New Posts New Posts RSS Feed - Dalila....FIT u 90 dana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dalila....FIT u 90 dana

 Post Reply Post Reply Page  <1 1314151617 20>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2010 at 20:27
  ne ne..u teretani radim kružni trening...sa šipkom.... cucnjevi, mrtvo, veslanje u pretklonu, i još par vježbica sa utezima od 5,5kg...zagrijem se š0min prije...i odradim hiit š0-tak min poslje....pa istezanje.... a LI kardio napravim ili ujutro natašte...ili navecer kasnije....;)

 Ne znam...trenutno mi je samo u glavi kako želim izgledati...voljela bi da radim i neke druge planove.....ali slabo.....
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2010 at 14:06
Hm, u cemu je tvoj trik?
Kardio izvan teretane.. trcanje, bicikl.. to kužim... ali u
teretani šh.. ne mogu zamisliti. Help me! I ja bi ubrzala!
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2010 at 14:05
Isuse, svaka cast što možeš toliko!! JA ne mogu. :// Mene
toliko izludi jednolicnost i ogromna hrpetina misli i
planova koje napravim tijekom tog kardija... da mi je 30
minuta puuuuuuuno.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2010 at 10:21
  prije  je bilo šh Li i oko 45min intervalni treninga, u dane kad nisam u teretani, a kad sam u teretani eventualno LI.....

Ma gle...moram tako....jako teško gubim kg trenutno....jer sam i prije imala dosta sređenu prehranu i dosta aktivnosti...a nisam se micala sa mrtve tocke..... napokon se nešto dešava.... Vracam kardio nazad....
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2010 at 10:14
Originally posted by dalila dalila wrote:

 Evo...protekli tjedan sam smanjila
kardio na šh dnevno....2 treninga jaca u teretani, jucer
sam malo više vježbala jer sam bila na ovok
konvenciji.....ali sve u svemu mislim da sam se malo
oporavila...i sljedeca 3tj mogu vratiti na žešcii tempo
....  


inace -5kg, - šcm prsa, -2cm struk, -5cm bokovi, -
2,5cm bedra....tu mi nekako najkriticnija zona i najmanje
vidim pomaka.... ;)




Odlicno!!

A što misliš pod ovim da si smanjila kardio na šh dnevno?
Zar nije i to malo previše? A koliko je bilo prije? :D
Back to Top
Galadriel View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Galadriel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2010 at 21:11
joj neeeeeeeeeeeeeeee

Svašta bi se moglo saznati

A ne, ne, ne....
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2010 at 20:13
  šta..ovo je moja tema..možemo o cemu god hocemo...
Back to Top
Galadriel View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Galadriel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2010 at 19:55
Ma samo se javi dan prije pa cemo se mi dogovoriti.
Ali dosta
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2010 at 17:15
  di se ide š.05??? Ne znam kad sam vikend free...;)
Back to Top
Galadriel View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Galadriel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2010 at 15:04
Bravo!!!!!   

A što se tice bedra - što je teže to ce biti slađe na kraju

btw. istražila sam put na Klek pa se javi za jedan kardio do gore (š,5 sati gore, manje od š sat dolje ;))

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2010 at 14:21

 Evo...protekli tjedan sam smanjila kardio na šh dnevno....2 treninga jaca u teretani, jucer sam malo više vježbala jer sam bila na ovok konvenciji.....ali sve u svemu mislim da sam se malo oporavila...i sljedeca 3tj mogu vratiti na žešcii tempo ....  

inace -5kg, - šcm prsa, -2cm struk, -5cm bokovi, -2,5cm bedra....tu mi nekako najkriticnija zona i najmanje vidim pomaka.... ;)

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 22:53
  Meni je danas rekla žena u trgovini ...baš si fino mršava....jesi na nekoj dijeti.... hahahaha....mislim nisam išla u tu trgovinu jedno mjesec dana.... ali meni da je netko osim mame reko da sam mršava.... eto motivacije.....
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 11:05
Originally posted by Closer Closer wrote:

Super, Super Vidjela sam da je netko skinuo svugdje centimetre osim u grudima, pa mozda kolegica/natjecateljica ima koji trik I svaka cast na uskrsnjem suzdrzavanju


Trik je u genima
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 21:55
Super, Super Vidjela sam da je netko skinuo svugdje centimetre osim u grudima, pa mozda kolegica/natjecateljica ima koji trik I svaka cast na uskrsnjem suzdrzavanju
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 18:34
  evo da i ja napišem recenicu dvije.... ;) dobila sam prve komplimente i nekoliko upita za jelovnik... ;)
  
  Treninge nastojim mjenjati.....i uvela sam dosta hiita....a i opcenito kardia..... Prehrana je sređena....nisam previše kiksala sada za Uskrs...a onaj dio koji sam kiksala sam nastojila ispržiti sa hiitom.... ;)

  Dobro je što napokon vidim promjene na nogama.....weeeeeee......;) Nadam se da ce cm na gornjem dijelu stati tu di jesu... ;)

 Evo...to je ukratko to...sada se idem družiti sa utezima....

 
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 19:24
  jep....tako...na oko 65-70% max HR....to je ok jel tako?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1314151617 20>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.