam ovo vidio!


Hvala Lega   

Ono što mogu reci je da je Saša (avatar) stvarno bio dobar trainee, slušao je i radio kako sam mu govorio.. naravno poneki kiksevi sa hranom su bili ali što smo dalje s natjecanjem išli to je discipliniraniji bio! Zadnji dan prije slikanja je išao u šetnju na tašte sa kišobranom, što reci nego

Inace... noge su mi još najvece iznenađenje pogotovo s time da je samo mjesec dana radio cucanj (zbog iskakanja vena smo ga kasnije zamjenili s nekim drugim vježbama) a vastusi su tako iskocili da je ne vjerovatno.. ja recimo imam niži bf od njega ali noge su mi puno zalivenije.. da spusti bf još, prave bilderske noge ce imati, znaci separacije i pol!

Sve u svemu.. odlicno je bilo.. žao mi je samo što se nisu uvjeti pogodili i kod boboxa jer stvarno ima želju i mislim da bi i njega sad hvalili.. no neka.. bit ce vremena za sve! Još jednom cestitam Saši na svemu, cesto smo se culi, radili smo i par treninga zajedno i nikad me nije razocarao! Drago mi je što sam mu bio trener!
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 22:53
Originally posted by Lega Lega wrote:

  Illy, i tebi skidam kapu.. nakon Ann i Tine, najiskrenije sam se razveselio kad sam ovo vidio!


TOTALNO!
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 22:54
Inace kvadovi i list s prednje strane odlicno izgledaju, baš kako illy kaže bilderske noge 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.