New Posts New Posts RSS Feed - 90 dana challenge! Prijava :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

90 dana challenge! Prijava :)

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 20:07

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Closer Closer wrote:

http://www.forum.hr/showthread.php?t=524370




tko je anubisova robinja?
 ¸

e to i mene zanima

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 20:31

 Ništa cudno, zapravo na njenom mjestu i ja bih se zapitao želim li nastaviti dalje.

Ne ulazim tko je kriv, tko nije, ako je netko vec pristao biti trener onda je svjestan odgovornosti i obveza koje ga vežu uz njegovog kandidata, ako zbog niceg drugog - onda bar iz ljudskosti. Moj si kandidat, pa valjda cu s tobom i provest najviše vremena i brinut oko tebe nego oko drugih. Jer tvoj uspjeh je i moj uspjeh.

Ja znam da bih prvi ohebao sve ovo da mi se trener ne javi po par dana i da me ne šljivi ni 5%. Nemojte me krivo shvatit, ali jednosmjerna komunikacija nije smisao ovoga natjecanja.

Tak da..treba sagledat i drugu stranu

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 20:48
 hahahaha ...baš je ovo sve bolje i bolje...;)

  Beckerica , nemoj odustati... pa naci cemo ti drugog trenera.... ako nisi zadovoljna...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 21:23
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Ništa cudno, zapravo na njenom mjestu i ja bih se zapitao želim li nastaviti dalje.

Ne ulazim tko je kriv, tko nije, ako je netko vec pristao biti trener onda je svjestan odgovornosti i obveza koje ga vežu uz njegovog kandidata, ako zbog niceg drugog - onda bar iz ljudskosti. Moj si kandidat, pa valjda cu s tobom i provest najviše vremena i brinut oko tebe nego oko drugih. Jer tvoj uspjeh je i moj uspjeh.

Ja znam da bih prvi ohebao sve ovo da mi se trener ne javi po par dana i da me ne šljivi ni 5%. Nemojte me krivo shvatit, ali jednosmjerna komunikacija nije smisao ovoga natjecanja.

Tak da..treba sagledat i drugu stranu

 

O da, sve to stoji, ali onda je trebala tu izrazit to nezadovoljstvo, nije li?

Pa onda il promijenit trenera ili odustat...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 21:42
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

O da, sve to stoji, ali onda je trebala tu izrazit to nezadovoljstvo, nije li?

Pa onda il promijenit trenera ili odustat...

 

Svakako

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 21:55

 procita san malo po tom linku , i beckerica je po meni u pravu.ako theia nemoze i nema vremena tribala je odma to i rec,a ne sad ovako.

Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 22:39
Da ali, Montignac ima dve knjige i Tracy Anderson ima dvd u trajanju od dva sata, jedan sat cardio, drugi vjezbe snage... Nije toliko komplicirano za provodit... Ja sam se toga drzala neko vrijeme i super je islo, tako da ne vidim u cemu je problem, ako ima trenutni zadatak i theia je zauzeta, pa ce mozda nadoknadit za koji dan s opsirnijim zadacima, onda je to ok.... A nisu treneri ovdje da svaki dan vise nad kandidatima i raspituju da li je obavio svoje za taj dan, to je na natjecatelju samom. A sumnjam da theia dijetu moze objasnit bolje od samog montignaca =)
Back to Top
Conly View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 22:45
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Closer Closer wrote:

http://www.forum.hr/showthread.php?t=524370
tko je anubisova robinja?
 ¸


e to i mene zanima



Uhm...netko me spomenuo? To bi bila ja
Visim stalno po forumu.hr - pa kad sam uocila beckericu i to njeno negodovanje...nisam si mogla pomoci...ispala sam cinkarošica i špijun, ali sam jednostavno osjetljiva na nepravdu (ako se to tako može nazvati)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 22:46
Originally posted by Closer Closer wrote:

Da ali, Montignac ima dve knjige i Tracy Anderson ima dvd u trajanju od dva sata, jedan sat cardio, drugi vjezbe snage... Nije toliko komplicirano za provodit... Ja sam se toga drzala neko vrijeme i super je islo, tako da ne vidim u cemu je problem, ako ima trenutni zadatak i theia je zauzeta, pa ce mozda nadoknadit za koji dan s opsirnijim zadacima, onda je to ok.... A nisu treneri ovdje da svaki dan vise nad kandidatima i raspituju da li je obavio svoje za taj dan, to je na natjecatelju samom. A sumnjam da theia dijetu moze objasnit bolje od samog montignaca =)


a ti si ta, znaci i dalje ne možeđ uhvatiti smisao ovog svega vidim

a theia se nije trebala prijaviti
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 22:50
Pa ako nesto na planu prehrane i treninga nije jasno onda se pita, ima ovdje pet razlicitih trenera.... A ne dignu se ruke i odustane? Beckerica je sestog pisala kako bi trebala pocet vec jednom radit svoj program, a sedmog vec da odustaje, znaci nije ni pokusala...

Edited by Closer
Back to Top
Conly View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 22:52
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 procita san malo po tom linku , i beckerica je po meni u pravu.ako theia nemoze i nema vremena tribala je odma to i rec,a ne sad ovako.



Eh da, a onaj dio o pomanjkanju njene motivacije nisi zamjetio? Da je theia sad u tome svemu u krivu, ne bi rekla, pa nije joj ona motivaciju ubila, zaboga
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 22:58
  Evo prelistao sam i ja

Ustvari mogu shvatiti beckericu i Thein pristup koji je opisala svakako demotivira, ali s njene strane nije u redu:
  1. što se obratila na drugom forumu, a ovdje nije ništa napisala (ili nisam vidio)
  2. što je izgleda isparila s ovog foruma (mada vidim u profilu da ga je danas posjetila)
  3. što se, naposlijetku, prijavila na natjecanje a nije dovoljno jak karakter. vidim na onom forumu da beckerica barata sa solidnim znanjem, tako da zaista ne vidim neki poseban problem da se natjece i bez Theie.
Ne znam kako rade ostali, ali pitajte Thorna kakav imamo odnos.
Prije š.3. sam gotovo samostalno složio program treninga i program prehrane. On je samo korigirao što nije valjalo i dao neke savjete iz vlastitog iskustva.
Svakih nekoliko dana popricamo na msnu i to je to.

Može mi on svaki dan održati motivacijske monologe, ja sam taj koji mora dizat željezo.
U tome je fora..


A sada pogledajte i drugu stranicu u ovoj temi:

Originally posted by Theia Theia wrote:

  Packe ce mi ona dobiti!

Ne javlja mi se uopce.... Ccccc.....


Sada prica poprima neku drugu dimenziju, i možda Theia ima zaista opravdan razlog za ono sve gore.


VJerujem da ce se obje izjasniti i nadam se da je ovo beckericino trgovanje samo sitna motivacijska kriza koju ce pobijediti.
(i ja sam ovaj tjedan bio zaokupljen svime samo ne treningom)



@conly - jesam te viđao na ljesu?
 

Edited by Lega
Back to Top
Conly View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 23:04
Originally posted by Lega Lega wrote:


VJerujem da ce se obje izjasniti i nadam se da je ovo beckericino trgovanje samo sitna motivacijska kriza koju ce pobijediti.(i ja sam ovaj tjedan bio zaokupljen svime samo ne treningom)

@conly - jesam te viđao na ljesu?  


Dok se ne izjasne ovo mogu biti samo štura nagađanja i bezvezno sapunicarenje...curke neka to rješavaju, mi smo svi ionako (manje više ) samo promatraci.

Tko zna...puno sam vremena provodila na ljesu - sad me ima svuda
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 23:06
  ..e ja citam samo ljes
Back to Top
Conly View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 23:09
Originally posted by Lega Lega wrote:

 
..e ja citam samo ljes


A dakle, to su ti interesi
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 23:15
Originally posted by Lega Lega wrote:


 Ne znam kako rade ostali, ali pitajte Thorna kakav imamo odnos.Prije š.3. sam gotovo samostalno složio program treninga i program prehrane. On je samo korigirao što nije valjalo i dao neke savjete iz vlastitog iskustva.Svakih nekoliko dana popricamo na msnu i to je to.Može mi on svaki dan održati motivacijske monologe, ja sam taj koji mora dizat željezo.U tome je fora..




Meni je Gym-Girl slagala neke stvari jer sam pocetnik pa da ne idem na blef sa glupostima, ali u principu sam i ja tako shvatila natjecanje, ja kad dobijem svoje, odradim i ona korigira i mijenja u bolje tako da rezultati budu vidljivi

Tako da Illuvatar, ne razumijem zasto bi ja bila jedina koja ne vidi smisao u svemu a jos uvijek ga nisi sam napisao...? A uz to drugi rade po slicnom principu
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.