New Posts New Posts RSS Feed - 90 dana challenge! Prijava :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

90 dana challenge! Prijava :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 23:17

  Lega

Ovako, nitko osim njih dvije ne zna koja je ustvari zakazala tako da je rasprava o tome gubljenje vremena ali...što je je, da je beckerica trebala doc tu i iznijet svoje nezadovoljstvo, ukoliko je opravdano (možda i nije to napravila jer je neopravdano?) - to stoji.

Theia je svoj pocetni zadatak ispunila - predložila je trening, predložila je prehranu. Baza je tu. A sad dal se stvarno onda nije javljala par dana....ili se beckerica nije javila....eh...vrag bi ga sad znao  Možemo razloge do sutra nagađat...

Conly je na tom forumu rekla nešto pametno, a to je - nitko od nas nece dat neka carobna uputstva. Ja jesam curama složila nešto i pokušala maksimalno prilagodit prehranu ali je li to dovoljno? Znaci li to da ce one uspjet nešto napravit i ako naprave hocu li ja bit zaslužna za to, i s druge strane, ako ne naprave, hocu li ja bit kriva?

To što smo se mi prihvatili uloge trenera ne znaci da kandidati ne trebaju dalje citat po forumu i dalje, ucit malo što se smije što ne, tražit razne programe...da ne nabrajam....samostalno snalaženje tu ne prestaje! Samo sad imaju nas da provjere što su našli, dal bi to bilo dobro s obzirom na njihov cilj, dal bi mogli nešto jest ili ne, da izvještavaju o dojmovima i rezultatima, da im damo neke ideje vezane uz treninge i prehranu....itd.

I ja sam zadnje vrijeme ko muha bez glave i iskreno, jedva uspijem pohvat sve iako se stvarno trudim curama odgovarat što brže mogu - ali ipak najveci dio posla je na njima, i to one znaju ;)

i na kraju da zakljucim...meni je jedna beckericina recenica upala u oci a to je " u k**** sam, neda mi se niš" - mislim da to dovoljno govori :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 23:18
Originally posted by Conly Conly wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

 
..e ja citam samo ljes


A dakle, to su ti interesi


Hahaha, ma svakih par tjedana pogledam šta ima, uglavnom se od srca nasmijem.

Tvoj nick mi se ucinio poznatim, a to je jedini pdf s kojeg ga mogu znati.
Ništa više, nemam pojma ak si šta pisala
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2010 at 00:34

 je tribaju se obe izjasnit ,kad se iz tog kuta sagleda,jasan samo prelista onaj forum i vidija samo jednu stranu.

inace sta se mog trenera tice on je legenda,svaki dan mu na msn napisen sta san odradija,ako me nesto zanima on mi kaze i tako funkcionira.

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2010 at 23:24
Beckericu je sad ziher strah se ovdje javit nakon tolikih komentara...
Becky di si nam..... ?  .. možda je zaglavila u teretani .. pa ce se javiti.. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2010 at 23:30
 po meni je netreba bit strah. cemu forum sluzi nego raspravama. ako ti se neda nema veze nemoras sudjelovat nije bilo nikakvih ugovora i niko te nece trazit odstetu
Back to Top
beckerica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote beckerica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 22:49
hahaha nisam zapela XD jooooj došlo je do prevelikog nesporazuma. naime ja nedobivam na svoj mail da se po ovoj temi piše, a nisam ju dugo provjeravala, nisam znala da se piše u moju prijavu XD uglavnom, nemojte misliti da je theia kriva jer nije. izgleda da smo se krivo shvatile. i nije u redu od mene da sam na forum.hr išla išta pisat ali me cura neka upitala jesam li tu i tako je nekak došlo do mog iskaljivanja tamo :D ja jesam na dijeti i vježbam, ali ne vježbam tracy jer ju nažalost nikak nemrem downloadat i nisam po montignacu nego jednostavno ne jedem smece i zaista se trudim. još jednom moram reci: došlo je do nesporazuma. ja sam zaista mislila da ce se treneri sa svojim "robovima" nalazit, nisam znala da ce ici po takvom principu :( stvarno oprostite na ovakvom ponašanju... nisam htjela ispast neka mamina maza koja odustaje nakon 2 dana

p.s. odsad cu cešce provjeravat ovaj forum ;)

Edited by beckerica
Es ist kein Fehler, wenn wir fallen. Es ist ein Fehler, wenn wir nicht standhalten und versuchen es erneut.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2010 at 22:49
beckerica,

kako si nam? Uskoro završava natjecanje pa želimo provjeriti kako su nam kandidati i možeš izreci svoje iskustvo ukoliko si odustala od natjecanja.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.