New Posts New Posts RSS Feed - Dalila....FIT u 90 dana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dalila....FIT u 90 dana

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 20>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 17:08
  ajme...luda, nervozna...cini mi se da sam stala i ne mice se ništa nigdje... pms me pere....
 
  Idem danas do teretane i nadam se uciti vježbe sa šipkom...
Back to Top
missbig View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote missbig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 17:13
  Ne daj se, peri ti njega
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 17:21
  a ne dam se...al baš je zlocesti.... ni malo simpa....
Back to Top
Galadriel View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Galadriel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 17:56
hahaha
iz osobnog iskustva savjetujem svim clanovima da se ovih dana NE zamjere Dalili, jer je stvarno opaka   

Dakle:
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 18:02
  E...imaš srece da si daleko...

   Ma samo mi se cmizdri...tako da....ne sviđa mi se ovaj pms...bolje kad ga nema ili kad je živcani....
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 18:50
Originally posted by dalila dalila wrote:

  E...imaš srece da si daleko...

   Ma samo mi se cmizdri...tako da....ne sviđa mi se ovaj pms...bolje kad ga nema ili kad je živcani....


MEni je ovaj pms bio iznimno poseban! Bila sam baš pravo žensko! Jesam cvilila i oplakivala svoj tužan neuspješan i bezperspektivan život (uvijek je takav tijekom pmsa), ali sam i pocistila pola stana! cujem da to inace žene uvijek rade. Muž bio preoduševljen. Inace imamo tetu cistilicu. Sad sam i uštedila.

Istovremeno sam se napuhnula i dobila š,5 kg (i vidljivo deblje izgledala) pa me jako demotiviralo da mozda nesto krivo radim i bla, bla... a zapravo je to samo to..

Izdrzi jos malo, biti ce sve ok! Ako svi oko tebe prezive, a ti pretjerano ne iskiksaš s hranom, biti ces ponosna jako na sebe, kad prođe.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 23:40
Originally posted by Ann Ann wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

  E...imaš srece da si daleko...

   Ma samo mi se cmizdri...tako da....ne sviđa mi se ovaj pms...bolje kad ga nema ili kad je živcani....


MEni je ovaj pms bio iznimno poseban! Bila sam baš pravo žensko! Jesam cvilila i oplakivala svoj tužan neuspješan i bezperspektivan život (uvijek je takav tijekom pmsa), ali sam i pocistila pola stana! cujem da to inace žene uvijek rade. Muž bio preoduševljen. Inace imamo tetu cistilicu. Sad sam i uštedila.

Istovremeno sam se napuhnula i dobila š,5 kg (i vidljivo deblje izgledala) pa me jako demotiviralo da mozda nesto krivo radim i bla, bla... a zapravo je to samo to..

Izdrzi jos malo, biti ce sve ok! Ako svi oko tebe prezive, a ti pretjerano ne iskiksaš s hranom, biti ces ponosna jako na sebe, kad prođe.


Hahaha..ma preživjet ce...najviše sam autodestruktivna... ;)

I da..nema kiksanja u prehrani...nema nema....ne dam se ja...samo sam mallo pala sa raspoloženjem... ;) Treninzi i prehrana su oki....;)

Gymka mi je podignula raspoloženje..prošle smo malo trening sa šipom i motivirala me je....;) Trenerica mi je super i puna pozitivne energije...the best...
 

Edited by dalila
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 14:08

 Cure, morat cemo mi otvorit jednu posebnu temu "pms ispovijedaonica"  Necemo puštat decke, samo mi i naše cmizdrenje  Ono, koji bi to support bio, ha, šta kažete? Kad jedna nema, druga ima i onda se dižemo međusobno - i "lupamo po prstima" kad zagrebemo u neki junk  Ne zna nitko ko nije u tome kako to gadno zna bit...

Mene vecinu vremena pušta na miru al onda mi tih par mirnih mjeseci dođu na naplatu odjednom, cini mi se da ce to bit ovaj put, vec su krenule cokoladice, keksici..planirala sam i sladoled danas al sam se prošetala do grada pa mi prošla želja dok sam došla do dole  Sad gledam slike i videe nekih brutalnih treninga da se dignem malo, to mi uvijek pomogne :)

 Dalila, moja teretanica je uvijek otvorena za tebe  Kad treba support samo naleti i ubimo se na treningu - od naleta hormona nece bit mjesta za mracne misli poslije

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 16:04
  Uf, jedan ventilacijski topic za te dane bi bio odlican. Samo za ženske clanice.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 21:37
  da..i meni taj PMS...prije nekako to nisam ni osjetila...a sada imam faze kad me ubija..i kad ni ne skužim da su uopce ti dani blizu....;) Ma...ti hormoni...cudesaaa....

 Uglavnom..ubacila više treninga...pa je sada sve ok...;)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 21:43
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Dalila,moja teretanica je uvijek otvorena za tebe  Kad treba support samo naleti i ubimo se na treningu - od naleta hormona nece bit mjesta za mracne misli poslije




 Mogle bi stvarno..da istestiramo one težine dok sam odmorna...jednu sub ili ned ili tak nešto?
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 08:03
Može može temica samo za nas PMS-ace , ufff...ja sam luda š5dana prije , tak da otvarajte temu dok sam još živa, ALI muški NIKAKO tamo ne smiju
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 10:15
teško.. evo thorn je vec pustio trag u temi...
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 10:18
ann... nisi jedina koja cisti u pms-u... ja brišem
nevidljive mrlje na staklu, perem lustere?? preslagujem
ormare, usisavam , peglam?? mislim da ni neznam za sta taj
aparat sluzi al dobro... eh , da... rekao bi covjek da sam
stvarno predana domacica tih dana... a ono samo happy hopur
hormona :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 10:49

 

Originally posted by dalila dalila wrote:

 

Mogle bi stvarno..da istestiramo one težine dok sam odmorna...jednu sub ili ned ili tak nešto?

 

Nego što!

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

ann... nisi jedina koja cisti u pms-u... ja brišem
nevidljive mrlje na staklu, perem lustere?? preslagujem
ormare, usisavam , peglam?? mislim da ni neznam za sta taj
aparat sluzi al dobro... eh , da... rekao bi covjek da sam
stvarno predana domacica tih dana... a ono samo happy hopur
hormona :)
 

cuj, daj mi javi kad budeš u pms-u, soba mi je kaos

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 10:54
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

teško.. evo thorn je vec pustio trag u temi...

Gdje?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 20>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.